Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Baska vagy Novi Vinodolski? fórum

Baska vagy Novi Vinodolski? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 3. 19:14
Volt valaki mostanában Baskán? Jövő héten szeretnénk oda menni,és a lehető legolcsóbban szállást találni. Aki tud segíteni nagyon szépen megköszönöm.
13. 0620b98d8c (válaszként erre: 8. - 25d4b44717)
2012. jún. 10. 09:50
Szia,köszönöm,írtam privit!:)
2012. jún. 10. 09:45
Teljesen igazatok van,mi is szívesebben mennénk több napra és valóban jobban is megérné,de sajnos az anyagi kereteink korlátozottak,a szállások melyeket eddig találtunk 1 hetes turnusokat tesznek csak lehetővé és elég húzós áron,még a kempingek is,ha találnánk kedvező árú szállást,több napot is ott töltenénk.Fontos lenne idén nyáron megejteni,mert nem tudni előre máskor lesz e még rá lehetőség.
2012. jún. 9. 21:19
Ja és egyetértek wiki76-tal. 1-2 éjszakáért nem éri meg elindulni.
2012. jún. 9. 21:18

Mi noviban voltunk 2-3 alkalommal. Én azért szeretem, mert nincs túl messze a határtól, nem kell sokat utazni.


A partja tényleg sziklás, de klassz kis öblök vannak kiépítve, amik kavicsosak. Ja és ha jól tudtok úszni, akkor van egy szép iciripiciri szigetecske nem messze a parttól - fiúk nálunk beusztak, én csak vizibicikliztem.

A partján van játszó gyerekeknek és jó kis büfék.


Egy a bajom vele, hogy nagyrészt ugyanaz az idő van ott is, mint itthon és ha rossz időt fogtok ki, akkor annyi a nyaralásnak.

Tehát, ha rossz az idő, akkor érdemes minél délebbre menni.

2012. jún. 9. 20:44
mai benzinárakat tekintve+a pályadíjak ha már áldoztok akkor legalább 5 éjszaka legyen.1-2 napért elég itthon keresni egy jó vidéki szállást.Baska szép.(Céges autóval benyával 1 napra is megéri elindulni.)
8. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - 0620b98d8c)
2012. jún. 9. 20:02

Szia.

Adatlapomon képeket is találsz ajánlatomról.

Szállás 5-10 EU naponta.

2012. jún. 9. 19:05

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat,utána nézek a javasolt helyeknek is!:)


Nem tudom mennyire lehet nehéz és költséges 1-2 éjszakára szállást találni...

2012. jún. 9. 17:19
De ha már KRK sziget akkor Solinei öblöt ajánlom, lassan mélyülő homokos part, olyan mint a balcsi, és iszappakolni is lehet az jó móka:) Dobrinj is közel van hozzá. Igaz az egész sziget nem túl nagy.
2012. jún. 9. 17:16

Mi voltunk Baskában, van egy nagyon nagy tengerpartja, kavicsos a partja a vízben már homokos úgy emlékszem, amikor voltunk nagyon nagy hullámok voltak, a párom leült a szélébe alig bírt felállni pedig nem kis darab:)

Ha nem hullámzik jó lehet ott pancsolni. A másik helyet nem ismerem.

2012. jún. 9. 17:14
Novi nekem is tul sziklás volt, de viszont nagyon kellemes,és este csodás szétnézni. homokos rész szerintem nincs is Noviban,vagyis mi nem találtunk:S
2012. jún. 9. 16:32

Noviba voltam, nekem nagyon sziklás. Szép esttől függetlenül, csendes, kellemes .

A másikat nem ismerem.

2012. jún. 9. 16:20
Ha kisgyerekekkel mentek akkor én Baska-t ajánlom, bár én személy szerint nem jártam ott. Csak micel ott a tengerpart lassan mélyülő és azt hiszem homokos is így kisgyerekeknek ajánlottab. Személy szerint a Vir-en voltam, és nem volt vészes az apartman 4 főre és hét napra :)Nem beszélve, hogy a tenger 50 méterre sem volt :)
2012. jún. 9. 15:53

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi.Életünkben először mennénk tengerpartra kisgyerekekkel,anyagi helyzetünkre való tekintettel csupán 1-2 napról lenne szó szeptember elején,ezt a 2 helyet néztük ki az interneten,nem tudunk dönteni melyik lenne az igazi.Segítenétek?Akinek van személyes tapasztalata,kérem javasolja valamelyiket,vagy akár mást is,ami igazán látványos és nincs túl messze.Esetleg szállásjavaslatokat is szívesen fogadnék.Előre is köszönöm segítségeteket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook