Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már megint az agykontroll :) fórum

Már megint az agykontroll :) (beszélgetős fórum)


10. 74f8c12b8e (válaszként erre: 9. - Minimancs)
2012. jún. 20. 09:06

Szívesen:) örülök,hogy rögtön ilyen látványos az eredmény:)

a legjobbakat kívánom továbbra is!

9. minimancs (válaszként erre: 2. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 20. 08:30

[link]


Remélem jól linkeltem be, itt el tudod olvasni, hogy mi lett a végeredmény! :) Mégegyszer nagyon köszönöm Neked!!!!

8. minimancs (válaszként erre: 7. - Csekker)
2012. jún. 20. 08:21
nagyon köszönöm. Nem tudtam erről, viszont ösztönösen mostanában nem adtam neki tejet! :) Milyen érdekes! Nagyon jó ötlet.
2012. jún. 19. 10:18

Domján Lacitól én azt a tanácsot kaptam, hogy ne adjunk a gyermeknek tejet, tejterméket, mert felerősíti az allergiát, és ugye nem csak alfában, hanem bétában is meg kell tenni mindent a célért.:)


Nekem még a paleo étrend segített nagyon sokat.

6. 74f8c12b8e (válaszként erre: 3. - Minimancs)
2012. jún. 18. 12:35
Nagyon szívesen.lehet,hogy a kisfiad könnyebben megtalálja az okot(mivel vele történik),jó,hogy ő is végzett tanfolyamot,együtt biztos sokkal többre mentek.
5. 74f8c12b8e (válaszként erre: 4. - 4327a8e017)
2012. jún. 18. 09:26

Rég olvastam ezt,pontosan nem emlékszem rá-mert szerencsére azóta nem kellett ezen gondolkodnom.

Keres rá az allergia lelki okaira,vanank cikkek,most hirtelen ezt találtam,de érdemes többet is megnézni,ha valóban érdekel.

[link]

4. 4327a8e017 (válaszként erre: 2. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 18. 09:03
Ezt az önmagunkkal szembeni agressziót kifejtenéd kicsit bővebben?...
3. minimancs (válaszként erre: 2. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 18. 09:02
Hú, nagyon köszönöm, ezek jó ötletek. Nem találtam fogást a dolgon, nem tudtam honnan közelítsem meg. :) Így már könnyebben fog menni. Igen tudom, hogy az allergiának inkább lelki háttere van, ezért szedetek vele Moksa elixírt. A baj az, hogy csak most akadtam rá, ezért aztán még nem hat. Talán a tanácsadóimat próbálom majd megkérdezni, hogy mi lehet a háttere. Kisfiam is elvégezte a gyerektanfolyamot, nekik nem laborjuk van, hanem titkos kuckójuk, de abban is lehet gyógyítani, majd délután megtárgyalom vele. :) A spray-t már "használtam" a tanfolyam után, köhögést kiválóan elmulasztottam vele. :) Mégegyszer köszönöm a kiváló ötleteidet! :)
2. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Minimancs)
2012. jún. 18. 08:50

Készíts neki egy általános erősítő tablettát,mondjuk oylan szép szineset,mint az M&Ms,az gyógyítsa belülről,és egy srpay-t,amit befúj a szájába,és képzeld el,hogy végigjárja a légutait,és kitisztítja.Én a spray-be gyógynövényeket tennék,és egy szép ezüstszínű folyadékban oldanám fel-az ezüst fertőtlenít.Én olyasmiket szoktam elképzelni a laboromban,amik a valóságban is hatásosak,ezen kívül pedig nagyon szépek,hogy jó legyen rágondolnom.

Nem tudom,tudod-e,van egy vélekedés,miszerint az allergia önmagunk ellen fordított agresszió,tehát nagyon sokszor lelki oka van.Én azzala felismeréssel tudtam döntő javulást elérni az allergiával szemben magamon,hogy ezt felismertem,és változtattam a gondokodásomon,és valamelyest a helyzeten is,ami szerintem kiválthatta nálam.

2012. jún. 18. 08:25
Segítségeteket szeretném kérni. Nemrég végeztem el a tanfolyamot, kisfiamat szeretném az allergiájából (szénanáthájából) kigyógyítani. De nem tudom,hogy a laboromban miként is kezdjek hozzá. Van valamelyikőtöknek esetleg valamilyen jó ötlete? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook