Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetik megéri eladásra keresztszemes Házi áldást varrni? fórum

Szerintetik megéri eladásra keresztszemes Házi áldást varrni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 22. 18:25
Izaanyu varrj örömből mint eddig,ne kényszerből és ha egyet egyet megvesznek gondolj arra hogy az másnak is örömet jelent hogy egy szeretettel készitett darab került a birtokába.....nagyüzemben biztosan nem lenne jó ezeket csinálni de egy ilyen egyedi darab nem is erről szól...
2012. jún. 22. 18:23
Nem tudom mennyiért gondolod értékesíteni és mekkora méret,milyen minőség stb de igen,szerintem megéri ha nem csillagászati árban próbálod....csinálj egyet tedd fel jófogáson apródon is pl mert én nemrég kerestem azokon és meglepődtem az árakon eléggé,földtől elrugaszkodottak nem enyhén.....van rá kereslet talán egyre inkább trendi is....
15. Életkezdés (válaszként erre: 6. - 57aa4ea1e8)
2012. jún. 22. 18:22
akkor ha lenne elfekvőben küld el nekem én meg ép azt szeretnék:)
14. megi04
2012. jún. 22. 17:28
Aki szereti ezt a stílust,az kiteszi,akár divat,akár nem.Nem vagyunk egyformák...:)
13. 298b15dfdd (válaszként erre: 12. - Izaanyu)
2012. jún. 21. 16:03
A keresztszemeseket nem tudom számolni,egyszer szintén asztalterítő...,és nem találkozott a két sarok...rengeteg munka volt benne,elszámoltam,ezért csak olyat veszek ami elő van nyomva,igaz egy kicsit többe kerül,de nincs elszámolási veszély:)
12. izaanyu (válaszként erre: 11. - 298b15dfdd)
2012. jún. 21. 15:52
Igen, erről beszélek. Az ember alig várja, hogy elkészüljön egy új darabbal, mert mindegyik egyedi és más, és még be sem fejeztem, már töröm a fejem, hogy milyen legyen a következő ( természetesen nem csak Házi áldásokat varrok). Azt hiszem igazatok van, jobb ha ezt az elfoglaltságot meghagyom örömforrásnak, úgyis olyan nehéz manapság ilyet(örömforrást) találni.Csak hát ez az alkotási vágy...
11. 298b15dfdd (válaszként erre: 10. - Izaanyu)
2012. jún. 21. 15:32
Évekkel ezelőtt mikor a fiammal voltam terhes,a barátnőm anyukája készült Kanadába,és kalocsai mintás hatalmas asztalterítőt kértek ajándékba az ottani rokonok,hát azt már rettenetesen untam,azt hittem sosem lesz kész,majd egy fél évig varrtam.
10. izaanyu (válaszként erre: 9. - 298b15dfdd)
2012. jún. 21. 14:47
Igazad van. Jelenleg még örömet és megnyugvást találok minden egyes kézimunka elkészítésében. Ha ezt kellene csinálnom folyamatosan, olyankor is, amikor nincs hozzá kedvem, előbb-utóbb csak egy fájdalmas kötelességgé válna és ugyanolyan uncsi munkává, mint minden más monoton "egyhelybenülős" elfoglaltság. És még messze vagyok a nagymamakortól.
9. 298b15dfdd (válaszként erre: 8. - Izaanyu)
2012. jún. 21. 11:46
Azért ne add fel,ha szeretsz hímezni akkor mindenképp csináld,nagyon jó nyugtató.Mostanában nem nagyon varrok,régen mikor a gyerekek kicsik voltak rengeteget varrtam.Emlékszem egy maratoni Adventi naptárra...,még éjszaka is öltögettem,csakhogy időben kész legyen.Gobelineket is varrtam,azokat elajándékoztam.Jó látni,hogy ki is tették:)
2012. jún. 21. 11:20
Hát egyelőre köszönöm mindenkinek. Az őszinteség nekem most a leghasznosabb tanácsadó.
7. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Izaanyu)
2012. jún. 21. 04:49
Biztosan nem éri meg,a munkád nincs megfizetve!Egyáltalán van rá igény? Évekkel ezelőtt varrtam egyet magamnak,aztán a szekrénybe került...
2012. jún. 20. 23:46

A házi áldás az az, ami nagyanyámnál volt a konyhaasztal mellett a falon?

Hát, mostanában annyira nem trendi. :D Nekem akkor sem kéne, ha nekem fizetnének, hogy kitegyem.

5. Kotkoda28 (válaszként erre: 4. - Izaanyu)
2012. jún. 20. 23:16
igen de ott egyre inkább mennek lefelé az árak, és a végén ha nincs otthon talonban himző fonalad akkor már megsem éri, persze ez csak az én véleményem, én cipőket hímzek, és polókra blúzokra is, még is mindenki drágálja az összeget amit kérek persze nekik semmit sem jelent az hogy 12 órát tart egy cipő hímzése, ha az ő munkájukért fizetnének alig 2-3 ezer forintott a 12 órás munkájukért fel lennének háborodva. Na mindegy gondold át csinálj egyet és tégy próbát.
2012. jún. 20. 23:11
Hát ez jó kérdés. Talán a Meskán.
2012. jún. 20. 23:07
Hol szeretnéd értékesiteni?
2012. jún. 20. 23:05
Próbáld ki és megtudod!
2012. jún. 20. 22:56
Szerintetik megéri eladásra keresztszemes Házi áldást varrni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook