Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szules kozben szakadt mar valaki kivul belul? Ha igen mennyi idon belul jott helyre? Negy hete szultem, kivul belul repedtem. fórum

Szules kozben szakadt mar valaki kivul belul? Ha igen mennyi idon belul jott helyre? Negy hete szultem, kivul belul repedtem. (tudásbázis kérdés)


15. Adelka88 (válaszként erre: 7. - Pritta)
2012. jún. 14. 12:27
koszonom a tajekoztatast remelem enis hamar hejrepattanok :) minden jot tovabbra is
14. Adelka88 (válaszként erre: 13. - Panni58)
2012. jún. 14. 12:25
Koszonom szepen a segiteget!
2012. jún. 13. 20:18
És jobbulást kívánok!
2012. jún. 13. 20:14

"Lehet, hogy minden igyekezeted ellenére begyullad a seb. A hipermangán nagyon jó fertőtlenítő: ezzel mosd le naponta többször, és használj Betadin kenőcsöt, körömvirágkrémet vagy feketenadálytő-kenőcsöt, amelyre nők ezrei esküsznek. Kamillás oldatot szülés után egy-két héttel használj csak, mert szárít. Mély sebre a rózsa-teafa olajkeveréket ajánlom. Bár több fórumon is tiltják, vehetsz ülőfürdőt a szülés után 24 órával. Egy kis meleg víz olajjal vagy gyógyteával nagyon jól tud esni! Itt is a körömvirágot, illetve a tölgyfakérget részesítsd előnyben!"

Ezeket itt találtam:

[link]

11. homern (válaszként erre: 1. - Adelka88)
2012. jún. 13. 20:09
én,és csatlakozom az előttem szólókhoz akik 6 hónapot írtak.nekem is csúnyán nézett ki,eléggé megijedtem,kiderült hogy keloidosan gyógyult a seb..valami ecsetelővel leégették a nem odavaló részeket kívül-belül (6 hetes kontrollon),utána nem volt gond,csak gyógyulnia kellett.
10. andi6020 (válaszként erre: 5. - Adelka88)
2012. jún. 13. 20:04

Beszólni?

Sajnállak te szerencsétlen, hogy így jártál, nem beszóltam!! (eddig)

2012. jún. 13. 20:03

mindenképpen orvos kell, nem normális az, ha még mindig fáj és vérzik, biztos be van gyulladva


én vágás ellenére végigrepedtem a hüvelytől a végbélig, fél órán át varrtak, a helye kb 2 hét alatt gyógyult, pár kisebb "hupli" érezhető, de nem vészes, házasélet is működik

2012. jún. 13. 20:02

Lehet, hogy nem válasz a kérdésedre, de leírnám az én tapasztalataimat. Nekem szülés után olyan érzésem volt, mint ha aranyerem lett volna. De nem volt. Mégis, belül nagyon fájt.

1 éve szültem, és szeretkezéskor még most is érzem, hogy ott valami nem okés. Napokig érzem, olyan mint ha mindig megsérülne, vagy kidörzsölődne.


Ha vörösnek és püffedtnek látod, mindenképp fordulj orvoshoz. De előtte próbálj kamillás borogatást, hátha segít. ha nem javul, irány a doki!!

7. pritta (válaszként erre: 2. - Adelka88)
2012. jún. 13. 20:01
én is szakadtam kicsit belül és varrták is ott. hosszú hetekig pisilni is nagyon fájt és ülni is. együtt lenni meg a 6. hét után nem ment még, asszem több hónap kellett h végre érzéketlen legyen a terület. de olyan igazán 6 hónap mire elfelejtetem...
2012. jún. 13. 20:01
Nagyon sokáig tart a gyógyulás...sajnos.
5. Adelka88 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. jún. 13. 20:00
ha nemtudsz tanacsot adni akkor nem kell beszolni!koszi
2012. jún. 13. 19:58
Kívül sikerült, de igen érzékeny helyen. nekem a seb viszonylag gyorsan gyógyult, 2 hét alatt, de a házastársi tevékenység szülés után még 6 hónapig nem volt kellemes
2012. jún. 13. 19:57

Medve anyám...

Hol van az a külföld?

2012. jún. 13. 19:56
Szules kozben szakadt mar valaki kivul belul?ha igen menyi idon belul jott hejre?en negy hete szultem kivul belul repedtem a huvelynel latszanak a varratok es rettenetesen faj es neha verzik.kulfoldon elunk es itt nem igazan foglalkoznak velunk ezert nem tudom bevan-e gyuladva?mivel tudnam kezelni magam?valaki tudna-e tanacsot adni nekem?koszonom elore is
2012. jún. 13. 19:55
Szules kozben szakadt mar valaki kivul belul?ha igen menyi idon belul jott hejre?en negy hete szultem kivul belul repedtem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook