Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellgyulladás miatt erősen lecsökkent tejmennyiség visszaállítható? fórum

Mellgyulladás miatt erősen lecsökkent tejmennyiség visszaállítható? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 9. 18:02

Nekem visszajött nagy nehezen, de az azt jelentette, hogy napokig csak szoptattam...amikor nem, akkor gyorsan ettem, ittam, fürdés wc...

segítség kell.

2012. jún. 9. 18:00

Nekem abból a mellemből azóta sem jön rendesen a tej

egyébként Nekem pont a fejés miatt gyulladt be a cicim

többet termelt mint amennyi kellett és pangott benne a tej

szóta nem fejek és nem jött vissza a gyulladás

2012. jún. 9. 17:26
Remélem mert még csak 10 napos a babám nem szeretném ilyen korán feladni. A "jó" mellemből szopi után is ki tudok fejni 60-80 mlt, de a gyuladtból max 10-20 ml
2012. jún. 9. 17:21

és enni is rendesen kell, nem csak sokat inni :)


kitartás, biztosan sikerül visszahozni a tejecskét!

2012. jún. 9. 17:18
Minél gyakoribb szoptatás, nagyon sok folyadék, pl. csipkebogyó tea, cukor nélkül, gyümölcslevek. Nekem ezek segítettek annak idején, vagy a madártej. De a legfontosabb a legelső dolog, az segít a legjobban.
2012. jún. 9. 17:16
plusz amiket hajnalfény73 írt:)
2012. jún. 9. 17:16

utrica urens ch5

homeop.szer:) másnapra ömleni szokott:P

2012. jún. 9. 17:13

Igen, sok pihi és gyakori szoptatás, fejés.

Sok folyadék, húsleves, sör..csodákat tesz.

2012. jún. 9. 17:06
lassan egy hete hogy begyulladt egyik mellem egy része és 2 napig magas lázam volt, majd megoldottuk azt a részt, ekkor máshol jött elő szintén magas lázzal. és abban a mellben most alig van tej.
2012. jún. 9. 17:04
Mellgyulladás miatt erősen lecsökkent tejmennyiség visszaállítható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook