Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kistarcsai kórház. Jártatok ott? fórum

Kistarcsai kórház. Jártatok ott? (beszélgetős fórum)


7. 6e647e0d82 (válaszként erre: 6. - Juditéva)
2012. jún. 18. 19:02
a sebészeten műtöttek, kétágyas szobában voltam, azon kívűl, hogy nem ettem meg a kórházi kaját, nem tudok rosszat mondani... az ápolók ugyanúgy túl vannak hajtva, mint bármely más kórházba, ettől függetlenül normálisan elláttak, az orvos profi volt, a kórterem tiszta, saját wc, zuhanyzó..., műtét után nem őrizgettek feleslegesen...
2012. jún. 17. 22:56
Úgy gondolom ez inkább orvosfüggő dolog, mindenhol van ilyen. Mindenesetre jól tetted, hogy nem engedted, az ilyesmit meg kell beszélni a beteggel. Én két hétre megyek, és az is érdekel hogy hétvégére haza lehet-e menni? Meg hogy hány ágyas szobák vannak? Szóval hogy lehet kibírni?
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Juditéva)
2012. jún. 17. 22:45

Iszonyú has-gyomorfájással mentem be reggel. Délután indultam haza, addigra semmim nem fájt, pedig gyogyit sem kaptam.

Ultrahangon bélgyulladást diagnosztizáltak, de nem zárták ki a vakbelet sem.

De ha már ott vagyok, nézzek be a nőgyógyászatra is, biztos ami biztos alapon. A doki kapásból, kérdezés nélkül ki akarta szedni a 4 hete felrakott Mirena spirálomat (50.000 Ft). Nem engedtem. Duzzogott.

Be akartak fektetni.

Hazamentem.


Aztán persze nem kizárt, hogy máshol is ez van.

2012. jún. 17. 22:36
Mivel van baj? A bánásmóddal, tisztasággal?
3. 325a8ae486 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. jún. 17. 22:04
hat arrol nekem sem, es a belgyogyaszatról sincs túl jó véleményem,
2012. jún. 17. 19:44

Ott szültem 12 éve.

Tavaly a sürgősségi részlegét látogattam meg. Arról nincs túl jó véleményem.

2012. jún. 17. 18:32
Még az idén be kell feküdnöm, de semmit nem tudok róla. Amúgy sem vagyok kórházjáró lélek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook