Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A lanyám nem tud a kajéra sem nézni, mióta mumszos volt. Mit tegyek? fórum

A lanyám nem tud a kajéra sem nézni, mióta mumszos volt. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2008. jan. 12. 21:06
Koszonom nektek,hogy segitetek nekunk!
2008. jan. 12. 07:11

én akkor voltam így, amikor antibiotikumot szedtem. az antibiotikus kezelés tönkrevágja az egészséges bélflórát, ilyenkor én mindig mindentől rosszul voltam, a kajára sem kívántam nézni. de mivel muszáj volt valahogyan felépülni, így rávettem magam a gyümölcsös probiotikus joghurtra, az élő joghurtkultúrás joghurtokra, friss céklasalátát is rengeteget ettem akkor, így sikerült visszajönnie újra az étvágyamnak. nekem ez akkor nagyon bevált, mert mint kiderült, az antibiotikus kezeléstől a normál bélflórám igencsak megsérült.

Nem tudom, hogy a lányodnál mi lehet az étvágytalanság oka, de lehet, hogy a gyógyszeres kezeléstől esetleg vashiányos lett. sajnos sok az olyan gyógyszer is, ami a vérképet jelentős mértékben rontja. ilyenkor is étvágytalan az ember és mindentől hányingere lehet. próbálj neki kínálni egy kis joghurtot, tejterméket, kezdetnek mindenképpen jó lehet, hiszen a szervezetnek igen fontos fehérje forrása. persze ez csak egy ötlet, orvos sajnos nem vagyok.

2008. jan. 11. 23:06
Szedjen B6 vitamintablettát pár napig, elmúlik a hányingere (reméljük)
2008. jan. 11. 23:05
Csoki se?
2008. jan. 11. 22:39
A lanyom nemtud a kajara sem nezni pedig ehes 3-hete, hogy mumszos volt .Mit tegyek, hogy egyen? Mindentol hanyingere van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook