Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik mellé hasznos a fehérje? fórum

Aerobik mellé hasznos a fehérje? (beszélgetős fórum)


8. Réka26 (válaszként erre: 6. - Cicmic87)
2012. jún. 26. 06:07
Igen, egy hónapig kitart. Most kókuszos-csokisat iszok, utána jön az epres-fehér csokis. Nagyon finom!!!
2012. jún. 19. 22:28
Szerintem hasznos. Nem kell rózsaszínt venni:) A B és a S cég termékei is finomak:)
6. cicmic87 (válaszként erre: 2. - Réka26)
2012. jún. 19. 12:22

Akkor egy hónapra kitart neked?

Én is RR-ra szoktam itthon tornázni!! :)

2012. jún. 19. 12:21
Köszönöm szépen utánanézek ezeknek!!
2012. jún. 19. 12:02

Mindig fontos a megfelelő mennyiségű fehérje fogyasztás. A torna ugyanúgy igénybe veszi az izmokat amiket táplálni kell.

scitec - 100% whey protein professional

Ez tényleg jó. Edzés után kell inni.

Vagy

biotech - nitro pure whey gold

Ez is egész jó.

3. Cippora (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2012. jún. 19. 11:59

Szia!


Igen,hasznos,én vacsi helyett szoktam.A Biotech ultra loss shake-et szoktam vagy a Biotech Nitro pure whey goldot-ez utóbbiból a kókuszos csokis valami Isteni!!!

2012. jún. 19. 11:51

Szia!

Szerintem fontos a fehérje. Amióta iszom, azóta jobban fejlődnek az izmaim, pedig általában Rubint Rékával tornázok.

100% Whey proteint ajánlották. A doboz kb. 900g, 30 adag és 6500 Ft.

2012. jún. 19. 11:46

Sziasztok!


Már régóta tornázom itthon, szerencsére a súlyommal nincs gond. Látok változást magamon,de szeretnék még jobb eredményt elérni.

Sokszor olvasom,hogy sportolóknak fontos a fehérje bevitel... Hogyha én nem súlyzós edzést végzek akkor is érdemes fehérjét fogyasztanom?

Nézegettem most fehérje porokat,de annyi féle van és szerintem elég drága is ,így nem tudom,hogy melyik lenne jó...?

Tudna nekem valaki segíteni?


Szép napot mindenkinek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook