Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ryan Airnél nem tudok csecsemőnek jegyet foglalni/venni, mi lehet az ok? fórum

Ryan Airnél nem tudok csecsemőnek jegyet foglalni/venni, mi lehet az ok? (tudásbázis kérdés)


7. mel81 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. jún. 8. 14:34

Hú, akkor már a menő légitársaságok is spórolnak?

Emiatt eléggé aggódom, mert Írországba vagy a Ryan Airrel mehetünk vagy a Lingusszal, de azt kb. nem tudnánk kifizetni (csak az utazásunk 300 ezerbe jönne). Viszont most a Ryan Airnél teljesen elakadtam.

6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Mel81)
2012. jún. 8. 14:30
hát ez fullon volt, az összes járat (2x szállunk át, mind tele volt), az egyik járaton még egymás mellé se volt hely, nem hogy előre ahol van mózes...
5. mel81 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2012. jún. 8. 14:26
KLM-nél csak nem lesz annyira tele a gép. Én utaztam Austriannel Kínába, eléggé hézagos volt. A Ryan Airt persze jól feltöltik, mert olcsó.
4. mel81 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2012. jún. 8. 14:25
Eleve csak az ölemben utazhat. De ha nem írom be, szerintem nem szállhat fel velem. Gondolom azért kell beírni.
2012. jún. 8. 14:24

Írországba utaznánk augusztus végefelé, de egyszerűen nem engedi a ryan air honlapján a program, hogy a másféléves fiamnak jegyet vegyek. Ha nélküle írom be magunkat a foglaláshoz, továbblép a fizetési oldalra, ha őt is beírom, akkor hibaüzenetet kapok (hiba, próbálja újra).

Próbáltam más időpontot is beírni, június-júliusra például sikerülne jegyet foglalnom, de augusztusra nem.

A ryan airt telefonon nem tudom elérni.

Valaki tudja esetleg mi lehet az ok?

2012. jún. 8. 14:22
ne aggódj, én még a KLM-nél se tudtam, mert elfoglalták előlem azokat a helyeket...klassz lesz 19 órát gyerekkel az ölemben ülni..
2012. jún. 8. 14:20
Ryan Airnél nem tudok csecsemőnek jegyet foglalni/venni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook