Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spórolási ötletek... fórum

Spórolási ötletek... (beszélgetős fórum)


2012. júl. 13. 10:00

Mi most váltottunk internet és kábeltv szolgáltatót.2 ezerrel lesz kevesbb a díj, és sokkal magasabb lesz a letöltési sebesség8ez elsősorban a fiaméknak fontos).

remélem meg leszünk velük elégedve.

2012. júl. 12. 13:36
Ha édes szájú a család (én az vagyok), csináld otthon az édességet. pl én megtanultam csinálni házi pille cukrot, hamis marcipánt stb...
2012. júl. 12. 13:34
Nálunk nagyon bejönn pl a hagymaleves kb (300 ft ból megúszol egy nagy lábossal) főzelékek is olcsok, tudom hogy mostanában nem divat annyira de jó, az épp aktuális idény zöldséget kell használni. A főzelékre lehet tenni sült párizsit 500g 500ft mi ff márkát szoktuk használni bejött!
2012. júl. 12. 13:31

Szia!

Nézétek meg hogy mennyit fogyaszt a gépetek, majd számoljátok ki hogy mindennel együtt megéri-e nektek. A mi gépünk kb 100ft használ a 3 órás programnál (dagasztás sütés.

Én azt tapasztaltam hogy a házikenyér sokkal laktatóbb és kevesebb fogy belőle. És talán ami jó a házi kenyérbe tudsz hozzákeverni pl magokat, én imádom a magos kenyereket de méreg drága a boltba!

5. 645b490433 (válaszként erre: 2. - Turililike)
2012. jún. 18. 11:26
Igazad van a prézlit is lehet csinálni ha marad száraz kenyér a tészta otthon gyúrva is olcsóbb. Meg sok-sok krumplit meg lehet enni ha nincs pénz.
2012. jún. 18. 09:10
Ahol nagyobb a család, ott érdemes kelt tésztát sütni, igaz , hogy időigényes, de megéri a ráfordított időt , mert finom,változatos,és kiadós.
2012. jún. 18. 08:52
Szia! Maradék sült húst, rántott húst fel tudsz használni hét közben akár úgy, hogy készítesz egy kis pörkölt alapot és abban átpirítod (így már jó is lesz egy főzelékhez feltétnek), de ha abban a pillanatban nem kell, akkor le is fagyaszthatod és később használod fel.
2. turililike (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2012. jún. 18. 07:14
Szia!Én már jóval elmúltam 50 is.Az élet megtanított, hogy hogyan főzzek olcson jót finomat.pl magam gyúrtam tésztát, sokkal finomabb is ,és a pőrkölt alapba lehet tenni borsót,egy kis kolbászt, épenn ami van otthon.nagyon jó ízeket lehet velük elérni
2012. jún. 18. 06:45
Várom az ötleteket,főleg főzés, de más témában is..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook