Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha hajvasaló, akkor melyik, és miért? (Belissima v. Babyliss) fórum

Ha hajvasaló, akkor melyik, és miért? (Belissima v. Babyliss) (tudásbázis kérdés)

10. minna1
2012. jún. 13. 13:48
Turmalin kristályost javasolok, az nem töri a hajat, sőt ápolja. Ha hullámos hajat is akarsz csinálni vele, és a hajad hosszú, akkor szélesebbet válassz, hogy könnyen fel tudd tekerni.
2012. jún. 11. 14:03

Nekem is Remington sleek and curl van már évek óta.

Lehet vele göndöríteni, simítani.

Nagyon megbízható márka. Csak ajánlani tudom.

2012. jún. 11. 13:57

Nekem Remington van ( [link] ), nagyon szeretem, 2 éve megvan, és olyan mintha még mindig új lenne, semmi hiba nem volt vele.


Ilyen van a sógornőméknek is, 2 en használják, már 5 éve, és meg vannak vele elégedve.

2012. jún. 11. 13:54
Remington, nekem 5 év garanciát adtak rá, az már rég letelt és még most sem kopik a teflon. Mondjuk nem használom túl gyakran, heti 1-2*
2012. jún. 11. 13:53
Nekem babyliss van, kerámia lap teflon bevonattal. Száraz és nedves hajra is jó,én meg vagyok vele elégedve kb 5 éve megvan és biztosn nem cserélem le csak ha tönkremegy.
2012. jún. 11. 13:47
Nekem a régi fajta Imetec Belissima van, ami még 2009-be került piacra. Nekem nagyon bevált! Nekem nagyon sokáig megtartotta egyenesen a hajam, még ködös időben is! Azóta sem bántam meg, hogy nem tudtak lebeszélni a Rowentára.
2012. jún. 11. 13:46
Amelyik többet tud :) Én nem a márka alapján dönteném el. Nekem pl. Babylissem van, a tesómnak Belissima. Mindkettő tud vasalni és göndöríteni. Mindkettőre ugyanúgy ráég a kosz XD A jó öreg Remingtonomon van legalább teflon, de arról meg a bevonat kezdett el kopni, ezért vettem Babylisst. Én a kettő közül azt venném meg, amelyikkel lehet göndöríteni is, és van hőfokszabályzója.
2012. jún. 11. 13:44
jah, miért..mert nagyon jól vasal,pillanatok alatt:) csak ajánlani tudom,bármelyik típusát
2012. jún. 11. 13:44
Rowenta;)
2012. jún. 11. 13:39
Ha hajvasaló, akkor melyik, és miért? (Belissima v. Babyliss)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook