Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalok, titeket mennyire befolyásol az, hogy ha aki tetszik nektek, rossz környékről származik? fórum

Fiatalok, titeket mennyire befolyásol az, hogy ha aki tetszik nektek, rossz környékről származik? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 12. 11:37
Ha pesti lennék leírnám de nem vagyok az.
31. ac2a415cbb (válaszként erre: 30. - A0c1361e44)
2012. jún. 12. 11:36
Nem szeretném leírni :)
30. a0c1361e44 (válaszként erre: 29. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 11. 20:10
Hol is laksz? Kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg rossz környék vagy csak te hiszed azt.
29. ac2a415cbb (válaszként erre: 26. - A93ca9f1c5)
2012. jún. 11. 18:08
Szüleim építették még anno a házat, és nincs szívük eladni. Ráadásul akkor még nem volt ennyi bűnözés. De nekik eszükben sincs elmenni innen. Nekem meg nincs munkám, hogy különköltözhessek :(
2012. jún. 11. 18:03

Hozzáteszem az anyagi körülménye sosem érekelt egy bnőmnek sem, és az sem hogy hol lakik.

Szívesen laknék Pesten (környéki vagyok).

2012. jún. 11. 18:02
Én úgy tudnék nyilatkozni a városom szempontjából, hogy több lány is tetszik, de az emberek akikkel lógnak... az siralmas, így inkább hagyom is őket. Sajnos meg lehet ítélni manapság valakit az Én korosztályomban (18-22év) hogy milyen emberke lehet... A pénzes csávók mindent pesöpörnek a környéken, számít a kocsi, meg a divatos öltözet. Sok lányt ismerek, aki állszent szűz volt anno, és mára megrakta a fél város...
26. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 25. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 11. 17:55
Látom központi téma nálad ez a lakóhely, lakáskörülmény. Megkérdezhetem, miért nem teszel/tesztek ellene?
2012. jún. 11. 17:51
Túlságosan gazdagok ők, palotában laknak szó szerint.
24. 17edc27aec (válaszként erre: 23. - A0c1361e44)
2012. jún. 9. 09:12
Egyébként volt olyan barátnőm régebben, akik a belvárosban laktak a Király utcában. Apja építési vállalkozó lett. Ahogy lett pénzük, már költöztek is ki Érdre. Aki teheti az menekül abból a koszfészekből.
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - 17edc27aec)
2012. jún. 9. 09:06

Nem most mondta, hanem kb. 8 év. Viktor a keresztneve:)


És igen, pont ezt gondolom én is a belvárosi házakról. Sötétek, dohosak, büdösek.

Nekem jobban tetszik a panel, mint ezek a házak, mert azok legalább világosak és nincs nyomasztó érzése az embernek.

2012. jún. 9. 09:00

*mint a szmogos koszos belvárosban.

Egyébként sokkal igénytelenebbek azok a házak, és lakóik is.

21. 17edc27aec (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2012. jún. 9. 08:58
Külvárosiak lumpen prolik? Kíváncsi lennék aki ezt mondja, az milyen helyen lakik a belvárosi beton gettókban. Hogy néznek már ki azok a régi épületek? Udvaruk olyan, hogy a napfény se süt be. Sokkal igényesebb környék és tisztább a levegő külvárosban, mint a szmogos koszos házakban. Én meg azt vettem észre, hogy azok laknak ilyen belvárosi lerobbant házakba, akiknek nincs más lehetőségük.
2012. jún. 9. 08:49

Én csak Budapestről tudok nyilatkozni, mert itt születtem, itt élek.

Mindenhol vannak "rosszabb" környékek, azaz minden kerületben, ezért nem is értem, amikor azt mondják, hogy húúú de rossz környék.

A 8. kerület lehet, hogy nem a legjobb környék, mert ott nem a gazdagok laknak (bár vannak itt is olyan helyek), az önkormányzatnak nincs pénze vagy nem arra költi, hogy rendezze, így természetes, hogy a régi legalább 100 éves házak egyre lelakottabbnak tűnek, így az összkép kicsit lehangoló, de a közlekedés szuper, onnan percek alatt el lehet jutni bárhová. Egyébként szerintem pont ilyen a 6. 7. 9. 13. 14. kerület is. A "gazdag" helyek 1. 2. 11. 12. kerületben is vannak olyan részek, mint a 8. kerület. Pont olyanok a házak, pont annyira lelakottak. Én egyik helyen sem laknék pl. Budán.

A külvárosra azt mondják, hogy lumpen prolik laknak ott. Én ezzel sem értek egyet. 4. 15. 18. 10. kerületben is sokféle ember él, sokféle élettel. Az itt lakók is tanulnak, dolgoznak. És természetesen itt is vannak rosszabb környékek.

Tehát az összes kerület egyforma. A lakók vegyesek.


Vidéki viszonylatban nem tudok nyilatkozni. Nekem minden vidéki város, település hasonló. Én nem laknék egyik helyen sem, de az, hogy ott milyen emberek laknak nem attól függ, hogy a település neve mi. Szegeden épp úgy vannak érdekes fazonok, mint ahogy bármely zalai településen.


Ez alapján megítélni egy embert baromság. Nem attól lesz valaki rossz ember, hogy hol lakik.

19. jstefan (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 8. 22:05
Az őszinteség a legfontosabb egy kapcsolat kezdetén!!! A srácnak nagyon fontos lehet hogy milyen környezetben élsz,honnan származol.Ha komolyra fordulna a kapcsolat akkor a szülőknek is fontos lehet hogy a fiuk leendő felesége milyen környezetben nőtt fel, gondolhatják azt is hogy csak egy jobb családba szeretnél bekerülni.Általánosságban a társadalom többségi véleménye szerint jogosan az embert minősíti hogy milyen környezetben él.Képzeld magadat az ő helyébe.A magasabb életszinvonal, és jobb környezet elérése érdekében nagyon nagyon sokat kell tanulni, és dolgozni, ezt meg kell értened ha nem téged választ!!!
18. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 8. 16:53
Ha "komoly" srác akkor ez nem okozhat gondot.
17. cel (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 8. 13:36

Igazából lakókörnyezeted nem kellene, hogy befolyásolja a barátod véleményét, de sajnos az előítéletet nem könnyű leküzdeni.

De ha anélkül ismer meg és kedvel, tisztel téged, hogy tudná hol élsz, lakókörnyezetednek nem kellene befolyásoló tényezőnek lennie. Ismerjen el önmagadért.

2012. jún. 8. 13:28

börtönből vagy honnan? :D

Nálam rosszabb környékről kevesen származhatnak :D de volt előnye is a "gettónak" :D a mostani "telepiek" azt se tudják mit jelent a területvédő bandaháború :DD nem voltak tag-ek, csak az utcák a határok :)

2012. jún. 8. 13:21
Önmagában semmit nem jelent.
2012. jún. 8. 13:18
Igen ha emiatt elutasítanak akkor nem érdemelnek meg engem, viszont akárhányszor alakulgat egy kapcsolatom, mindig itt van bennem hogy nehogy az történjen hogy a lakhelyem akadály legyen.
2012. jún. 8. 13:15
12. titati (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 8. 13:11

Ha a lakhelyed miatt utasít el, akkor abszolút előítéletes, és NE bánd, hogy nem folytatódott a kapcsolat!

Ne a környezeted nézze a párod, hanem Téged belül!

11. prebotka (válaszként erre: 3. - Megi04)
2012. jún. 8. 13:09

Csak azok az aluliskolazottak szoljak le a "MI" keruletunket akik nem tudjak, hogy mennyi neves ember nevelkedett ott, melyen tortenelmi hatterrel rendelkezik, es a mai napig fontos intezmenyeknek ad helyet!

Teny, van olyan resze, ahova a mai napig nem megyek meg nappal sem! :)

2012. jún. 8. 12:47

Hú hol laksz hogy ennyire gáz hely lenne?

tényleg érdekel akár priviben:)

Ha valaki meghallja én hol éltem első 25évemet fujjol és a sajtóban leadott hírek alapján dobálózik olyan fogalmakkal hírekkel amiről fogalma sincs milyen testközelből...én megtanultam letojni sőt meg szoktam védeni az adott helyett,illetve el szoktam engedni olyan szófordulatokat hogy tudod én h---i lány vagyok:)



szóval ne foglalkozz vele.....ha valakinek tetszel nem ezzel fog foglalkozni

2012. jún. 8. 12:45
Nem minden az a hely, ahova születsz, ha te nem érzed odatartozónak magad. Ha nem akarod felvállalni akkor talán így van, de ez nem rajtunk múlik, hogy hova születünk, hogy hol végezzük, az annál inkább. Aki ezt nem veszi figyelembe, az tele van előítéletekkel, ha a srác ilyen, sztem nem sokat veszítesz vele, ha emiatt visszautasít
2012. jún. 8. 12:43
A kornyek alapjan nem itelek, de ha o maga egy gazember, s adja a kornyekbeli viselkedes mintat, akkor eselyt sem adok.
2012. jún. 8. 12:42
Nem az ott élő rossz emberek és a lakhelyed lesz a barátnője,hanem te.Egy normális ember nem hiszem,hogy ilyen miatt meghátrál egy kapcsolatból.Aki meg igen,az elég gyerekes és nem kell vele foglalkozni.Nekem soha eszembe sem jutott ilyen dolog.
2012. jún. 8. 12:41
Ha jó ember, akkor nem érdekli.
2012. jún. 8. 12:40
Figyelj! Normális, felnőtt ember ezen nem fog fennakadni, aki megteszi, az meg egy sznob majom, azért nem is kár.
2012. jún. 8. 12:39
Ha ő maga értelmes, tanult ember, nem egy sutyó, akkor nem érdekel, hogy honnan származik.
3. megi04 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 8. 12:38
Attól függ mennyire szeret.. Az én férjem "jó környéki" volt,őt nem érdekelte,viszont anyósom soha nem bocsájtotta meg,hogy a nyóckerben születtem,nevelkedtem,éltem!:)))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook