Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok nyárra nappali arckrémet, száraz bőrre? fórum

Ajánlanátok nyárra nappali arckrémet, száraz bőrre? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 11. 23:07
Egy éve már, hogy semmilyen krémet nem használok. Dabur rózsavíz tonik helyett, néha permetezem is az arcomra. Ezen kívül hidegen sajtol olajak a Solio-tól, argán, szőlőmag, barackmag vagy szűz kókuszolaj. A bőröm szebb, mint húszéves koromban.
2012. jún. 11. 21:35
Sima gyógyszertári.Nagyon jó és negyed annyiba sem kerül,mint bármelyik márkás kence.
2012. jún. 11. 21:20

Én a Solution, Beautiful Hydration nappali krémjét használom, nagyon kevés kell belőle, nagyon gyorsan beszívódik, és amikor izzadok nem ilyen trutyis masszát, hanem normálisan, mintha nem is kentem volna fel krémet. Avon termék, 50ml 1920Ft, de általában akciós szokott lenni.

A Planat Spa arcszéruma is nagyon jó, abból 50ml 2180Ft, szintén Avon, szintén nagyon jó, mindkettőt próbáltam, illetve használom rendszeresen.

2012. jún. 11. 21:11
Minden márkának van hidratáló krémje..
2012. jún. 11. 20:45

a lenyeg, hogy vizes krem legyen, mert kiizadom. Ja, es valami konnyen felszivodo legyen, mert kiizadom, kellemetlen.



eddig egy Aloe Vera cream nagyon bevalt, csak hat 9000 Ft az kicsit sok erte.


Valaki tud ajanlani valami jo vizes kremet, nappalra?

koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook