Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném rendezni a ciklusomat, ehhez homeopátiát szeretnék használni. Szerintetek milyen készítményt érdemes szedni? fórum

Szeretném rendezni a ciklusomat, ehhez homeopátiát szeretnék használni. Szerintetek milyen készítményt érdemes szedni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 24. 19:58
Hát mivel már sokadik napja csak barnázok, így nem valószínű, hogy elég lesz ciklusrendezés :S, így a héten kerítek időpontot arra, hogy nődokihoz menjek.
10. Noarashi (válaszként erre: 2. - Agnes89)
2012. jún. 23. 15:06
Én a rendszertelen menstruációra mastodynon tablettát szedtem. És bár idő kellett hozzá, de helyretett.
9. judyt640 (válaszként erre: 8. - Agnes89)
2012. jún. 21. 18:30
Nagyon sok jót olvastam a Vénusz cseppekröl,3 gyógynöv készült olvass utánna nemkell fözögetni a teát.
2012. jún. 21. 11:51

Köszönöm a válaszokat!


Vidéken élek, így a budapesti doki kilőve.


A cickafark-palásfű teákra gondoltam már, Levi fiam is (véleményem szerint) ezeknek köszönhetően költözött annó a pocakba, és jótékony volt :).


A homeos oldalcímet pedig külön köszönöm, tényleg ez a legbiztosabb :).

2012. jún. 21. 11:42

Mastodynon csepp.

Itt már többen írták,hogy nagyon jó volt nekik.

2012. jún. 21. 11:31

Cickafark tea is jó erre.

Vagy első két hét cickafark, második két hét palástfű.

2012. jún. 21. 11:27
Homeóhoz ilyen szinten nem értek, de tudok ajánlani természetgyógyászt Bp. belvárosában, illetve a jógát és az aviva tornát javasolnám még.
2012. jún. 21. 11:27

homepatia.info.hu oldalon tudsz kérdezni homeopata orvosoktól, ott szerintem biztosabb választ kapsz


jó egészséget!

3. Sakálka (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2012. jún. 21. 11:26
Szia! Én erre Mastodynon cseppeket szedtem, és egy hónap alatt rendbetett.
2012. jún. 21. 11:22
10 hónapos a kisfiam, és a császáros szülésem óta rendszertelen a mensim. Nem szoptatok, így az nem kavarhat be, de a hormonháztartásom még nem hinném hogy helyreállt. előző ciklusom 35 a mostani 21 napos volt. Úgyhogy elég nagy a kilengés, ráadásul tele vagyok patikkal is, mint egy kis tini. Várom az ötleteket :)! Előre is köszi!
2012. jún. 21. 11:21
Szeretném rendezni a ciklusomat, ehhez homeopátiát szeretnék használni. Szerintetek milyen készítményt érdemes szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook