Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 6 hetes kiscicák egymást szopizzák, mit tegyek ellene? fórum

6 hetes kiscicák egymást szopizzák, mit tegyek ellene? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 15. 11:13
Szerintem ne hagyd, a nyáltól felázhat, kisebesedhet, hiszen nem cici, nem arra való, hogy a többi kismacska szopja! Adj nekik többször kaját, lehet, hogy még éhesek, vagy szomjasak, a pótcselekvés része szerintem másodlagos. Ha kell, válaszd el őket, csak nehogy kihűljön amelyik külön van. Ha van infra lámpa, akkor használd, olvass utána milyen magasra kell tenni, meg hogyan, nehogy megégesd. A hat hetes kismacska meg még nem tud "odacsapni".
2012. jún. 15. 11:04
Hagyd őket,majd leszoknak róla.Nekem a kutyim csinálta 1 éves koráig,bár neki egy plüssnyuszija volt.
2012. jún. 15. 11:04
Én, korábban egy kiscicát találtam, melyet sokszor a mellényembe dugtam. Ő a pulóveremet szopta. Most már 10 éves, és még mindig ezt csinálja, ha felveszem az ölembe. Ösztön és a mama hiánya válthatja ki belőlük ezt a szokást.
2012. jún. 15. 11:02
Azért csinálják, mert korán "elválasztották" ôket az anyjuktól. Az enyém is csinálja a párnámmal, pedig 4 éves :) Nyugi, ez nem gond, de lehet, hogy késôbb is megmarad ez a szokás.
2012. jún. 15. 10:57

semmit, hadd csinálják:)

édesek lehetnek:)

majd ahogy nőnek okosodnak és elhagyják ez:)

2012. jún. 15. 10:56
Majd ha zavarja a másikat, odacsap. Nem tudsz mit tenni, maximum külön dobozba teszed amiből nem tud kimászni, vagy másik helyiségbe.
2012. jún. 15. 10:55

Gondolom az ösztön.

Majd kinövik,biztos hiányzik a mama nekik,a cici.

Bár érdekes cicipótlót találtak:)

2012. jún. 15. 10:50
3 hetes korukban elütötték az anyukájukat egy autó, és azóta mi neveljük őket. Nagyon szépen fejlődnek, csak két pici (hárman vannak) szopizza a harmadik, egyben legerősebb kiscica fütyijét. Igyekszem elválasztani őket amikor tehetem, de sajnos amikor dolgozom, nem tudok rájuk figyelni. Már maguktól esznek és kakilnak. Tanácstalan vagyok:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook