Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lepjek meg egy olyan lányt, aki nagyon szereti Franciaországot és nemsokára kiutazik évekre tanulni? fórum

Mivel lepjek meg egy olyan lányt, aki nagyon szereti Franciaországot és nemsokára kiutazik évekre tanulni? (beszélgetős fórum)


9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Gigi>)
2012. jún. 17. 15:48
Miért, ki pocskondiázza mások véleményét?
2012. jún. 17. 15:46

Egyébként az a helyzet, hogy még nem találkoztam vele és valószínűleg az utazása előtt csak egyszer fogunk találkozni, ezért iszonyatosan fáj már most a dolog. :\

Az a tudat, hogy igazából még megsem fogom tudni ismerni és máris "kirepül" majd az életemből, ez már most így is iszonyatosan rossz érzés...

7. gigi> (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. jún. 17. 15:43
Nem.Nem erre gondoltam.Ötletet kért,nekem ez jutott eszembe.És nem pocskondiázom mások véleményét.
2012. jún. 17. 15:33
ha vannak közös képeitek csinálj egy montázst, két példányban... közös képek és rajzolt francia híres hátterek vagy akár magyar híres helyszínek, kereteztesd be mindkettőt és ha szerencséd van, vele repül franciaországba és reggelente az éjjeliszekrényről mindkettőtökre az mosolyog ébredés után....
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2012. jún. 17. 15:32
Pálinka, tokaji aszú, téliszalámi, túró Rudi, disznósajt, hagyma, paprika :DD
2012. jún. 17. 15:27

Valami olyannal,ami csak a mi kis országunkra jellemző.Valami Hungarikummal.

Lehet hogy eleinte,nem fogja annyira értékelni,de majd ahogy telnek az évek,egyre jobban fog neki hiányozni Magyarország,és az ajándékod is első helyet foglalja majd a szívében.

2012. jún. 17. 15:26
Magaddal....
2012. jún. 17. 15:20
Menj vele.
2012. jún. 17. 15:13
És iszonyatosan fog hiányozni... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook