Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik kuponos cégről jók a tapasztalataitok? fórum

Melyik kuponos cégről jók a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)

2017. jún. 29. 12:48

Már párszor rendeltem a Bónusz Brigádnál, és a szolgáltatókkal soha sem volt gondom. Azonban magával a Bónusz Brigáddal igen.


Volt náluk egy nyári kedvezmény, ami azt jelentette hogy, 2500 ft lejött egy választott kuponból.

Nah már most 2 kupont vettem, külön külön.

Az első 8990 ft volt, amiből 200 ft szerncsekeréken nyert bónusz forint lejött így csak 8790 ft-be került.

A másik kupon 9990 ft volt, amiből 2500 ft kedvezmény jött le. Vagyis a számlámról 7490 ft-t vettek le.


Lévén, hogy az első kupon megvétele téves volt és még a 14 napon belül voltam, elálltam a vásárlástól, amire kaptam egy levelet, hogy majd visszautalják a számlámra a kifizetett összeget.


Nem sokkal később meg is kaptam a visszautalt pénzt, ami 6290 ft volt.

A magyarázatuk az volt, hogy azt a 2500 ft-t a rendszer levonta, amit a másik kuponra felhasználtam.

Lehet, hogy ez csak engem bánt, lévén, hogy így a 8790 ft-ből csak 6290 ft-t kaptam vissza, de én rohadtul nem tartom korrektnek, hogy A termék árából vonják le a B termékre adott kedvezményt.


Egy szó mint száz, én a helyedben nagy ívben kerülném az egészet úgy ahogyan van.



Azonban az elsőnek vett kupon megvételétől elálltam (abból 200 ft jött le a szerencsekerékkel kapott bónuszokból). Így a bónusz 8990 Ft helyett csak 8790 ft-be került.

2015. nov. 7. 13:55

A bónuszbrigád hetek (hónapok?) óta hirdet egy terméket, ami érdekelt volna, de gondoltam, előbb megnézem a neten, hogy mennyibe is kerül ténylegesen ez az adott termék.

Olcsóbb a normál ár, mint az ott kapható akciós...

Ezt szóvá tettem az adott termék adatlapjánál.

Törölték a hozzászólásomat.

Tehát csak óvatosan!

15. grizus
2014. okt. 8. 22:01
Egyikkel se volt még rossz tapasztalatom. Csak vásárló vagyok. Mondjuk nem vettem mindegyiknél.
14. benoit (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2014. okt. 8. 15:05

Okulás végett leírom, velünk mi történt: A DEAL LX cég oldalán vásároltunk egy Como-i tó melletti szállodába szóló kupont 2014. márciusban. A szállodával egyeztettünk, még a vásárlást megelőzően, minden rendben van. A kupon birtokában lefoglaltuk a szobát, a foglalást a szálloda konfirmálta. Minden rendben (minden nagyon Gromek) Az őszi szünetben akartunk menni. Életem párja megszervezte az utat. Lefoglalt és kifizetett szállásokat útközben, hogy ne legyen rohanás. Szabadságot vettünk ki arra az időre. Múzeumbelépőket előre megvette az interneten. Szóval mindent szépen precízen megszervezett.

Két héttel az indulás előtt, tegnap kaptunk a szállodától egy e-mail üzenetet, hogy nagyon sajnálják, de töröltek minden foglalást ami a DEAL LX közreműködésével történt, mivel a cég nekik nem fizette ki a tartozását. Pont. A szállodát hívogattuk telefonon, de nem tudnak segíteni, mivel a DEAL LX szerződést szegett, nem fizetett nekik, így nincs szobánk. A DEAL LX szerint ők mindent kifizettek, nem értik a dolgot. Most egymásra mutogatnak. Mi meg elbuktuk a múzeumbelépőket az útközbeni szállások díját, vagy elmehetünk, de min. kétszer ennyibe kerül azon a környéken egy azonos színvonalú szálloda, vagy apartman. Még szerencse hogy repülőjegyeket nem vettünk a családnak.

2013. máj. 16. 20:16
Én a szépségiparban dolgozok. A Deal LX az egyetlen cég. AMI NEM AKART FIZETNI CSAK HÓNAPOK UTÁN RENDŐRREL VALÓ FENYEGETÉSRE. kIDERÜLT AZÓTA HOGY CSÓDBEN VANNAK. a többivel iylen gond nem volt de alig adott el kupont. Ha valaki tud oylat aki tényleg sokat ad el az irja meg.
12. Sancsu (válaszként erre: 11. - Beatav)
2013. máj. 16. 19:05

Szia,

Igen, a fogyasztóvédelem nem foglalkozik kuponos dolgokkal, mert nagyon sok a panasz, hanem a fogyasztóvédelem mellett működő Békéltető Testület (Bp-en a Krisztina krt-on vannak) az illetékes.

Sajnos hiába fordulsz hozzájuk, Neked fognak igazat adni, de a veddolcson nem fogja visszafizetni, mint ahogy nekem sem.

Viszont nagyon sok embert károsítottak meg. A facebookon lehet megtalálni azokat, akik panaszkodnak.

Lehet, hogy rendőrségi feljelentést kellene ellenük beadni? Mert ha összeadjuk a sok "kicsi" és "nagy" pénzlenyúlást valószínűleg szép összeg jönne ki.

11. beatav (válaszként erre: 10. - Sancsu)
2013. máj. 9. 21:34

:( Engem CSAK 9000Ft-al... Ilyen gusztustalan céggel még nem találkoztam,karácsonyra megírtam nekik költsék gyógyszerre!

Nekem a fogyasztóvédelem nem segített!Azt írták kupon ügyben tehetetlenek,beszéljem le a céggel.

10. Sancsu (válaszként erre: 6. - Beatav)
2013. máj. 6. 09:02

Szia, osztom a véleményedet, mely szerint a veddolcson-t el kell felejteni.

Már egy másik fórumban kifejtettem, engem 20e ft-tal károsítottak meg.

A fogyasztóvédelem nekem adott igazat, kötelezte őket a meg sem kapott szolgáltatás visszafizetésére, amit nem tettek meg.

Partnereikkel összejátszva károsítják meg a fogyasztókat.

9. beatav (válaszként erre: 7. - Z. Betti)
2012. jún. 10. 09:59

Mint vásárló részről én csalódott vagyok (v.olcsóóóóón).Egy kupon sem azt nyújtja amit elvárnék.

Viszont a többinél nem csalódtam,max. pozitív irányban!Tehát akinék Te hirdetnél legyen megbízható és korrekt oda-vissza!Így vendégeid is maradnak!Szerintem!

2012. jún. 9. 23:06
bónusz brigád és az akcion felhasználóként bevált,szolgáltatós tapasztalatom sajnos nincs
7. Z. Betti (válaszként erre: 6. - Beatav)
2012. jún. 9. 21:33

Szia, kifejtenéd bővebben, hogy miért? Megköszönném, mert nekem eddig csak a KV-al van kapcsolatom, de most lehet, hogy váltani kényszerülök.

Köszi: Betti

6. beatav (válaszként erre: 5. - Z. Betti)
2012. jún. 9. 20:49

Napi Tipp és Bónusz Brigád ,KuponVilág!

Veddolcsónt el kell felejteni!

2012. jún. 9. 19:31
A KuponVilág, Bónusz Brigád, Napi Tipp, Lealkudtuk.hu, Veddolcsón és társai cégekre gondolok, akik a kuponozásra szakosodtak.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Z. Betti)
2012. jún. 9. 19:05
Oooo,izzze, nemtom,mi az a kuponos ceg... De mostmar kivarom:)
2012. jún. 9. 18:55

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de ha jól értelmezem akkor szerintem jó a Pingvin patika,

Spar, Tesco valamint a Rossman és DM!

Ezeket rendszeresen beváltom és használom!

2012. jún. 9. 18:49

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni a kuponos cégekről. Nekem, mint szolgáltatónak a megjelenés tevezhetőségével vannak gondjaim. Leadok egy megbízást, és a jó Isten tudja csak, hogy mikor fog megjelenni. Esetleg 2-3 hónap múlva? Ez normális?

Várom a tapasztalataitokat.

Betti

2012. jún. 9. 18:47
Melyik kuponos cégről jók a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook