Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Comb formázása fórum

Comb formázása (beszélgetős fórum)


1 2
31. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 29. - Nissi)
2012. aug. 7. 19:07

Szia :)!

Szerintem is jobb,ha egyformán tornázol, mert nem biztos,hogy ha a fene fenét eszik is ezen a természetes asszimetrián bármit csinálnánk is tudnánk változtatni.

Szerintem ha egyformán tornázol úgy fog majd szépen idomulni egymáshoz idővel.Egyébként sem hiszem,hogy szembetűnő és senki nem szaladgál mérőszalaggal,hogy majd lemérje :).Én a karommal vagyok így , comb bőséget még nem mértem mert eddig igazán a pocakomra koncentráltam.

30. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 24. - Kitty82)
2012. aug. 7. 19:00
Drukkolok neked :), és magamnak is:).
29. Nissi (válaszként erre: 28. - AlBundy)
2012. aug. 7. 17:13
Köszönöm. Akkor továbbra is egyformán tornázom :)
28. AlBundy (válaszként erre: 27. - Nissi)
2012. aug. 7. 08:56
Semmiképpen ne csináld. Csak tovább rontod a helyzetet. Természetes dolog valamilyen mértékű asszimetria!
27. Nissi
2012. aug. 6. 17:24
Igen, tudom.. csak gondoltam most hogy ugyis tornázom kicsit többet dolgozom a jobb oldalra. Csak nem tudom nem e elenkezö lesz a hatása.
26. kitty82 (válaszként erre: 25. - Nissi)
2012. aug. 6. 08:32
Ez a tünet sztem 1 általános dolog, senki sem egyforma mind2 oldalt. ímindenkinek van ilyen jellegű eltérése, mert hát ha jobb kezes vagy, akkor azt az oldalt jobban használod.....
25. Nissi
2012. aug. 5. 20:46

Sziasztok!


En is fogyozok és tornázok és nem csak kilóban mérem magam hanem cm-ben is. Igy vettem észre hogy az egyik combom vastagabb 1-1.5 cm rel mint a másik....

Most szeretném korrigálni ez a hibát.... Eddig mindkét oldalra ugyanennyi gyakorlalot csináltam. Akkor most a vastagabb oldalamra csináljak kétszer annyit? Van valakinek ilyen tapasztalata?

24. kitty82 (válaszként erre: 22. - 8b7e22b4a7)
2012. aug. 5. 20:24
Akkor Te még jól jártál, én már sztem 5-nél tartok, de aug végén ismét teljes erőbedobással küzdök a combok formálása és a kilók ellen...:))))
23. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 22. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 2. 23:14
:))
2012. júl. 2. 23:14
Én meg olyannyira lazára engedtem magam a rekkenő és elviselhetetlen hőségben....a medencézéshez koktélokat kevertem,bográcsoltunk,hogy sikeresen felszaladt 2kg.
2012. júl. 2. 22:54

Én fél órája nyomtam le 20 perc combgyakorlatot Rékával. Mindenemről folyt a víz, de jól esett.

Jó éjt!

2012. júl. 2. 21:46
Na mi van csajok? Mindenki eltünt?
2012. jún. 29. 19:16
Nagyon inaktívak vagytok. Vagy mindenki tornázik;-)
18. kitty82 (válaszként erre: 17. - 8b7e22b4a7)
2012. jún. 27. 20:12

A vérfarkas szóról eszembe jutott, én is hogy rá rontanék néha valami tényleg teljesen finomított szénhidrátot tartalmazó finomságra.............:))))

((((((

17. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 16. - Kitty82)
2012. jún. 27. 14:09
:)
16. kitty82 (válaszként erre: 15. - 8b7e22b4a7)
2012. jún. 22. 21:34
...:))))))))))))
2012. jún. 21. 22:28

A naplómban van kép a szépen fityegő exhasról, igaz ott már elég sok mínusz volt a hátam mögött.Nem terveztem,hogy lefogyok így nem szívesen fényképezkedtem.Bár ha tudtam volna,minden irányból gyűrődő pocakkal pózoltam volna egy egész sorozatot.Most ebből fogjuk rá,semmi nem látszik és a bőr is szépen visszahúzódott, csak néhány fehér stria maradt, aminek jót tesz,hogy napozok.Talán 3 hét múlva újra méregetek.

Imádom az ízeket és az evést, tehát én nem tudok ennyire fan-ul fogyózni.Ha elkap a vágy eszem ami van,most már a mértékre igyekszek ügyelni ez eddig is így volt.Gyakoriak az elvérzéseim,de még nekem sem jöttek" hála Istennek!" vissza a kilók.

Hiába tudom az egészséges táplálkozás bla-bla....ha nekem az íz kell,akkor vérfarkas vagyok,és próbálja meg bárki rám erőltetni a hungarocellt zsírszegény tejjel,vagy akármilyen turmixot.Úgy látszik én más vagyok.

14. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 12. - AlBundy)
2012. jún. 21. 22:13

Nekem már teljesen mindegy miből fogytam,nem foglalkozok ilyenekkel.A lényeg,hogy lement.Kicsit túl van dramatizálva.A fehérjének a lényege,hogy nem hízlal úgy mint a szénhidrát,mert az izom tápláléka,míg a szénhidrátból több rakódik le,mint amennyi felhasználódik.

Nem vagyok szőke ezen a téren,csináltam én fehérje turmix diétát is,de ízek nélkül 1 1/2 hétig bírtam.

Majd csak simán diétáztam és tornáztam.Ha az izmosodástól féltem volna, akkor nem mozgok,pláne nem Rékára.

86kg voltam szülés után.Most 67.Gebének sem igazán mondható,bár akkor egy jóllakott gebe :).Ezért mindegy nekem honnan fogytam,a lényeg,hogy megszabadultam végre tőle.Izmosodni még lehet.Soha sincs késő semmihez,bár már végre semmi kifogásolni valóm magamon,esetleg még pár kiló mínusz kellene....viszont ezt már lehet,hogy a pont általad említett gebe ordibálja belőlem.Sajnos mi nők ilyenek vagyunk, tisztában vagyunk azzal,hogy a formás nők az ideál,most hiába vagyok pont az ideál a páromnak,formás kapaszkodók,izé....és tudom ,hogy üléskor mindenkinél gyűrődik a pocak,mégis még szeretnék fogyni egy keveset.A nők mindig találnak hibát magukon,legyen akármilyen tökéletes.Ilyenek a nők.Ez a férfiak csalfasága miatt alakult így.

13. kitty82 (válaszként erre: 12. - AlBundy)
2012. jún. 21. 15:04
Ezzel én is egyet értek, kell az a fehérje, és válogatott szénhidrát bevitel. A napi rendszeres minőségi táplálék. Sokszor, de keveset, mert emésztés közben is éget ckal-át a szervezet. Legalább napi 3l tiszta víz. E nélkül Nekem nem ment. Megszabadultam heti 3-4x tornával, 28kg-tól, amit tartok már 1,5 éve, és nem is szándékozom vissza szedni.
12. AlBundy (válaszként erre: 10. - 8b7e22b4a7)
2012. jún. 21. 13:36

A fogyásnak nem akkor van értelme amikor kevesebb kiló lesz valaki (azért az is szempont), hanem hogy kevesebb rajta a zsír.

Ha valaki lefogy mindenéből (izom is) akkor zsír% alig változik, mert mindenhonnan fogyott.

A lényeg az volna, hogy a legtöbb zsírt add le a legkisebb izomveszteség mellett. Ezért kell a fehérje még akkor is ha csak fogyni akarsz..

Lehet mondani, hogy nem kell izom, de én úgy látom a palik körében jobban hódit aki nem totál gebe mint a modellek. Van válla tartása, nem egy összesett 40 kilós, csontkollekció (mondjuk én a modellekről állandóan azt hiszem, hogy kemés kokainosok..). És nem, nem a nőiesség nélküli, pasikra jobban hasonlító nőkre gondolok, mert attól, hogy egy nő izmos még nem néz ki úgy mint egy férfi, van ott átmenet. Persze ez szubjektív vélemény.

11. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 7. - Kitty82)
2012. jún. 21. 11:09

Csak olvadjon le rólam végre a maradék háj :D,aztán jöhet a plusz fehérje turmix,akkor már csak a combra és popsira fogok ráfeszülni.:)

A magnézium tényleg nagyon jó!Mikor vártam babócát és felesleges görcseim voltak,tényleg hatott,nagyon jó volt.Pezsgőtablettában tűrte akkoriban csak a szervezetem, minden más formában vissza köszönt.:)

10. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 7. - Kitty82)
2012. jún. 21. 11:04

Igen így van.:)

De aki csak fogyni akar,nem kell plusz fehérje ez benne a jó,hogy ilyen sokoldalú testünk karban tartása.

Én nem igazán akartam izmosodni,csak csinosodni,erre így natúr, diétával tökéletesen megfelelt.:)

2012. jún. 21. 07:14
Vagy ha nem akarsz durr bele izomlázat, elkezdheted a kitörést is, fokozatosan. De az biztos, izomláz esetén igyál szódabikarbónát, valamint szedjél magnéziumot, az kell, h ne görcsöljenek be az izmok.
2012. jún. 20. 08:09
Amit a Réka és a Norbi összeállított combgyakorlatai nagyon jók mellé még ajánlani tudom Béres Alexandrát! Sok sikert!! :))
7. kitty82 (válaszként erre: 6. - 8b7e22b4a7)
2012. jún. 20. 07:58
Igen, ez jó, de ne feledjétek, ha izmot építesz, plusz fehérje bevitel szükséges, mert ezzel lesz teljes a végeeredmény...:))))
6. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 1. - Reni802)
2012. jún. 20. 07:51

Szia!

Én Rubint Réka dvdre tornázok.Komolyabban mert nagy súly leadásán görcsöltem és görcsölök még mindig,bár a súly már nem nagy.

Az Add önmagad -5kg/hét dvd-jét szeretem.Elég szenvedtető.A 2 részben,ami talaj gyakorlat, az intenzív popsi torna után van egy intenzív belső combizom gyakorlat.Ha magad csinálod,belső combra:háton fekve 10 percen keresztül felemelt nyújtott lábaidat csak szét nyitod és összezárod.Ugyanez piciben,hogy nyitva a lábad,de nem zárod össze csak 1/4ig emeled és vissza.

Majd 10-15 perc guggolás( hátra guggolni,könnyebb is úgy,mint aki székre készül ülni.De székkel is meg lehet csinálni,úgy,hogy nem ülsz rá,pár centivel felette vissza fel egyenesedsz.)

Azért kell hátra guggolni,hogy a térded folyamatosan egy vonalban legyen a bokáddal és ne mozduljon ki,különben leharcolod és rettenetesen fájni fog.


Nem drága ez a dvd ezer párszáz forint Auchan,Tesco stb,ha épp van náluk.Nagyon megéri,esetleg netröl letöltheted.Biztos vagyok benne,hogy azt sem bánnád meg,ha az egészet végig csinálnád.Az első szakasz kifejezetten comb gyakorlat 20 percen keresztül.Eleinte gyilkos,de a végeredmény magáért beszél,ha egy héten 3x végig csinálod.Már 2 hét múlva érzed a változást, 2-3 hónap múlva magadra sem ismersz.Nem kell többször, mert egy edzés után 1 nap pihenő kell az izmoknak,hogy látványos legyen a végeredmény.


Csinálhatod bármilyen más dvd-re ami épp tetszik neked,én azért Rékát írtam, mert nekem ez tetszik a legjobban,ez fogott meg a legjobban,más dvd-ket hamar eluntam.Meg is kapom tőle amit elvárok.

2012. jún. 20. 07:50
comb? nekem is van...szép nagy.
4. *ForróCsoki* (válaszként erre: 1. - Reni802)
2012. jún. 20. 07:36
Rubint Rékának is van egy órás comb edzése kifejezetten belső combra. :)
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Reni802)
2012. jún. 20. 07:33
Nálam hatásos volt Bíró Ica, Réka, Alexandra és Baucsek Norbi belsőcombgyakorlata. ha váltogatod őket, az tuti jó lesz:) kITARTÁS!:)
2012. jún. 20. 07:28
Szerintem a kocogás a legjobb és nem csak belsőcombra, hanem szinte az egész testre. Nekem sokat segített
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook