Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik bolti szőke hajfesték a legjobb? fórum

Melyik bolti szőke hajfesték a legjobb? (tudásbázis kérdés)


8. Daphnee (válaszként erre: 4. - Málna92)
2012. jún. 13. 10:43
Miért ne tarthatnád? Én egy literest flakont szoktam venni, amit 1 évig használok legalább. Jobb lenne ha elkérnéd a fodrásztól a hajfesték nevét, számát, azzal legalább nem fürdesz be. Én is ezt csináltam. Semmi kedvem nem volt a bolti festékkel kísérletezni.
2012. jún. 13. 10:30

a mozdony szőke:DDD


az oxinak is van lejárati ideje..kérdezd meg az eladótól,hogy ez mikor van,de lehet rá is van írva,hacsak nem egy nagyobb dobozból önt ki neked..

tankolj fel belőle..vegyél többet és vidd magaddal..ilyen egyszerű:))

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Málna92)
2012. jún. 13. 10:27

De-de! Eltarthatod.

Jobban jársz, ha otthon indulás előtt betankolsz, minthogy pacsmagolsz, aztán tiritarka leszel.

2012. jún. 13. 10:25
Én szőkítőt ajánlok. Én is azzal festem évek óta a hajam. Van a Garniernek is kiszőkítője.
4. málna92 (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2012. jún. 13. 10:25
Igen csak az a baj, hogy szerintem ott nem lesz fodrászkellékes. Esetleg itthon tudok venni, de ugye ha jól tudom itt külön kis flakonban adják az oxit, és azt gondolom nem tarthatom el akár 2 hónapig, vagy igen?
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2012. jún. 13. 10:19
Szia! Akkor ne drogériába menj, hanem fodrászkellékben. Válassz egy világos szőkét, és kérj hozzá kék mixtont, az tompítja a sárga, ill. vöröses árnyalatokat. A mixtomnból kevés kell, és több festésnél tudsz belőle keverni a szőkéhez.
2012. jún. 13. 10:14
Jajj bocsi a hibákért :/
2012. jún. 13. 10:13
Csak a tövét kell már festenem a hajamnak, viszont olyan kellene ami eléggé feltudja világosítani a hajam, mert rengetek vörös pigment van a hajamban, így kb. olyan erős világosítás kell mint annak akinek sötétbarna az eredeti hajszíne. Eddig fodrásszal festettemm, de nyáron nem lesz időm rá, mert a Balcsin fogok dolgozni és szinte semmi szabadidőm nem lesz, így muszáj lesz addig otthon megoldanom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook