Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy kb 60 fős lagzira süteményt próbálunk számolni.Hány kg, hány tálca sütire számoljunk? fórum

Egy kb 60 fős lagzira süteményt próbálunk számolni.Hány kg, hány tálca sütire számoljunk? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 9. 17:49

ezt egy 150 fős lagzira rendeltük..most találtam meg az iratok között..leírom hátha érdekel valakit.

csomagoltunk is..a pogi kevés volt,nagyon sokat megettek a felszolgálók,míg terítettek..erre nem számoltunk.


habroló 60db

kati szelet 44db

almás krémes 40

mézeskrémes 40

zserbó 40

linzer 100db

meggyes krémes 40

dunahullám 40 szelet

sport szelet 48

isler 100db

krémes kosárka 60

vendégváró 40

hókifli 100 50diós-50lekváros

lúdláb 60db.

túrókocka 30db kettévágva,mert egy kocka nagy lett volna

hólabda 50db


sajtosroló 40db

pogácsa 300db

sajtosrúd 200db.


volt a koma meg a nász torta..azt hozta a koma meg a nász..

de rendeltettünk 10kerek tortát.1 puncs,1 marcipán,1 csokisat.1 citrom,1 vanília,1 eszerházy,

2dobost meg 2 tiramisu tortát.

kellett egy beköszöntő torta..mikor megjöttünk a templomból azzal fogadták a szülők az ifjú párt..egy torta kellett a papoknak a templomba meg egyet kellett vinni a polgármesteri hivatalba.

mindezeken kívül nálunk úgy szokás,hogy hoz mindenki tortát és annak a felét mikor mennek hazafelé visszaadjuk,ehhez hozzá tesszük a süteményeket.


süti szinte semmi nem maradt,mire kapott mindenki ,akinek küldeni kellett nem is maradt nekünk..én speciel egy süteményt nem ettem ebből a rengetegből.)


tehát ,ami nagy szelet lenne sütemény ketté kell vágatni ,hogy ne legyen sok a pocséklás,ha valakinek nem ízlik,vagy csak a szeme kívánja már.


ezen kívül rendeltem 30 hólabdát,44 mézest,40 vendégvárót,100 pogácsát,meg lekváros és málnás roládot,de már nem emlékszem hogy hány szelet jött ki egy rúdból a kopasztásra.


a násztorta 150szeletes volt..a koma meg kisebb..azt hiszem három emeletes eszterházy torta marcipánbevonattal volt.

2012. jún. 18. 15:13

3-4 szelet/fő

elvitelre ugyanennyi!

2012. jún. 18. 13:04

Javaslom: [link]

(Esküvőre (2) készül, ő süti a sütiket)!

2012. jún. 18. 13:02

mivel vacsi+éjféli kaja+torta is van, így én nem számolnék többet 5-6 db-nál/fő a sütiből. (tipp, vágassátok kisebbre a sütiket, nekünk a néni, aki sütötte, így csinálta, h ne maradjon annyi félbehagyott süti a tányérokon).


csomagoláshoz ezen felül a 25 családra, átlag 4 fős családokkal számolva, 25*(4*4)=400 darabot számolnék max.


ja és azért darabra mondom, mert ha pl. háznál süttetitek, úgyis fogja tudni a néni, h egy tálca hány db...

2012. jún. 18. 13:00
Kérdezzetek meg egy cukrászt.Ő biztos tudja a választ.A lagzihoz meg jó mulatást:)
2012. jún. 18. 12:57
Sósból és édesből külön mennyi? Nem lesznek torták csak a menyasszonyi torta. Elvitelre is szeretnénk adni a családoknak(25 család)
2012. jún. 18. 12:56
Egy kb 60 fős lagzira süteményt próbálunk számolni.Hány kg, hány tálca sütire számoljunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook