Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várva várt csoda: Amina baba fórum

Várva várt csoda: Amina baba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Várva várt csoda: Amina baba

2012. aug. 7. 17:07
Az én szüléstörténetem ez a cikk. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a hozzászólását,kedvességét.
10. Bonti74 (válaszként erre: 7. - Be749d73f9)
2012. jún. 18. 11:35

Ugyan ez a véleményem és nekem is eszembe jutott a cikk olvasása közben. Ami egyébként nagyon tetszett és gratula a szép babához. Nem semmi súlya volt!:)

De tényleg sokszor, szinte mindig beavatkoznak. Nekem három szülésem volt és a harmadiknál volt bátorságom bele-bele szólni és sok mindenre nemet mondani. Így természetesen, igaz majd egy nap alatt, de aránylag enyhe fájásokkal született meg a harmadik lányom.

2012. jún. 16. 21:08
Gratulálok sírtam a nevetéstől én most 3 szor állok előtte első sima gátmetszéssel, második szülésznővel orvos nem ért be és gátvédelemmel, most meg császár lesz. De az öröm mindent megér. Sok boldogságot nektek!
8. be749d73f9 (válaszként erre: 5. - Vaterás)
2012. jún. 16. 15:23

Egy ilyen cikk átfutási ideje, legalábbis ebben a témában, miután megírod, elküldöd és ide olvasásra kikerül, több hónap is lehet, úgyh annyira mégsem volt gyors! :DDD

Tudom, m én is írtam egyet, még május közepén és még mindig nem jelent meg.

Mindenesetre, ha hamarabb olvasom a hozzászólásodat, nem regélek neki annyit! :))

2012. jún. 16. 15:17

Gratulálok a gyönyörű és nagy babádhoz!!!!! :)

Én is dicsekedhetek egy 4200g-os fiúcskával, igaz ő már 20 hónapos! :D

A szülésedhez csak annyit. Komolyan mondom, én soha, de soha az életben nem fogom megérteni, miért kell a szülő nő hasába belekönyökölni vagy belenyomni, nevezzük, ahogy akarjuk, egy olyan szülés közepette, ahol minden a legnagyobb rendben van, jónak mondható a tágulás mértéke is és semmi veszély nem fenyegeti se a babát, se az anyukát!!!! Miért??????? Annyi ilyet olvasok! Miért nem lehet kivárni azt a folyamatot a maga természetes ütemében, ahogy zajlani akar???? Miért akarják ezt az orvosok állandóan siettetni???? Nem ez a dolguk egészen véletlenül??? Hogy ha kell, órákig ott legyenek az anyukával???? Annyit megkérdezhetek, h fogadott dokid volt??? Bár olvastam már olyat is, akinél az csinált ilyet! nekem, hála a jó Istennek mindkét szülésem a maga ütemében zajlott, senki nem siettette, bár nem mondanám, h ennél lehetett volna jobban. (Az 1. 6,5 óra volt mindenestül, a 2. 4,5.)

Mindenesetre szívből gratulálok még egyszer!!!

2012. jún. 16. 14:26
jaj de jót sirtam!nagyon gratulálok szép volt!
2012. jún. 16. 13:12
Már törölte is magát.....de gyors volt....
2012. jún. 16. 12:50

Gratulálok!

Sok örömöt boldogságot kívánok!

2012. jún. 16. 10:51
gratulálok a kis lányhoz , szép baba :-D
2012. jún. 16. 09:20
Gratulálok a kicsi lányhoz, és a cikkhez is! Mindig megkönnyezem a szüléstörténeteket, de a tiédet nemcsak a meghatódottságtól hanem néhol a nevetéstől, olyan humorosan és élvezetesen írsz! :) Szóval nagyon tetszett!
2012. jún. 16. 09:08
Nagyon vártam már, álmodoztam róla, kis rózsaszál. El nem tudtam képzelni, hogy valaha nekem lesz egy tündérkém.
Írásomon nem javítottam, szülésem utáni friss szüléstörténetünket osztom meg veletek.
Leendő anyukák, ne féljetek, egy gyönyört kaptok Istentől, egy fénylő csillagot életetek végéig. Egy kis csodát.

Ugrás a teljes írásra: Várva várt csoda: Amina baba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook