Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszületett, és már felnő lassan II. - Ballagás! fórum

Megszületett, és már felnő lassan II. - Ballagás! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megszületett, és már felnő lassan II. - Ballagás!

19. cicaanya (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2012. jún. 11. 09:32

Szép napot .... igen köszi moonlight13

muszáj így tenni mert adtam egy életet neki amiért részben szülői felelősségeim kötelességeim van,meg hogy jó úton tartsam (mint anno engem tesóimat szüleink!)

De tényleg mások többet adnak,én csak ennyit tudok s beéri gyerekem vele!

Ápolt ,gondozott fiam írtad...igen szerencsére "Nem a cigin meg drogon meg kitudja min jár az agya,ha nem mi lesz tovább ma holnap holnap után és év végéig :)" megyek munkálkodás vár szép napot néktek és köszönöm ♥

18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2012. jún. 11. 08:57
Nézd, biztos van egy sor olyan dolog, amit mi itt nem tudunk, de azért valahol átjött az Általad leírtakból... Ápolt, gondozott a fiad ennyi idősen! Csak az érti meg, aki benne van! Továbbra is tedd úgy, ahogy érzed!!
2012. jún. 10. 23:52
kerilányom jövőre ballag na neki is lesz ennyi sőt én mint kereszt szülő ki teszek majd magamért !(most is ezüst.aranyat nyert 6évesen talaj tornában!)majd megint előre gyüjtök neki :)
16. cicaanya (válaszként erre: 10. - B235ac96d5)
2012. jún. 10. 23:50
9-10 először...nem ad szakmát még ami most kötelező előkészítő magyarul,majd utána szakma!!!
15. cicaanya (válaszként erre: 10. - B235ac96d5)
2012. jún. 10. 23:48
ez az intézmény óvoda+iskola+szakiskola egyben! és amit láttam azt írtam le nem fogok túlzásba esni számomra is döbbenet volt,hogy mindenre van ideje egy ekkora intézményvezetőnek(családias és más légkör!),másik... nem csak mi x.ker isinkről tudok konkrétan a mástól hallván van ilyen.... őszintén írtam erről is!
2012. jún. 10. 23:36

..... istenem részesülni akartak ebből velünk :) :)) ♥

(volt dadusnéni,volt ovonéni is eljötte stb... )

2012. jún. 10. 23:23

Nos köszi kritikákat...én ilyen vagyok voltam leszek!!! Felhajtás? nos igen én gyerekem s ahhoz mérten adtam szívem diktálta.... mindennek úgy adja ahogy szíve diktálja! sőt ennél még nagyobb dolgokat amit viszont én tartok túlzásnak...!

Én apróságot adtam ahogy tudtam más(???) nagyobbat AD!!! de hogy a plüss dolgok nos...van olyan isi ahol még másabbat igazgató sőTTT régi diákjaiért az ülések képes félbe szakítani!!!! stb.... X.kerben van ez az iskola!!! ahogy megtörtént velünk minden sacc tömören azt írtam le sorba!!! FELHAJTÁS?? Hát.... sokára lesz az még köv.ballagás,de nyugi nem írok több cikket :) amugy a többi osztálytársai ugyan úgy kapták mint fiam a szívből jövő dolgokat ott ,és családjától még az nap tudomásom szerint nagy összegű pénzt is,én fiam csokrába pénz volt bele kötve :) :) egy ismitől :) mert így szerette volna! :):D sokan voltak,és jöttek is volna el,mert aki ismeri fiamat az "TOTÁL MEGÉRTI AMIT ÍRTAM,ÉS LÁTJA HALLJA TUDJA!" ennyike!! :) köszi gratulációt,kritikát ez van... :) ;)



Keresés: Ballagás


keressetek itt rá... nos én azt hiszem porszemnyit adtam :D fiamnak,de ennek örült...ő 1sport szeletnek is örült volna ha azt kapja !!!! :) rosszul nevelem lehet :D én imádom érte élek!!!!!!!!!♥

12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Szemmelver)
2012. jún. 10. 19:20
Nekem is kicsit soknak tűnik, de valljuk be őszintén, nem vagyunk egyformák! Tehát mindenki intézze úgy, ahogy a szíve diktálja!
2012. jún. 10. 14:48

Gratulálok, hogy elvégezte a fiad a 8 általánost, de mekkora ballagást csinálsz majd, ha a középiskolát végzi el???

Nem bántásból mondom, de minek ekkora felhajtás??

2012. jún. 10. 14:28

Elhiszem, hogy a cikk írója elégedett most a választott iskolával. De azért a plüss állatok halmaza túlzás az igazgatói irodában!:)

Az pedig, hogy egy szakmát adó intézményben elsősorban szakmai dolgokról esik szó, talán bocsánatos bűn. Attól inkább hitelesebbnek tűnhet. Nem? :)

2012. jún. 8. 17:33
SŐT köszönöm (HOXA,MODERÁTOR),hogy ma jelent meg a cikkem,ez hab tortán köszönömmmm!!!!!!!!
2012. jún. 8. 17:31

Mindenkinek köszönnöm megható volt és csoda szép és és és nem lehet szavakba írni!!!!!!!!!!!!!


7. cicaanya (válaszként erre: 2. - Eec2089081)
2012. jún. 8. 17:30
köszi ,de nem ismétlődik csak ez így történ történik sorba :) és így éreztem érezzük! de köszönöm hozzá szólást
6. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Csincsillab)
2012. jún. 8. 13:38
Én is megkönnyeztem, pedig elég kemény fából vagyok faragva!
2012. jún. 8. 13:06
Az én pici babám a bölcsődéből fog ballagni ebben a hónapban...
2012. jún. 8. 12:08
Nagyon jo lett a cikk, megkonnyeztem. 2 kis picur anyukaja vagyok, a nagyobbik szeptemberben kezdi az ovodat szoval lejart egy korszak. Kirepul a kincsem az ot mindig ovo szarnyaim alol es megkostolja a nagyvilagot. De ennek igy kell lennie. Es megis nehez..
3. MODERÁTOR (válaszként erre: 2. - Eec2089081)
2012. jún. 8. 10:48
Bocs javítva, ez véletlen hiba. Köszi.
2012. jún. 8. 10:45
A cikk jó, csak épp a végén elkezd ismétlődni... A moderátornak észre kellett volna vennie...
2012. jún. 8. 09:08
Mint írtam előző cikkemben, idézek belőle: Ő a mindenem, büszkeségem, segítségem!
15 éves már, de hogy mit hordoz most magában? Várja a ballagást, várja az újat, de hogyan éli meg? Ballagást megtervezni. Mi lesz a menü? Ki jön? Ki nem? Tökéletes lesz-e, emlékezetes?

Ugrás a teljes írásra: Megszületett, és már felnő lassan II. - Ballagás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook