Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennétek ha egy régi szerelmetek feltűnne? fórum

Mit tennétek ha egy régi szerelmetek feltűnne? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 31. 17:19
köszönnék neki, majd továbbmennék....
52. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2014. máj. 31. 14:23
...hogy sikerült a kirándulás anno?
51. 563b626108 (válaszként erre: 45. - 454db8ee37)
2014. máj. 31. 14:14
:D
2014. máj. 31. 14:14

Akkor is megdobbanna a szivem,ha már rég nem is láttam,vagy maár másba lennék szerelmes.

Ugyanis 2x megtörtént, 2 volt kedvessel :-)

2014. máj. 31. 13:53

Két eset lehetséges :

Közömbös lenne

Megdobbanna a szivem.


Hanem a második variáció jönne be, akkor az nem is volt szerelem

2014. máj. 31. 06:57
mosolyognék:)
2012. jún. 12. 15:13
Szerintem nincsenek véletlenek! Nem ő keresett fel téged, csak váratlanul futottatok össze,így van? Szerintem mindenképpen menj el vele kirándulni!
2012. jún. 12. 14:36
megörülnék neki,megpróbálnék közeledni felé.
2012. jún. 12. 14:27
Megijednék: hogy megöregedett!!(De csak ő,én nem!!)
44. makkmarcsi (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. jún. 12. 08:51
Hozzámennék feleségül. Ahogy tettem is. Ennek 20 éve :-)
43. annamari0825 (válaszként erre: 31. - Virus2008)
2012. jún. 10. 08:56

Ne haragudj,ha megkérdezem,de miért jobb egy ebéd a pasinál,mint egy kirándulás a szabadba?

Ha elmegy hozzá,azonnal,akkor nem egyértelmű,hogy ő is csak numerát akar?


Arra kiváncsi lennék,hogy akik ellenzik ezt az egészet,nekik volt már hasonló,és ezek szerint rossz tapasztalatuk?

Vagy csak az bántja a szemüket,hogy valaki esetleg tesz az esetleges boldogságáért?


Egy kirándulás nem a világ vége.Ha mást akarna,akkor nem vinné a gyerekét is.


De mindenkinek magának kell döntenie.És csak azért azt hinni,hogy az az esetleges jó válasz,vagy lehetőség,amit a többség mond.Mindenki máshogy látja a helyzetet.Ami nem baj.De nem feltétlenül kell meggyőzni a másikat,hogy az a jó.

42. survivor3 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2012. jún. 9. 10:29
Nem érdemes akkor sem...
2012. jún. 9. 07:12

Na jó, én is elmondom az én véleményemet!:)

Nem ismerem a hátteret, de azt mondtad, nem történt semmi különös, amiért szakítottatok anno.

Nos, én a mostani párommal ezelőtt 4 évvel voltam együtt egy fél évet, és én is nagyon szerettem. Aztán teljesen váratlanul közölte velem, hogy ennyi. De ennek ellenére összejártunk, az elmúlt 4 évben is találkoztunk, hol sűrűbben, hol nagyon ritkán. De összeültünk beszélgetni. Most, 4 év után újra együtt vagyunk. Nehéz döntés volt nekem is (eközben volt egy kezdetleges, kevésbé sikeres kapcsolatom), mert féltem, és félek, hogy a kritikus félév után újra vége lesz, de közben ismerem, tudom, milyen férfi. Mostmár együtt tervezzük az életünket, úgy néz ki, költözünk is, és minden szuper!

Mellesleg, ahogy más is mondta, ha nem mész el, bánni fogod. Tapasztalat. Sokáig fog enni a fene, hogy nem mentél el, hiszen EL AKARSZ MENNI!:D Csak a bátorításért kellenek a vélemények. Akármit mondanánk, valószínűleg úgyis elmennél. Mert emberek vagyunk, és szeretetet igénylünk (pláne, ha egy kihűlt kapcsolatod van, ahol nem kapod meg).

Viszont amit javasolni tudok én is: járj utána, van-e valakije. Abból baj lesz, ha igen. Sőt, arra is lehet, hogy számítani lehet, hogy viszi az asszonyt, mert csak egy jó barátnak tűnsz a szemében (ahogy én is hittem ezt az elmúlt időszakban).

Hajrá!:)

40. e57e061615 (válaszként erre: 6. - F799cac10e)
2012. jún. 8. 13:57
Ha így odavagy érte, akkor nem kellene találkozni vele. Házas vagy, nem? Miért akarsz mellette más tüzet szítani? Csak bonyogalmat okoznál magadnak.
2012. jún. 8. 11:28
attól függ melyik
2012. jún. 8. 11:19
az attól függ...
2012. jún. 8. 10:59
eltüntetném.
2012. jún. 8. 10:41
Ha függetlenek vagytok, akkor azon az állásponton vagyok, hogy ha valamit nem próbál meg az ember, aki nem is tudja, hogy mi lehetett volna ha...
2012. jún. 8. 09:57

Feltenném magamnak a kérdést hogy "Kell ez a helyzet nekem mégegyszer?", majd egy határozott nemmel elvetném az ötletet.

Kétszer ugyanabba a gödörbe nem lépek bele!

34. de Luca (válaszként erre: 33. - F799cac10e)
2012. jún. 8. 09:48
Akkor legyen az a verzió, hogy egy beszélgetéstől még nem esel teherbe, úgyhogy hajrá! :-)
33. f799cac10e (válaszként erre: 32. - De Luca)
2012. jún. 8. 09:43
ezt nem úgy értettem hanem nagyon sokat fogytam hajam színe is más stb...mindig köszönt régebben is csak már rég találkoztunk
2012. jún. 8. 09:33

"...találkoztunk az autó mosónál és rám köszönt, meglepődtem, mert nem gondoltam volna..."


Ha én ilyen viszonyban lennék az exemmel, hogy már az is nagy szám, ha egyáltalán köszön, akkor tutira az sem érdekelne, hogy mi történt vele az elmúlt években :-)

31. virus2008 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. jún. 8. 09:18

Hát én szerintem nem jó ötlet, ez a tipikus be nem teljesedett szerelem.


Csak azért izgat a dolog,mert valami oknál fogva nem jött össze.Hidd el ha akkor nem akkor most sem fog.


Egyáltalán ő tényleg szingli, vagy csak kamuzik, mint a többi pasi szokott?Előbb utánajárnék, hogy nem e numerának kellek.

Inkább hívasd meg magad ebédre hozzá :)


De végül is te tudod...csak ugyebár a pasik esze másképp forog.

2012. jún. 8. 09:08
igen köszi mindenkinek elolvasok mindent persze és örülök, hogy tudtok nekem segíteni, igen egy kirándulás még nem a vég. nagyjából tudtuk mindig mi van a másikkal de ennyi volt.nem élem bele magam azért is gondoltam hogy hármasban megyünk ebben még nincs úgy semmi. és majd lesz valahogy
29. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 5. - F799cac10e)
2012. jún. 8. 08:14
Én elmennék, de úgy indulnék, hogy csak kikapcsolódás céljából, nem áltatva magam. A többi meg majd adná magát. :)
2012. jún. 8. 08:00

Egy meghivás,vagy kirándulás nem a világ vége.6 éve nem tudtok egymásról semmit.Hogy kinek hogy alakult az élete,most mik a céljai.Lehet,hogy most,érettebb fejjel máshogy látjátok az akkori kapcsolatotokat,és talán azt is meg tudjátok beszélni,hogy akkor miért romlott meg.

Ha tényleg csak szükségmegoldás lennél a számára,akkor velószinűleg már hamarabb is megkeresett volna.

És még valami,egy csak szórakozni vágyó pasi nem mutat be minden nőt az életéből a gyerekének.

Ezt ne vedd bátoritásnak,vagy reménynek.Olvasd el mindenki hozzászólását,és döntsd a magad belátása szerint.Kivülről mindenkinek könnyű beszélni.Főleg,ha nem is tapasztaltak hasonlót.

2012. jún. 8. 07:51
véletlenek nincsenek :)
2012. jún. 8. 07:44
Látom, itt hat év telt el. Én nem fűznék hozzá sok reményt. Ha érzéseid vannak iránta, hát menj el. Csak nehogy bánkódj miatta, ha nem sikerül, nagyon ne éld bele magad, szerintem.
2012. jún. 8. 07:39
Valamiért nyilván vége lett anno. Én nem csinálnék belőle ügyet. Ne vegyen elő a tarsolyból kénye-kedve szerint, csak mert épp nincs más. Persze ha arról van szó, hogy akar is valamit. Több olyan ismerősöm is van, aki -miután szakított a barátnőjével- szépen sorban felhívta a volt nőit, hátha újra történik valami. Persze ezt nem mondta meg a telefonban, valószínűleg nem is tudatosan csinálta, csak nem akart egyedül lenni. Mindenesetre én nem szívesen lennék egy szükségmegoldás senkinek. Továbbá nem gondolom, hogy valaki hirtelen hónapok vagy évek múlva megvilágosodik és ráébred, mégiscsak őt szerettem.
2012. jún. 8. 07:38
semmit
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook