Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel lehet tartósan leadni 25-30 kg-ot! fórum

Mivel lehet tartósan leadni 25-30 kg-ot! (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 30. 16:02
(de elszántsággal is, bocs)
2018. márc. 30. 15:57
ELSZÉNTSÁGGAL.
29. caravell (válaszként erre: 25. - 4b6a2525df)
2008. márc. 13. 19:46
Ezt nem mondanám: elég sok okosság van itt leírva és csak apránként. Lassan,de biztosan. Csodákban ne higgy, mindenért meg kell dolgozni.
2008. márc. 13. 18:43
Kedvenc sportodat kell űzni. (Nem szellemit). Én is sajnálom, hogy abbahagytam. Azóta 2 szüléssel 20kg a feleslegem. De nyárra Timikém 1 éves, újra irány a focipálya. :-))
2008. márc. 1. 06:33
Az tény, hogy életmódváltással, de hogyan kezdjen életmódot váltani egy 100 kiló, vagy fölötti ember?
26. Smarty
2008. febr. 27. 15:10
Szerintem életmód megváltoztatással. Elsősorban az étkezési szokásaidat kell megrefolmálni, és ha sikerült elérni az ideális testsúlyodat, akkor is folytatni tovább, mert ha hízásra hajlamos vagy egyből vissza fognak jönni a kilók. Sajnos ezt sokat elfelejtik.
2008. febr. 26. 18:38
Látom semmivel sem lehet leadni:(
2008. jan. 29. 17:00
szénhidrátszegény diéta, figyelni kell hogy este már ne egyél sokat, nehezet, és mozgás. kb ennyi
2008. jan. 29. 16:40
Van egy könyv a cime, súlykontroll érdemes elolvasni, nagyon jó tippek vannak benne. Mindenkinek ajánlom, nekem segitett -28 kilót leadni. Nem csak az életmódomon változtattam, hanem a gondolkodásomon is.
22. Icus (válaszként erre: 8. - Horvathne.juci@freemail.hu)
2008. jan. 27. 06:01

Teljesen egyet értek. Nehezebb ezt csinálni, mint valami divatos diétát, az biztos, A hatás is lassabban látszik, de szerintem megéri!:)

A mindennel azért vigyázz. Szerintem a "fehér-pékárút" cseréld le teljes kiőrlésűre, nekem bejött. "Minőségi- kaját" egyél. (nekem a puffasztott hungarocellek, abonettek nem számítanak annak)Hétvégén engedélyezek édességet is magamnak, de mértékkel. Tehát már nem csúszik le a féltorta:)

21. belle
2008. jan. 19. 07:57
Nekem bejött horvathne.juci@freemail.hu tanácsa, hogy bármit ehetsz csak keveset. Én most lefeleztem az összes eddigi adagjaimat, és hétfő óta leatam 1,5 kg-ot. Kicsit lassu a fogyás de legalább az egészségem nem károsodik.
2008. jan. 18. 06:53

egyetértek kataanyával! Véleményem szerint az olyan jellegű fogyókúrás kirohanások, hogy gyorsan leadok ennyi meg annyi kg-ot ennyi meg annyi nap alatt, aztán utána visszatérek a régi táplálkozáshoz: újra jöhet a süti, a csoki, az esti tartalmas bekajálások... nem hiszem, hogy ez tartós eredményt hozna. szerintem ilyen esetben az illető a fogyi után újra visszaszedi a leadott kilókat. maximum addig tart az eredmény, amíg az illető ugyanúgy el nem kezd táplálkozni, mint a fogyókúra előtt.

érdemesebb egy életmódváltással egybekötött diétát csinálni az őrült fogyókúrák helyett, mert az ilyen jellegű fogyókúrákból rengeteget tanul az ember, sok tapasztalatot szerez, és megtanulja, mikor mit egyen, és mi az, amihez aztán végképp ne térjen vissza később sem.

mellesleg fogyni is véleményem szerint normális ütemben kell, semmiképpen sem tartom jónak azt, ha valaki egyetlen hét leforgása alatt több kg-ot is leadjon. jó, persze a nagyobb súlykategóriában lévő egyének természetesen többet adnak le hetente.

én személy szerint az életmódváltással egybekötött, "tapasztalatszerző" diéta híve vagyok.

nem akartam senkit sem megbántani a véleményemmel!

2008. jan. 17. 15:35
csakis tartós életmódváltással. Különben kamatostól visszajön minden. Tényleg a fejben kell eldönteni. Csak nekem sajna még nem sikerült. :(
18. belle (válaszként erre: 17. - 4b6a2525df)
2008. jan. 17. 15:30
plactikai cebész :) :)
17. 4b6a2525df (válaszként erre: 15. - Belle)
2008. jan. 17. 15:14
Bizony van ilyen szabó, csak csúnya neve van:(
16. 4b6a2525df (válaszként erre: 11. - Belle)
2008. jan. 17. 15:13
Ha ezt betartod és a szalámi nem 25 dkg, vagy több, a sajt nem egy doboz, a másodikféle nem egy egész grillcsirke, hozzá 30 dkg. sültkrumpli, akkor hamarosan tapasztalni fogod magadon a fogyást:)
15. belle
2008. jan. 16. 16:12
Ismertek esetleg ilyen szabót aki méretre szabna. Nekem is jól jönne egy kis fazonigazitás
14. bobcsi2 (válaszként erre: 13. - Delete)
2008. jan. 16. 15:52
Az nagyon jó lenne!Hétközben halálra zabálnám magam ,hétvégén meg méretre igazítanám!
13. Delete
2008. jan. 16. 13:03
ollóval ha ha ha
12. csmargit (válaszként erre: 8. - Horvathne.juci@freemail.hu)
2008. jan. 16. 12:59
Teljesen egyetértek veled.Nekem is voltak rohamfogyásaim,de vissza is jött az egész.Kevesebb adagokkal próbálkozom.
11. belle (válaszként erre: 8. - Horvathne.juci@freemail.hu)
2008. jan. 15. 08:43

Mennyi idő után lesz érezhető/látható a változás? Tényleg le fog menni rólam 25 kg csak azzal, hogy mindennek csak a felét eszem? Bármit ehetek?

Most úgy próbáltam elkezdeni étkezni, hogy:

Reggel: fél szelet kenyér, szalámi, sajt

Tízórai/Uzsonna: gyümölcs v. joghurt v. savanyúkáposzta

Ebéd: csak második féle

Vacsora: csak leves

Szerinted jó így?

10. bobcsi2 (válaszként erre: 8. - Horvathne.juci@freemail.hu)
2008. jan. 14. 22:56

Énis így fogytam "ANNO" 32 kg-ot.

Sajna most 20kg van rajtam.

A módszerrel eggyet értek.

2008. jan. 14. 16:43

Szia!


Én 41 kilót fogytam a 90 napos módszerrel 2x90 nap alatt. A mesterséges anyagokat, édesítőket én sem támogatom. Ha belegondolsz, azért csináljuk a méregtelenítő, böjt és egyéb kúrákat, hogy ezeket kiürítsük a szervezetből. Akkor meg minek belevinni?

Sok sikert!

2008. jan. 14. 15:53
Egy nagyon jó fogyókúrát ismerek! A szájától hízik az ember! Tehát alig egyél valamit, de mindent megehetsz! Tehát mindig nagyon-nagyon keveset, de mindent! Különben felesleges ezreket kidobnod különféle tablettákra stb.Próbáld ki! Ingyen van!Lesz sikerélményed, és karcsú is maradsz!
7. caravell (válaszként erre: 6. - Shirley2)
2008. jan. 11. 11:15
Igazad van, nem tanácsos túlzásba vinni.
6. Shirley2 (válaszként erre: 5. - Kisnyussz)
2008. jan. 11. 11:13

Nem azt mondtam, hogy rossz, hanem hogy rosszat tehet ha valaki mértéktelenül sok édesítőszeres cuccot fogyaszt. ( bár manapság már levegőt venni is káros lehet :D )

Persze, hogy a sima cukor rosszabb, ezzel én is egyetértek, ezért nem is használom már legalább 1,5 éve :)

5. kisnyussz (válaszként erre: 2. - Shirley2)
2008. jan. 11. 11:10
már miért lenne rossz az édesítőszer? a cukor sokkal rosszabb, az felesleges kalória
4. caravell (válaszként erre: 2. - Shirley2)
2008. jan. 11. 11:01

Igazad van, tartós fogyást csak lassan lehet elérni és életmódváltozás az alapja!


Ne legyenek irreális célkitűzéseid, mert a kezdeti kudarc elveheti a kedved!


Hogy legyen az elején sikerélményed, meggyorsíthatod bármelyik fogyókúrával, de utána is diétázni kell, és a kezdeti fogyás után már könnyebb a mozgás is meg nagyobb a lelkesedés az eredményeket látva. Ne használd a liftet, ahol lehet sétálj ne autóval menj, szállj le egy megállóval korábban a buszról, a hosszabb úton menj a közértbe stb.

Egyszerű: no édesség, no fehér pékáru, no zsíros ételek. Sok rost (meggyorsítja a táplálék tranzitidejét, kevesebb időt tartózkodik a belekben, kevésbé hasznosul), sok folyadék. A teljes kiőrlésű pékáru a jó, mert lassabban szívódik fel, egyenletes vércukorszintet tart és nincsenek éhségrohamok. (nem utolsó sorban pedig fontos ásványi anyagok, vitaminok, rostok forrása)


ha előnyben részesíted az emésztést serkentő ételeket (citrusfélék, káposztafélék, petrezselyem stb) és "rászoksz" az észrevétlenül sokat segít. (pl. amihez lehet eszel savanyúkáposztát, reggelire nem kávét iszol cukorral,hanem teát citrommal és édesítővel stb.)

Sok sikert!

2008. jan. 11. 11:00
én is ezt szeretném elérni,tudom,hogy a fejemben kell először rendet rakni,ha ez meg van akkor bíztos a siker a fogyás terén
2. Shirley2 (válaszként erre: 1. - Belle)
2008. jan. 11. 10:35

Szia!


Én az " időszakos " fogyókúrákban nem hiszek. Szerintem tartós eredményhez életmódváltás kell, teljesen meg kell változtatni az étkezési szokásokat és be kell iktatni a rendszeres mozgást is.


Nekem az Update vált be, lassan már 1 éve csinálom és több mint -28 kg az eredmény. Ezidő alatt voltak stagnálások, és nem megy olyan gyorsan, de talán nem is baj, így a bőröm is jobban bírja.

Semmi olyat nem vettem észre az 1 év alatt, hogy legyengültem volna emiatt az életmód miatt, v bármi rosszat tenne az egészségemnek. ( ami a fogyiknál rosszat tehet az az édesítőszer, de pl. én azt nagyon ritkán használok. )

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook