Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szegény szép lány fórum

Szegény szép lány (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jún. 19. 13:44
És ha csak úgy megpróbálja az ember lánya egyszerűen elfogadni a jót?
2012. jún. 19. 13:42
Szerintem is meg kellen említened, de csak annyit hogy te most ilyen dolgot hogy nyaralás, nem engedhetsz meg magadnak. De ennyit és ne tovább.
62. balageee (válaszként erre: 47. - 782fb70168)
2012. jún. 19. 13:33
miért kell általánosítani?:) a tendencia meg az, hogy keverednek a szerepek, meg az egyenjogúság, Válság van, és a szegény férfiakról itt még senki nem beszélt. ott is mögé lehet nézni a dolgoknak, másik irányba is lehet megérteni. Nem magamról beszélek, de engem magasról nem érdekelne egyébiránt, hogy mik az anyagiak, mint ahogy nem vagyok milliomos se:)
2012. jún. 13. 16:33
Szerintem jó ha tisztázod még az elején mi a helyzet.Ha elhallgatod és csak akkor mondod el mi van mikor már komolyodik,olyan látszatot kelthet mintha a pénzére mennél.
60. agis
2012. jún. 13. 15:47
Intelligensen is el lehet mondani, hogy eppen valami nem fer bele a koltsegvetesedbe. Ha lovag es tenyleg teged akar, szo nelkul fogja felajanlani, hogy ezt vagy azt o szivesen atvallal, csak hogy idot tolthessen veled.
59. Kukacc
2012. jún. 13. 12:22

Nem kell egyből kijelentened neki, hogy egy éles kanyarra sincsen pénzed...


Szerintem elég, ha megjegyzed neki, hogy jelenleg nem engedhetsz meg magadnak nyaralást...


Ha elkezded sajnáltatni neki magad, hogy nincs pénzed naptejre/bikinire/akármire , az viszont elég visszatetsző...

58. 83ff5144bd (válaszként erre: 55. - 83ff5144bd)
2012. jún. 13. 11:45
javítok: katonagyerek. :)
57. 0a84e34983 (válaszként erre: 31. - 6795561eb7)
2012. jún. 13. 11:33
Sajnos nagyon sok ember van aki a belét kidolgozza,mégis csóró....
56. 83ff5144bd (válaszként erre: 54. - Michelle.r)
2012. jún. 13. 09:37

oké, tudom..

csak ráakartam világítani a dologra, hogy ha olyan a pasas,aki nem szívességből költ rá, és elvár valamit cserébe,az előbb utóbb kibukik.. ésaz olyan miatt nincs miért keseregni..

de ha ez a pasi szívesen viszi magával, vagy hívja meg, minden ellenszolgáltatás nélkül, akkor csak örüljön!

Én nem kell a pasinak meghívás, költekezés stb.. lefogadom ő is csak szeretetre vágyik, és egy normális lányra.. :)

55. 83ff5144bd (válaszként erre: 46. - 317582c32a)
2012. jún. 13. 09:35
Katonygyerek.....gondolta ő megteheti.. és még sok más is... hááát bukta :D
54. michelle.r (válaszként erre: 45. - 83ff5144bd)
2012. jún. 13. 09:17
Ezzel a sztorival nem segítettél sokat a fórumindítónak :/
53. manó2000 (válaszként erre: 49. - Tixtina)
2012. jún. 13. 07:51
:D Utólag vicces, de tényleg elég smucig. :DD
52. manó2000 (válaszként erre: 45. - 83ff5144bd)
2012. jún. 13. 07:49
Pfúj, de gusztustalan egy pasas!
51. 317582c32a (válaszként erre: 49. - Tixtina)
2012. jún. 13. 01:41
Jézusom! :D Ezen a diákigazolványon meghaltam. :DD Mik vannak! :S :D
50. 91d4989ab9 (válaszként erre: 49. - Tixtina)
2012. jún. 13. 01:18
:DDDDDDDD
2012. jún. 13. 01:15

Nagy általánosságban-legalábbis én azt tapasztaltam,hogy akinek könnyen jön a pénz,vagy örökölt,stb..-azok nem garasoskodnak.

Volt egy barátom,aki rengeteget dolgozott,szüleinek több üzletük is volt-ivók,kisboltok,stb.

Árút szerzett be,szerelt,stb-de rendesen tele volt pénzzel.Nagyon smucig volt.

Mentünk vacsorázni,jöttek a rózsás kosárral,és közölte jó hangosan,hogy nagyon drága-alkudozott,majd megkérdezte,nincs-e nálam a diákigazolványom,ás látszott nehezére esik azt a nyamvadt 500 forintot kiadni,miközben méreg drága kaját rendelt,és több köteg tíz ezrest vett ki a tárcájából.

Ott lett hányingerem,az étvágyam is elment-többet nem mentem vele sehova.

48. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. jún. 13. 01:05

vedd viccesre a dolgot, pl hogy mehettek de előbb beugrasz egy lottózoba:D aztán innen majd folytathatod komolyabban



ha többet nem keres akkor csak a pénzedre hajtott:DDDDD

2012. jún. 13. 00:42
Magyar pasik a legnagyobb taplo... Bar mi nem vagyunk szegenYek, csak olvasom, h miket irtok... Hogy tud 1pasi ilyet kimondani, h 1no fizessen????!!!! Szakadjon le rola még a hus is! Ezt kivanom neki:) puszi Sofi
46. 317582c32a (válaszként erre: 45. - 83ff5144bd)
2012. jún. 13. 00:07
Bájos pasas... Nekem a "sima" férfi ismerőseim sem engedik meg, hogy olyan helyen fizessek.
45. 83ff5144bd (válaszként erre: 44. - Mirtuszvirág)
2012. jún. 12. 23:44

tök igazad van :)


nekem am annó volt pénzesebb barátom, nekünk meg épp hogy kajára elég volt.. mégis mikor jött hozzánk,anyukám a kevésből is igyekezett terül.terülj asztalkámmal várni őt, és mivel válogatós volt,így nem is akármi került akkor az asztalra..

ő messze lakott, és mikor felutaztam hozzá, mindig mentünk valamerre haverokkal inni, szórakozni..

akkor hallgatott,de mikor külön mentünk, visszahallottam, hogy elpanaszolta, hogy legtöbbször ő fizette ha mentünk valamerre, én alig hívtam meg őt..

Na az ilyen pasitól kíméljen meg mindenkit az ég! Mert ő tapló volt, szó szerint..:D

2012. jún. 12. 23:23

Én azt nem értem, miért kéne neki venni naptejet vagy fürdőruhát?

Nyugodtan elmondhatod neki, hogy szívesen nyaralnál vele, de jelenleg nem engedhetsz meg magadnak egy balatoni kiruccanást. Szívesen találkozol, randizol, mert jól érzed magad vele, szeretnéd jobban megismerni. Ezzel elmondod, hogy nem vagy anyagilag eleresztve és azt is, hogy szimpi, ellenben nem "kényszeríted" bele sem őt sem magadat abba, hogy ajándékot vegyen neked. Arra ráértek még. Nem?

43. ea010c7029 (válaszként erre: 41. - Ee1dc9ba06)
2012. jún. 12. 23:13
Ennyi.:)
2012. jún. 12. 23:10

Kinek kell fürdőruha?

Csak beleolvastam,nem tudom miről van szó,de nekem van két M-es méretem-szívesen odaadom valakinek-vadi új,címkés-az albérlőnk hagyta itt-fürdőruhákat árult.

41. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. jún. 12. 22:40

Jaj, de nagyon emlékeztetsz valakire...

Kire is...?

Fiatalkori önmagamra. Én is hótt csóró voltam mindig, szégyelltem a körülményeimet, meg hogy nincs pénzem jó cuccokra.

Ennek ellenére volt egy csomó jó barátom, haverom, akiket marhára nem érdekelte, hogy kinek mije van. Egyikünk csóróbb volt, másik jobban állt anyagilag, ha valamelyikünknek pénze volt, akkor mindenkinek volt.

2012. jún. 12. 21:54

Szerintem egyáltalán nem kell azzal foglalkoznod, hogy kinek mennyi pénze van. Viselkedj természetesen, ahogy eddig is tetted. Ha olyan programokat talál ki, ami sokba kerül, mondd meg neki, hogy nagyon szívesen vele tartanál, de nem engedheted meg magadnak.

Hidd el, akinek sok pénze van, nem számolgatja a másokét ;)


Ha egy fürdőruha miatt nem akarsz vele menni, én adok neked szívesen, ezen nem múlhat!

2012. jún. 12. 21:33
Tegyük fel, hogy valamilyen módon most megoldanád, hogy ne derüljön ki, amiről nem tehetsz... Összejöttök stb... Szerinted nem lesz még olyan helyzet, ahol "kibukhat" a dolog, el kell neki mondanod? Jobb talán már az elején, ha nem várható 1 hét múlva a meggazdagodás...
38. -Mimi-
2012. jún. 12. 20:48
Ja, fürdőruhám nekem se volt. :-DDD De bementem egy kínaiba és 2000-ért vettem egyet. Nagyon nem voltam eleresztve én sem de azért egy kicsit tudtam költeni magamra. Amúgy meg akkoriban egy zsákot is magamra húzhattam volna akkoris megnéznek. :-D
37. -Mimi-
2012. jún. 12. 20:44

Ismerős a helyzet nagyon amiről írtál. :-) Olyan jó volt most egy kicsit visszaemlékezni. :-)

Nálunk ugyanez volt a helyzet, sőt valamivel rosszabb mivel a srác, a főnököm fia volt... Akkor végeztem a sulival, életem első munkahelye és rögtön az első nap elkezdett alakulni valami közöttünk. Rumliztam is rendesen, hogy nehogy a srác csak kihasználjon, illetve nehogy azt higgyék, hogy csak a pénzre hajtok... Nekem se volt semmi megtakarításom, elég rumlis családból jöttem... Akkor kezdtem el vásárolgatni normális ruhákat magamnak mert még az se volt... A srácot, aki azóta már a férjem, soha nem érdekelte, hogy nekem mim van és hogy honnan jöttem, ÉN érdekeltem. :-) Viszont én arra nagyon odafigyeltem, hogy amikor elvitt valahova, egyszer ő fizetett, egyszer én. Mikor elmentünk nyaralni (1x voltunk :-D) a szállás felét álltam, ehhez én ragaszkodtam. Valahogy ez engem megnyugtatott. Én soha nem attól tartottam, hogy ő hogy viszonyul a csóróságomhoz (láttam, hogy marhára lexarja kinek mennyi pénze van, nem ez alapján ítéli meg az embereket), hanem amikor még nem ismertem a családját, inkább tőlük tartottam de nagyon.

Azért harcoltam vele rendesen, hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe az ajándékaival... De nagyjából mindig ugyanolyan értékben én is vettem valamit. Emlékszem egyszer karácsonykor elbőgtem magam, amikor beállított egy méregdrága digis fényképezővel, hogy én ezt soha a büdös életben nem tudom neki majd visszaadni...

A mai agyammal már nem rumliznék ezen ennyit. ;-) A srác nyílván nem hülye, látja, hogy nem vagy eleresztve, mégsem érdekli. Akkor meg te se kattogj hülyeségeken! Sok sikert! :-) És tessék azért némi vésztartalékot előteremteni! ;-)

2012. jún. 12. 20:44
Ha nagyon cikinek érzed beszélni arról,hogy nem futja fürdőruhára sem,akkor ne beszélj most neki erről..gondolom,odébb van még az a nyaralás,még csak 3szor találkoztatok.Ha többször találkoztok,és tényleg úgy érzed,hogy szeret,akkor könnyebb lesz beszélned erről.És ha figyel,látni fogja,h nem sok ruhád van,de azok nyilván tiszták,te meg ápolt vagy benne..észre fogja venni magától is,hogy nem vagy nagyon eleresztve.
35. pista55 (válaszként erre: 34. - 06718ca650)
2012. jún. 12. 20:21
Ez azt jelenti, hogy az nem olyan egyszerű, igaz?:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook