Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miskolcon van valami régiségbolt vagy használt cikk bolt, ahova be lehetne adni a már nem használt dolgaimat pénzért cserébe? fórum

Miskolcon van valami régiségbolt vagy használt cikk bolt, ahova be lehetne adni a már nem használt dolgaimat pénzért cserébe? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 19. 09:57

Már hirdettem, de nem kell a kutyának sem... pedig korrekt áron adtam a dolgokat.


Most meg nagyon kéne a pénz, ezért kérdezem.

2012. jún. 19. 09:42

Szerintem inkább hirdesd a neten, mert, ha van is ilyen bolt áron alul fogják csak bevenni.


Neten meg eladhatod könnyedén, ha kedvező árat találsz ki hamar elvisznek mindent, tapasztalat.


Mindíg megnézem mennyiért adják mások a holmit és alámegyek a legolcsóbb árnak, persze, ha nem ésszerűtlen.

2012. jún. 19. 09:39

Lomtalanítás volt pár napja és egy csomó jó, de már feleslegessé vált cucc került elő. (mp3-at lejátszó discman, webcam, vezeték nélküli egér, könyvek, garfield magazinok, snoopy magazin, játékok, lego, pc játékok, kitűzők stb...

Miskolcon van valami olyan hely ahova be tudnám adni pénzért cserébe?


Előre is köszi a válaszokat

2012. jún. 19. 09:37
Miskolcon van valami régiségbolt vagy használt cikk bolt, ahova be lehetne adni a már nem használt dolgaimat pénzért cserébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook