Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Klinika prof. Tóth Zoltán szülész - nőgyógyászról mi a tapasztalatotok? fórum

Debreceni Klinika prof. Tóth Zoltán szülész - nőgyógyászról mi a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


15. pethoevi (válaszként erre: 14. - 3f5c7e70e6)
2012. jún. 18. 21:27

Elolvastam...Elmondhatatlanul sajnálom.:-(

Azt kívánom,h minél hamarabb felépülj és fogadni tudjátok a kistesót,akit Leácska küld nektek!

2012. jún. 18. 14:11
Naplómban leírtam a történet végét. köszönöm a hozzászólásokat!
13. a14deb9047 (válaszként erre: 12. - 3f5c7e70e6)
2012. jún. 13. 17:44

Sajnos, de jó diagnosztizált? :(

Sok-sok lelkierőt kívánok :(

2012. jún. 13. 16:34
Nem jó hírt kaptunk Pesten sem. Könnyekkel küszködve adok hírt magunkról. A kicsi tüdeje és gyomra, belei már most nagyon rossz helyen vannak, a szíve egészen a jobb oldalon. Semmi esélye sem most, sem hetek vagy hónapok múltán. nincs mit tenni, csak az életkéjét tudjuk megkönnyíteni és nagy fájdalommal tudomásul venni, elbúcsúzni tőle. Holnap reggel kezdődik életem legszörnyűbb.....
2012. jún. 11. 11:39

Látjátok ez a baj! Soha senki nem mer velük szembe menni ezért vannak ennyire elszemtelenedve az orvosok.Sokszor alapvető dolgokat nem vesznek észre.

Mindenképpen keressetek más szakembert is. Sok szerencsét.

10. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 9. - Tücsibogár)
2012. jún. 10. 22:15

Mi is azért megyünk tovább, mert pontosan így gondoljuk a dolgot.Közvelten környezetünkben van több család, egyes baba, és ikrek is, ahol súlyos, nagyon súlyos diagnózusokat állított fel.Majd a szülők hála az égnek nem hittek neki és mindegyik baba jól van, egészséges, az 1%-a nem volt igaz annak, amit megállapított.

A saját orvosom is azt mondta, hogy itt ők a világ teteje és senki nem mer nekik ellent mondani. Kéz kezet mos, ahogy írtad. ezért is van ekkora bizonytalanság bennünk.


Most te is reményt adtál nekünk!!!!

2012. jún. 10. 19:35

Nekem konkrétan a vezetése alatt lévő osztállyal van több negatív tapasztalatom. Nem részletezem, de nálunk végzetes következménye lett, az osztályán történt kóklerkodásnak. :(

Én egy gyerek élete árán tanultam meg, hogy ha 1 ezreléknyi bizonytalanság van a diagnózist illetően, akkor is menni kell egy következő, legalább olyan jó hírű orvoshoz, lehetőleg nem intézményen belül... Intézményen belül kéz kezet mos, és a fővezetőnek ellentmondani senki nem fog...

8. a7f41877f6 (válaszként erre: 6. - 3f5c7e70e6)
2012. jún. 10. 09:44

Sajnálom :(


Ilyen súlyos döntést tényleg több orvos véleménye alapján lehet csak meghozni.

Remélem tévedett, és rendben lesz a baba! Drukkolok nektek!

7. gne2
2012. jún. 8. 22:40
Persze, ott van Török Olga tanárnő is, és még sok más nagyon jó doki! Ilyenkor mindig több orvossal is konzultálnak.
2012. jún. 8. 22:23

rekeszizomsérv. három napot kaptunk hogy gondolkodjunk.megszületik, de meghal, vagy hétfőn megszakítják a terhességet. 19. hétben járunk.

mi több családdal beszltünk, akiket félrediagnosztizált.Kérünk más véleményt is, géndiagnosztikába kaptunk időpontot és Péccsel is megpróbálkozunk.

5. bertaerzs (válaszként erre: 1. - 3f5c7e70e6)
2012. jún. 8. 22:07
Nekem csak jó véleményem van, igaz, csak 1983.-ból
2012. jún. 8. 21:58
Dr. Török Olga genetikussal konzultálj talán.......ő is ott van a klinikán. Nekünk ő diagnosztizált...
2012. jún. 8. 21:47

Egyszer jártam nála, de a diagnózis jó volt. De mint később kiderült, nem ritka dolog volt a mi esetünk és elég jól látható. Szóval nehéz lett volna elnézni.


Mi a gond nálatok?

2. gne2
2012. jún. 8. 21:31
Nem kértél másik orvost, vagy konzultációt?
2012. jún. 8. 21:18

Elsősorban az érdekelne, hogy van -e valakinek az illetővel kapcsolatban félrediagnosztizálással tapasztalata.

Pl. genetikai uh-on adott véleményét, amit máshol nem támasztották alá, vagy kiderült, hogy nem áll fent az általa felállított diagnózis.


Bármi tapasztalat van, kérjük írjatok! Sürgős!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook