Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a székesfehérvári Harmanba? fórum

Dolgozik valaki a székesfehérvári Harmanba? (tudásbázis kérdés)

2014. szept. 15. 17:21

sziasztok.


Dolgozik valaki Székesfehérváron a Densoban mint operátor? érdekelne pár dolog

10. Tecu21 (válaszként erre: 9. - 937a2a883a)
2012. jún. 13. 15:52
Igen persze,hogy tudom :)
2012. jún. 12. 18:57
Ozorán lakom.Gondolom tudod hol van,mert Szilas nincs messze :)
2012. jún. 12. 18:51
Merre laksz??szabad tudni?:)) Hát most elvileg majd lesz 2 hét leállás..meg minden... nem biztos munkahely a Philips! Lehet akkor tényleg megpróbálom a Harmant... Mert itt nálunk Mezőszilas..és környékén semmi meló:(
7. 937a2a883a (válaszként erre: 6. - Tecu21)
2012. jún. 12. 18:37
Ja,hát igen.Ugyanaz ilyen szempontból,mint a Denso.Egyszer elküldenek egy csomó embert,aztán meg visszavesznek.Bár azt hallottam,hogy a Philips az eléggé a bezárás felé halad.Hát szerintem ha mást nem találsz,átmenetileg jó a Harman is.Meg max megpróbálhatod a Densot,de ott kell hajtani.Innen,ahol lakom,sokan járnak oda.A párom is volt ott 3 évig és nagyon nem szerette.Sok volt a munka és nem fizették túl ott se,bár jobb volt,mint a Philips,mert ott is dolgozott.Aztán Dunaújvárosba ment a Hankookba és ott nem kellett megszakadnia és aránylag jól keresett.De már onnan is eljött,nem bír megmaradni sokáig egy helyen :) Még az a jó,hogy mindig ment egyik helyről a másikra,soha nem volt olyan,hogy nem talált munkát.
2012. jún. 12. 18:12
Értem! Nekem a Philipses melóval semmi bajom..de a pénz...meg nem biztos meló..állitolag küldenek el majd sok embert megint...stb...
2012. jún. 12. 17:54
Hát lehet kezdőként nem sokkal kapsz többet.Ők mindketten évek óta ott dolgoznak.Az egyikük lány és kb 22 éves korában kezdett ott dolgozni,de szerintem nem lehet nehéz a munka,ha ő is meg tudja csinálni.Ezt abból gondolom,hogy ő itthon se nagyon dolgozott sose,elég lusta,szóval ha nehéz munka lenne,akkor nem lenne ott évek óta.Szerintem a philips-es és a densos munka jóval nehezebb ott a környéken.
4. Tecu21 (válaszként erre: 3. - 937a2a883a)
2012. jún. 12. 17:48
Köszi a választ! Hát én most jelenleg a régi Phillipsbe dolgozom..és azt mondják örüljek ha majd megkapom a 60 ezret........ szóval nem tudom mi lesz! Azért érdekelt vbolna a harman! Szóval könnyű a meló?
2012. jún. 12. 16:30
Nekem 2 szomszédom is ott dolgozik.Ők csak délelőttbe és délutánba járnak,szerintem éjszakai műszak ott már nincs is,de ebben nem vagyok biztos.A fizetés a fehérvári gyárak közül ott a legrosszabb.Úgy tudom,hogy ők túlórától függően 80-100 ezer ft között kapnak.Azért jobb,mint a semmi és nem szakadnak meg.
2. Tecu21 (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2012. jún. 12. 15:47
Sziasztok! Dolgozik valaki Székesfehérvron a Harmanba? Arra lennék kiváncsi, hogy milyen műszak van.. tehát hogy dolgoznak, és mennyi a fizu???
2012. jún. 12. 15:43
Sziasztok! Dolgfozik valaki Székesfehérvűron a Harmanba? Arra lennék kiváncsi,hogy milyen műszak va,,tehát hogy dolgoznak, és mennyi a fizu???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook