Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet sütni mikrohullámú sütőben? fórum

Lehet sütni mikrohullámú sütőben? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 29. 02:10
lehetni lehet,de nagyon kiszarit mindent,legjobb csak etelek felmelegitesere.
2013. máj. 1. 15:14
lehet
2012. jún. 12. 11:33
Jah, amúgy a megoldás hozzá meg az, hogy szinte ugyanúgy használod mint a sütőt:) itt sem előnyös ha sokat nyitogatod az ajtót, hogy megnézd mennyire jó a sülés.
7. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - Zendaya)
2012. jún. 12. 11:32

Amennyiben a mikród tud grillezni, akkor lehet konkrétan sütni is, pl kolbászt is akár. Amennnyiban barnítótál funkciója is van, akkor teljesen meg vagy mentve :)


Ha csak a mikró része megy/van akkor viszont inkább csak párolni tudsz, mint sütni.

2012. jún. 12. 11:02
2012. jún. 12. 10:50

na ez engem is erdekelne, mert nekem meg jelenleg nincsen sutom... amugy szerintem lehet, nekem se grillezos mikrom van, de abbol gondolom, h lehet(ne) benne sutni, h pl amikor kiolvasztok vmi fagyasztott hust, pl csirket, vagy halat, es tovabb hagyom benne ugyanabban a pozicioban (tehat elfelejtem megforditani), akkor szinte megfozi a szelet... gondolom, ha keves olajban teszed be, vagy zsiradekben, es lefeded vmi uvegfedovel pl jenai, akkor megsulhet. persze szerintem nem lesz olyan szep barnas szinu, mint a sutoben...de valami...


de ez egy nagyon szubjektiv, es egyatalan nem tapasztalaton alapulo velemeny voltt :)


amugy ha a sutod el is romlott, a fozolapok sem mukodnek? mert pl serpenyoben, vagy tepsiben, vagy egy labasban is nagyon szepen lehet hust sutni a gazon (villanyfozon).

2012. jún. 12. 10:46
Úgy tudom, hogy csak akkor, ha olyan típusú a mikród.
2012. jún. 12. 10:42
Ezt félkészen vettem,ilyen felcsavart disznóhús,valami töltelékkel :)
2012. jún. 12. 10:39
Mit szeretnél sütni?
2012. jún. 12. 10:39

Sziasztok!

Nem találok sehol használati útmutatót a miénkhez,pedig minden papírt eltettünk,de semmi nincs benne... :( A tűzhely sütője elromlott,és ezért érdekelne,hogy lehet e kisebb dolgokat a mikróban is megsütni.. Nem sütire,meg nagy dolgokra gondolok,azt nyilván nem...A mikrot a tescoban vettem,remélem,nem gond,ha megnevezem,szürke,és mg 208 a típusa,de sehol semmit nem találok róla,csk véleményeket.. :( Tud valaki segíteni?Esetleg,hogy más mikroban hogy lehet ezt megoldani..Mert talán hasonló ez is,vagy nemtudom..


Köszi előre is,hogy válaszoltok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook