Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrfeszesítéshez jók lesznek ezek a kezelések? fórum

Bőrfeszesítéshez jók lesznek ezek a kezelések? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 13. 17:21
hatásosak ezek a kezelések csak az a baj nem maard olyan. Amikor jársz tök jo de utána pár hétre rá megint nem olyan feszes. De ártani nem fog az tuti.
2012. jún. 13. 16:42
Utána olvastam, köszi a tippet! :)
2012. jún. 13. 16:39

Miért? Attól feszesebb lesz a bőr?? :O

És kb mennyi mg-ot kell enni egy nap?

2012. jún. 13. 16:33

Ultrahangos zsírbontástól nekem semmi azaz semmi nem változott...

Az izomstimuláció jol hangzik...

Amúgy sok sok c vitamin:-)

3. hzsuzs (válaszként erre: 2. - Hzsuzs)
2012. jún. 13. 16:24
*bom trs
2012. jún. 13. 16:23

Most fogyókúrázok, már 7 kg-ot sikerült leadnom. Félek, hogy a bőröm meg fog ereszkedni, ezért vásároltam kuponokat, amik a következőket tartalmazzák:


Első kupon:

lpg: 3 alkalom

alakformáló fogyasztó kapszula: 2

fogyasztó, narancsbőrkezelő henger: 2

dr. life hullámmasszázs: 2

boom trs: 3


Második kupon:

dr. life hullámmasszázs: 4

boom trs: 5

Wiener Aromaterápiás Fásli: 5

Meditone izomstimuláció: 5

Ultrahangos zsírbontás: 5


A másodiknál még nem biztos, hogy melyikből mennyi lesz, mert személyre szabott lesz a kezelés.


A kérdésem a következő: Szerintetek ezektől a kezelésektől várható, hogy feszesedni fog a bőröm? Nem fogyni akarok velük, mire járni fogok a kezelésekre már remélhetőleg nem, vagy csak kevés felesleg lesz rajtam. A striákkal nincs bajom, bár nem lenne rossz, ha halványítanák, de a fő célom, hogy feszesebb legyen a bőröm.


Egyébként tudom, hogy a legjobb erre a sport, fogok is sportolni, de egyenlőre még nem tudom, hogy melyik városban fogok élni és hogy mikor költözök, így ez még nem aktuális.


Van valakinek tapasztalata ezekről a kezelésekről??


Előre is köszönöm!

2012. jún. 13. 16:23
Bőrfeszesítéshez jók lesznek ezek a kezelések?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook