Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két hónapos a babám. A hangja rekedt és fátyolos. Mitől lehet? Mit tegyek? fórum

Két hónapos a babám. A hangja rekedt és fátyolos. Mitől lehet? Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


9. fülike (válaszként erre: 6. - Pettka)
2012. jún. 18. 08:50

Az Espumisan-t megmondom őszintén már nem mertem próbálni az infacol után... Most például rengeteg tornával illetve pocakmaszírozással próbálkozunk.. na és persze a jól bevált: hordozókendővel :D

Ott jól elvan egy darabig :)

Remélem lassacskán elmúlik a hasfájós időszak - egyébkén mintha mostanában kevesebbett pukizna, mint régen... ez lehet, hogy jó jel?

8. fülike (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2012. jún. 18. 08:48
Köszönöm az öteletet, megnézem :D
7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fülike)
2012. jún. 15. 16:55
Én a Herbaházban láttam grape watert.
6. Pettka (válaszként erre: 5. - Fülike)
2012. jún. 15. 16:51
Az Infacol nálunk sem jött be-a lányom nagyon hasfájós volt-az Espumisan baby viszont azonnal hatott.2 hónap alatt fokozatosan csökkentettem neki az adagot,és teljesen elhagytuk.Próbáld meg.
2012. jún. 15. 15:18

A dr.nénit én is felhívtam ma, ő is Calcium sandozt mondott... Du. ha jön haza a férjem, majd vesz. Gondoltam hátha valaki tud esetleg még valami más ötletet is. (Olyat, ami bevált).

Igazából a hasfájásra Infacolt mondott először a védőnő... hát azt használtuk 1 hónapig, de nem hatott.. A dr. néni mondta az édeskömény teát, de igazából attól rosszabb lett a helyzet... Sokan az angol vizet (Grape water) javasolják - de azt itthon egyszerűen sehol sem lehet kapni... :(

(igazából abban bízom még, hogy a rekedtség tényleg a sok sírástól van - és nem valami más miatt...)


Jó, hogy a fiad nem sírós - az enyém szinte egész nap üvölt - hol ezért, hol azért... gyakorlatilag egész nap a hordózó kendőbe van rámkötve - ott úgy-ahogy elvan... remélem így nem fogom "elkapatni"...

2012. jún. 15. 14:30
Az én kisfiam is berekedt 3 hetesen.A drnéni Calcimuscot írt neki,2 nap reggel-este adtam neki,el is múlt a rekedtsége.Azt mondta,lehet a sok sírdogálástól-bár az én fiam nem sírós:)A hasfájásra mit tanácsolt a gyerekorvos vagy védőnő?
2012. jún. 15. 14:19
Érezze a tested közelségét, melegségét, beszélgess vele finoman, fürdetéskor simogathatod, masszírozhatod lágyan. Dúdolhatsz neki...
2012. jún. 15. 14:18
Vagy esetleg az is lehet, hogy a bukás miatt van? Etetések közben mindig büfiztetjük, de ha nagyobbat büfizik - bukik. Bár nem jelentős az alkalmankénti kibukott kaja mennyisége...
2012. jún. 15. 14:16
2 hónapos babám hangja, sírása 2. napja rekedt, fátyolos. Mitől lehet? Sokat sírt (tényleg sokat sírdogál, sajnos hasfájós)? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook