Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 4 éve szedek fogamzásgátlót, tegnap a levél felénél pecsételő vérzés jelentkezett, mi lehet az oka? fórum

4 éve szedek fogamzásgátlót, tegnap a levél felénél pecsételő vérzés jelentkezett, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 21. 19:34
hormon zavar."
2012. jún. 20. 16:22
Köszi a segítséget:)
2012. jún. 20. 16:22
Elmentem tegnap dokihoz, nincs semmi gond, csak a később bevett tabi okozta ezt a közti vérzést.
11. ddorina (válaszként erre: 3. - Trinitas)
2012. jún. 17. 11:04
Ugyanez volt nekem is, a doki is ezt mondta és hogy semmi teendő nincs, csak egy jelzés. :)
2012. jún. 17. 10:51
Én is jártam így.kb 4 éve már szedtem a gyógyszert.Ijedtemben elmentem a nőgyógyászomhoz, és azt mondta,hogy váltsak gyógyszert, mert ez már nem jó.Jelzett a szervezetem, hogy alacsony a hormontartalma a bogyónak :(
2012. jún. 17. 10:49
Szerintem azért pecsételtél, mert később vetted be sokkal, mint ahogy szoktad. Ha hozzászokik a szervezeted, akkor előfordul ilyen. Nekem is van néha, ha nem percre pontosan veszem be. Dokit azért megkérdeznék.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - ILI.)
2012. jún. 17. 10:26

A trombóisra eleve van egy hajlam. Neked elöjött töle másnak soha semmi baja nem lesz. Neked biztos volt egy hajlamod rá alapból. Egyébként igen, van a trombózis veszély a fogamzásgátlónál,de azt mondják ez az egyik legritkábban jelentkező mellékhatás.

Barátnödnek ugyanez lehet valószinüleg volt egyéb hormon problémája (amiröl nem is tudott) és emiatt hizott meg. A legtöbb nönek semmi panasza nincsen a fogigátlótól.

Az a probléma hogy manapság bárkinek felirják pedig elvileg csak hormon vizsgálat után lehetne felírni. Egy nögyógyász sem kéret elötte hormon vérvételt. Én is ezzel jártam meg...

7. szafaripók (válaszként erre: 1. - 1dd0e5152d)
2012. jún. 17. 10:25

Az ilyesminek sok oka lehet, nem biztos, hogy összefügg a gyógyszereddel. A tested jelez valamit, a biztonság kedvéért én elmennék nőgyógyászhoz.

Tudom, hogy a fórumok általában arról szólnak, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, de hogy kiderüljön, Nálad miről van szó, érdemes lenne orvoshoz fordulnod. Tudom, azt majd csak jövő héten, de addig a hozzászólások meg is nyugtathatnak, de biztos akad(na) olyan is, aki meg jól rádijeszt...

2012. jún. 17. 10:23
nálam is előfordul az ilyen
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 1dd0e5152d)
2012. jún. 17. 10:19
menj el orvoshoz, lehet hogy váltanod kéne gyógyszert, van hogy hozzászokik a szervezeted. Szüneteltetni nem szabad mert csak összezavarja a hormonháztartásod. Mindenképp kérdezd meg az orvosod.
4. ILI.
2012. jún. 17. 10:10
Szerintem ki kellene hagynod 1 hónapot a szedéssel, de te tudod ez csak egy vélemény. De az biztos, hogy én örökre betiltanám ennek a szarnak a forgalmazását. Nekem ettől lett trombózis hajlamom. Pedig a leggyengébbet szedtem. A barátnőmnek úgy bekavarta a hormon háztartását, hogy meghízott tőle.
2012. jún. 17. 09:55

Szerintem tüszőrepedés, akkor szokott lenni ritkán egy kis vérzés.. van gyógyszer, amelyik a peteérést gátolja van amelyik a beágyazódást, lehet a tied az utóbbit, tehát ugyanúgy megreped a tüsződ félidőben, és akkor néha előfordul egy kis vérzés.

Aztán lehet másról van szó, egy kis hormoningadozás.. Nekem is volt ilyen mikor gyógyszert szedtem, de nem volt semmi gáz.

2012. jún. 17. 09:53
Múlt szombaton a megszokott időpont után 11 órával vettem be, ettől lehet?
2012. jún. 17. 09:52
4 éve szedek fogamzásgátlót, tegnap a levél felénél pecsételő vérzés jelentkezett, mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook