Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen triciklit érdemes venni egy 16 hónaposnak? Mire érdemes figyelni? fórum

Milyen triciklit érdemes venni egy 16 hónaposnak? Mire érdemes figyelni? (tudásbázis kérdés)


12. c9f9b53798 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 19. 17:57

igen, én is erre gondoltam, hogy felesleges lenne, meg végigolvastam a többi fórumot triciklivel kapcsolatban, és nem nagyon ülnek meg benne a gyerekek, a Kislányomat már babakocsiban sem igazán tudom vinni, szóval nekünk biztos nem a tricikli lesz a nyerő:) igen, jövőre majd egy kerékpár, vagy ez a lábbalhajtós kétkerekű tanulókerékpár... majd akkor eldől


Köszönöm a véleményedet.

11. Milup2
2012. jún. 19. 17:36

Amibe be tudod szíjazni..És legyen hozzá táska vagy hátizsák, ami oda van rögzítve. Ha mentek boltba, néhány cuccot tudsz bele pakolni;D


Eleinte csak tologattam a kicsit, mert nem ért a lába a pedálra...Most már belenőtt, ő tekeri..2 triciklink is van, nagyon szeret velük tekerni;D

2012. jún. 19. 17:36

Sziasztok!

Az én kisfiam elmúlt 2 éves. Motorozni nagyon szeret, de a triciklit annyira nem. Persze azt élvei, ha toljuk, de a pedált ha akarná se tudná rendesen tekerni. Egyszerűen még nem elég nagy hozzá.

A barátnőm 3 éves kislánya se tudta rendesen tekerni, de lehet, hogy csak a mi konstrukciónk ilyen. Bár az is igaz, hogy a kislánynak másfajta van, és azzal ugyanez a helyzet...

2012. jún. 19. 17:35

Én is feleslegesnek tartom, csak így meg állandóan nézegeti a többi gyerekét, és néha elkezd sírni, hogy ő bele akar ülni. :-(

Ezért vagyok gondban, hogy vegyek egy viszonylag olcsóbb (9 ezrest) vagy vegyek egy drágábbat?

2012. jún. 19. 17:23
Én vettem triciklit, tetszett neki, ahogy toltuk benne, de folyton ki akar ugrálni belőle, ha meglát valamit. Nem nagyon használjuk, mert tologatni nem jó benne a gyereket, nem olyan mint egy babakocsi, magától nem használja, így túl sok értelme nincs. Pár napig használtuk, azóta meg csak áll.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Abigél)
2012. jún. 19. 17:08

A ...Perego-t könnyű tekerni.


az a legjobb, ha kipróbáltatod vele, nem mindegy milyen hosszú a gyermeked lába, lesz-e elég erő meglendíteni a kereket neki. Egyáltalán szeret-e pedálozni. Nekünk volt, szinte új állapotban adtuk tovább, a kismotorokért voltak odáig.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 19. 17:04
nem jövőre = jövőre
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - C9f9b53798)
2012. jún. 19. 17:02

Szia! Most neked válaszolok, mert már motorozok a picid.

Én csupán a saját tapasztalatom írom le, biztos másnak más, de én nem vennék, mert lehet nem szívesen használná a pedált.

Szerintem a kétkerekűt érdemesebb megvenni már, pótkerékkel nem jövőre. Ha megfigyeled nagyon kevés tricikliző gyereket látsz, és nem azért, mert nem veszik meg a szülők, hanem, mert nem szeretik a gyerekek.

A szülő által tolósnak személy szerint nem sok értelmét látom, hiszen arra ott a babakocsi, kiesésgátlónak szintén nem látom értelmét, hiszen, ha annyira kicsi akkor ereje sem lesz a pedált megtekerni, ha meg borul,esik vele, még nagyobb a balesetveszély, hiszen gátolja a természetes védekezésében.

2012. jún. 19. 16:48
Én is csatlakoznék, nem szeretnék új fórumot indítani. Smoby be fun tricikliről van valakinek tapasztalat. Kislányom 16 hónapos, motorozni már imád, nagyon gyorsan közlekedik már vele. Megéri egyáltalán még triciklit is venni mellé? Tapasztalatokat várok én is!
3. iloverunning (válaszként erre: 2. - Abigél)
2012. jún. 19. 16:36
A smart trike jó. Nekünk 10 hós kortól való van, nagyon élvezi, ennek van kiesésgátlója, biztonsági öve, uvszűrős napfénytető, viszont elég drága, de sokáig használjuk, így megéri. Van 15 hónapos kortól való is, azon nincs kiesésgátó, de van derékbiztonsági öv. Nem tudom mennyire ül stabilan a gyereked, az unokahúgom 15 hónapos, de jó, hogy van, még picik és nem tudnak úgy odafigyelni a kapaszkodásra.
2012. jún. 19. 16:26

Kislányom lassan 16 hónapos lesz, és már nagyon nézegeti a többi gyereket, akiknek triciklije van. Több félét is kinéztem már, de nem tudok dönteni.

Mind szinte egyforma, csak kicsi különbségek vannak. Mire érdemes odafigyelni?

Esetleg melyik márka jó?

2012. jún. 19. 16:25
Milyen triciklit érdemes venni egy 16 hónaposnak? Mire érdemes figyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook