Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megfelelő nőgyógyászt keresek Budapesten. Ajánlanátok? fórum

Megfelelő nőgyógyászt keresek Budapesten. Ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


17. BaMaHa
2018. okt. 18. 09:52
Dr Krasznai Zsuzsanna! A Borároson van magánrendelése, Kistarcsán dolgozik amúgy. Imádnivaló nőci!
16. egypitypang (válaszként erre: 14. - Toerisz)
2018. okt. 17. 08:49
Szia! Dr. Sziller István már nem a Sotén van, hanem a Szent Imrében. Magánrendelése pedig a Primed rendelőben a Bartók Béla út 68 szám alatt van.
2017. szept. 23. 09:35

Szia!

Budapest melyik kerületében keresel? Ragaszkodsz a magánhoz?

2012. júl. 25. 18:20
Dr. Siller István (SOTE I.)elérhetőségét tudja esetleg valaki?
2012. júl. 17. 15:32

Dr. Szarka Gábor - 18. ker. medconnexus. A fia András dolgozik az 1. számú Nőgyógyászati Klinikán. Egész fiatal, de a magándoki-kórházdoki kapcsolat miatt jól dolgoznak együtt.

Amúgy megy csak Dr. Túri Péter (legjobb)

12. tsysko
2012. júl. 2. 14:19

Dr. Timmermann Gábor szerintem az egyik legjobb doki,nagyon ügyes és megbízható. A Semmelweis Egyetem II. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján, és a Róbert Károly Magánklinikán vezet szülést. A barátnőmnek is ilyen gondjai voltak mint neked, és napokon belül szülni fog.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

11. Toerisz (válaszként erre: 10. - Lurkó4)
2012. jún. 26. 08:37

Köszönöm, néha rámfér :)

Nem adom fel, az biztos. Mindent megteszek, hogy végre anyuka lehessek..

2012. jún. 26. 08:31
Én is 3 vetélés után váltottam kórházat, én Kistarcsán kötöttem ki, DR. Szentágotai Ferenc nevű dokinál. A 4. terhességből született az első gyermekem, de vele is megindult a szülés a 27. héten,le tudta állítani!!!Utána 9 hét kórház következett, de végül 37. héten született meg a fiam. Ma már 20 éves, szép fiatalember.A doki ügyes volt és nagyon lelkiismeretes,a biztatásán is állt vagy bukott, hogy akkor nem szültem meg idő előtt. Utána még 3 gyermeket szültem nála,meleg szívvel merem ajánlani.Nem lesz semmi baj!Ez a baba már meg fog maradni! Írj, ha biztatás kell!
9. Toerisz (válaszként erre: 8. - Madamme)
2012. jún. 25. 09:40
Köszönöm,utána néztem, szimpatikusnak tűnik a vélemények alapján is.Meg tudnád adni az elérhetőségeit, és hogy hol van a magánrendelője?
2012. jún. 24. 22:11
Dr. Gidai János!! Ő is II. Női Csak ajánlani tudom!!
7. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 5. - Toerisz)
2012. jún. 22. 13:56
Bocsi most látom, hogy írtad is mi miatt keresel orvost... Különösen tudom őt ajánlani!!!! Van magánrendelése is a Deák térnél! :)
6. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 5. - Toerisz)
2012. jún. 22. 13:55
Szia! Én Dr. Tömösváry Zoltán ajánlom a SOTE II-n! :) Nyugodt szívvel tudom őt ajánlani, mert állati rendes, kedves, figyelmes doki! Nem a pénzre megy rá... Terhesgondozásra, szülésre keresel dokit vagy egyéb problémára?
2012. jún. 22. 12:40
Köszönöm az eddigi válaszokat. A SOTE II.-őn ajánlana valaki orvost?!
2012. jún. 22. 10:20
Ha nődoki is jó, akkor én Dr. Cseh Erikát javaslom. A Duna Plázához közel rendel.
2012. jún. 21. 19:30

Az I. sz. női klinikán Dr. Papp Csaba. Szülész, nőgyógyász, genetikus, és iszonyúan kedves, rendes, lelkiismeretes.

20 éve nála szültem a lányomat, azóta is hozzá járok. A lányomat is hozzá vittem az első vizsgálatra, azóta oda van érte.

2012. jún. 21. 19:19

Én Dr. Kosztin Árpádot ajánlanám.

Eddig bárkit "küldtem" hozzá, mindenki teljesen meg volt elégedve vele.

2012. jún. 21. 19:16
3 vetélés után újra terhes vagyok. Olyan nőgyógyászt keresek, aki valóban komolyan veszi a helyzetem, alapos és tudja mit csinál. Fülöp doki kezelése alatt kivizsgáltak, kaptam immun kezelést is (bár utána még volt 1vetélés) de nem szeretnék hozzá járni, mert az ő rendelője túl zsúfolt, és nem akarok éjszakákat nála tölteni.. Azt ajánlották, hogy a 2. sz. klinikán nézzek ki valakit, mert ha végre eljutok a szülésig, ott vagyok jó kézben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook