Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herba vitáról mik a tapasztalatok? fórum

Herba vitáról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 4. 10:35
Szerintem nagyon jó. Egyáltalán nem macerás, én minden nap használom, egy kis mennyiséget belemasszírozok kb 1 percig a fejembe, majd megszárad. Nem érezni az illatát sem utánna.A lényeg,hogy nekem csak akkor használt ha minden nap használtam. Mint a gomba úgy nőtt tőle a hajam. Nekem nem zsírosította a hajam, a sima masszírozás igen, de ha ezzel masszíroztam, akkor nem.
2012. jún. 11. 14:29

Akkor ilyen típusú hajad...

Az enyém úgy nőtt, mint a bolondgomba.

A ricinus használatától még lehet egészséges is, ha már hosszú nem.

2012. jún. 11. 14:14
Volt,hogy egész éjszakára is rajtahagytam,de úgy se nőtt többet.Egyébként mi van benne,amitől gyorsabban nő a haj?
5. 5bb89d4b1c (válaszként erre: 3. - Csucs)
2012. jún. 11. 14:09
Nem használt heti 2 pakolás 3-4 órát a hajadon? Érdekes. Hát macerásabb mint bevenni egy csodaszert, de szerintem a leghatásosabb azért is írtam :) De látod mindenkinek más...
2012. jún. 11. 14:08
Ha ettől kezdene jobban nőni a haj, az tényleg csoda lenne :)
3. Csucs (válaszként erre: 2. - 5bb89d4b1c)
2012. jún. 11. 14:06
próbáltam már,de nem használt,meg nagyon macerás,főleg így nyáron :/
2012. jún. 11. 14:04
Használj inkább ricinus olajat, én azt javaslom, havi 3-4 cm nőtt tőle a hajam. :) Erről a Herba Vitáról nem is hallottam még :)
2012. jún. 11. 13:58
Szeretném felgyorsítani a hajnövekedésemet,és erről a hajszeszről hallottam.Aki használt ilyet,letudja írni nekem,hogy havonta hány cm-t nőtt tőle a haja,mit tapasztalt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook