Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » C&A ruhacsere fórum

C&A ruhacsere (beszélgetős fórum)


20. Nasira
2012. jún. 18. 13:35

Szerintem is próbáld meg kicserélni! Előtte fogj egy ugyanolyan méretet, mint amit vissza akarsz cserélni, és úgy vidd oda a pulthoz, ők is látják majd, hogy mi a helyzet!

Persze a papírja, blokkja legyen nálad!

19. Bcicus (válaszként erre: 12. - Lorci)
2012. jún. 18. 13:32
Cserélnek ha nem jó a méret, de csak úgy ha nem hordták és nincs mosva nem foltos stb.
18. lorci
2012. jún. 18. 11:23
Persze így már nyilván nem viszem majd vissza az üzletbe.
17. lorci (válaszként erre: 15. - Lorci)
2012. jún. 18. 11:17
jav. Textilkeményítő
16. lorci
2012. jún. 18. 11:16
Minél több benne a pamut annál jobban elveszti egy ruha a formáját, persze nagy melegben meg a pamut a jó.
15. lorci
2012. jún. 18. 11:13
Én vetettem most a párommal ruhakeményítőt, mindkét nadrágot lekezelem majd benne, kiváncsi leszek az eredményre. Majd reflektálok. :)
2012. jún. 18. 10:00
Én is pontosan igy jártam. Ma reggel alig jött rám a CA-s lenvaszon nadragom. Attól féltem hogy ha leülök szétreped az ülepemen, most meg az a probléma hogy ha felkelek leesik rólam. :) Na de akkor mi alapján döntsem el vásárláskor hogy melyik méret a jó?
13. lorci
2012. jún. 18. 09:28

Megnéztem a ruha cimkéjét.

Lehet, hogy hamarabb kellett volna...


98% pamut, 2% elasztán.


Naná, így már érthető a mosásnál összemegy, utána meg tágul ezerrel, és úgy is marad a következő mosásig.


Vajon segít ezen, ha kimosom 50-60 fokon, vagy keményítőt be lehetne vetni?

12. lorci
2012. jún. 18. 08:18

Igen, hibásat vesznek vissza mosás után is, mert én is vittem így vissza.


Én úgy tudom, hogy ha a méret nem jó, akkor cserélnek - csak kérdés, hogy ilyen esetben nem gond-e, hogy már ki lett mosva...

11. Bcicus (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2012. jún. 18. 08:04
ha hibás akkor mindegy kimosták e, kicserélik, hanem hibás akkor viszont nem kell cserélniük, bár lehet akkor is megteszik.
10. lorci
2012. jún. 18. 07:55
Igen, azt hiszem megpróbálom.
9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. jún. 18. 07:50
bár mosás után nem szokás cserélni, na de hátha...végülis a mosással jött ki a hibája a hominak
2012. jún. 18. 07:49
próbáld meg a cserét, lehet, hogy nem Te leszel az első ezzel a panasszal.
2012. jún. 18. 07:45

Ha az eladótól kérdeztem volna meg biztos, hogy nem ajánlotta volna ezt a méretet, mert hogy túl szűk, most meg ott tartok, hogy még ez is nagy egy kicsit.

Sőt lehet, hogy kiakadt volna, hogy tönkreteszem a nadrágot a próbánál. :S

2012. jún. 18. 07:43

30 fokon mostam.


Nekem is passzentos volt, amikor megvettem.

A kisebbiknek meg úgy jött fel a zippzárja, hogy majdhogynem szakadt a nadrág olyan szűk volt.


Most meg itt ülök benne fél órája és ugyanez a nadrág (amikor felállok a két öklömet be tudom tenni a nadrágba)


Az lenne a minimum, hogy a vásárlók figyelmét felhívják, hogy melyik fog tágulni használat közben.


Nekem eddig minden bárhol vásárolt farmerem összement a mosásnál. Amikor vettem passzossat vettem, mosás után még passzosabb lett, de rámtágult a hordásnál. A sztreccsekkel hasonló a helyzet.


Ez ilyen twill, vászon jellegű. Csak mivel most nyár van és nem fogok egész nap légkondiban ülni a nyáron, ezért muszáj volt egy nyáriasabb nadrágot vennem.

Régen próbálkoztam már ezzel az anyaggal, de hogy ennyit táguljon, még ilyet nem tapasztaltam.

5. Bcicus (válaszként erre: 3. - Lorci)
2012. jún. 18. 07:33
Pedig de. 10kg-t? Akkor az már elötte is kicsit nagy lehetett. Én mindig passzentosat veszek, mert ha kimosom az lesz jó, ha ott veszek nacit.
2012. jún. 18. 07:32

hány fokon mostad?????


elég sok holmim onnan van, a farmerjaim kizárólag onnan, de semmiylen holmival, soha nem tapasztaltam ezt!

2012. jún. 18. 07:29

Köszi a választ.


Én mindenesetre azt tapasztaltam, hogy a legtöbb nadrág összemegy, nem kitágul - főleg ami streccses... vagy farmer.


Tudom, hogy nem árulnak egy ász minőséget, szavam se lenne, ha 2000-3000 ft lett volna a nadrág, de ennyi pénzért kicsit erős, hogy feleáron tovább kelljen adnom másnak vagy ott álljon a szekrényben.


Ennyire azért nem ingadozó a súlyom, kábé 10 kg-ot kellene híznom bele, hogy jó legyen.


Nagy átverés az egész...

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Lorci)
2012. jún. 18. 07:16
Mosás után nem lehet cserélni csak ha hibás, márpedig nem az. A legtöbb nadrág tágul mosás után, ráadásul a c&a egy olcsó bolt ezért a minőségi általában igen gyenge.
2012. jún. 18. 07:02
Tegnap vettem 2 db nadrágot. Mivel kicsit ingadozó a súlyom, ezért két különböző méretű nadrágot vettem, és bizonytalan voltam, hogy melyik is jó. Próbánál a kisebbik alig jött rám, gyakorlatilag kicsi volt - gondoltam majd belefogyok :) A nagyobbik pedig épp jónak tűnt. Kimostam őket, de mintha még tágult is volna az anyag, mert reggel felpróbálva megállapítottam, hogy a nagyobbik nagy rám, a kisebbik éppen jó. Jártam már így párszor a C & A ban, de most 7600 ftért elég nagy kárnak érzem ezt. Blokk megvan, cimke megvan, igaz nem a nadrágon, mert azt kimostam. Szerintetek van így esély cserére?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook