Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Voltatok már anyajegy vagy szemölcs levételen?Mik a tapasztalatok? fórum

Voltatok már anyajegy vagy szemölcs levételen?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
19. Huncutka84 (válaszként erre: 17. - D9d8721118)
2008. jan. 12. 18:02
Amit leszedett eddig rólam, azt mind küldte szövetvizsgálatra. Meg lézerezés elött is mindig megnézett egy bőrgyógyász...
2008. jan. 12. 15:40

Szemölcsöt pedig érdemes lefagyasztattni. Mindenféle ecsetelőt lehet kenni rá, de sokat nem ér.


Amit reklámoznak a tv-ben Valtner vagy milyen terméket az nem ér semmit. Legalább is sokan panaszkodnak rá.

17. d9d8721118 (válaszként erre: 16. - Huncutka84)
2008. jan. 12. 15:38

Nálunk az orvosok ezt mondják.

Mivel lézerrel nem tudnak szövetmintát csinálni, mert elégetik a szöveteket, nem tudják megállapítani hogy az anyajegy milyen anyajegy. Pech ha melanoma...

Éppen pénteken volt nálunk tragédia egy melanomás betegnél. 27 éves volt. Szőrnyű hogy egy anyajegy miatt meg lehet halni :(

16. Huncutka84 (válaszként erre: 15. - D9d8721118)
2008. jan. 11. 22:38

Hát nem tudom, nekem most febr elején fognak az államról 2 anyajegyet lelézerezni...

Eddig szinte mindegyiket leszedte lézerrel rólam, néhány anyajegyre mondta csak, h azokat ki kell vágni, de azok nagyobbak és mélyek

2008. jan. 11. 17:50

Nálunk a plasztikai dokik arcon nem csinálnak anyajegy eltávolítást. Az ok: babérlevél alakban ejtenek metszést és úgy varrják össze a bőrt. Tehát a heg nagyobb lesz mint amit kivesznek anyajegyet. Az meg csúnya ha arca heges valakinek.

Abban az esetben távolítanak el onnan, ha az anyajegy rosszindulatú.


Anyajegyet lézereztetni nem szabad.


Nekem a hátamról és a nyakamról lett eltávolítva anyajegy nagyon régen. Sajnos a hátam csúnya lett. Ott a bőr jobban húzódik, tehát a sebgyógyulás sem a legjobb :(

14. Laryan
2008. jan. 11. 17:40
JÓ HELYEKET tudtok nekem ajánlani?AMI NEKTEK BEJÖTT!Köszi! :)
13. Laryan (válaszként erre: 12. - Lill)
2008. jan. 11. 17:37

Köszi!Fogok szólni ha kérdésem lesz vagy bármi!Köszi! :)

U.i.:Igen szerintem is fontos,hogy az arcomon ne látszódjon semmi,meg olyan helyen amit mások is láthatnak(dekoltázs).:)

12. lill (válaszként erre: 10. - Laryan)
2008. jan. 11. 17:05
nem tudom állami kórházakban tudnak e ilyen módszerekkel, nekem egy magán klinikán vették le, plasztikai sebész honlapokon ha megnézed.. nem olcsó, (5000-8000ft 1 anyajegy), de az arcodon számít, hogy ne maradjon nyom, szerintem. ha esetleg tudok segíteni vmiben, szólj csak :o)
11. Laryan
2008. jan. 11. 13:15

Köszönöm a hozzászólásokat!És tudnátok olyan helyet mondani ami TUTI BIZTOS JÓ,és BIZTONSÁGOS,JÓL MEGCSINÁLJÁK?Mindegy,hogy vidék vagy Pest,csak jó legyen és ne kisérletezzenek az emberen!

Köszi a segítségetek előre is!

10. Laryan (válaszként erre: 9. - Lill)
2008. jan. 11. 13:13
Igen én is szeretnék az arcomról is leszedetni,mint ami neked lehetett,csak azt nem tudom,hogy hol csinálnak ilyet?Olyan helyet ami biztonságos és tényleg JÓ?!
9. lill
2008. jan. 11. 09:31
lézerrel szedtek le az arcomról 2 anyajegyet, (nem ez a bibircsók kinézetű, hatalmas dudor, barna pötty kinézetű). már kijövetkor se kaptam rá ragtapaszt se. 2 napig egy piros pötty volt a helyén, napokkal később meg nem mondta volna bárki, hogy volt ott előtte vmi..
2008. jan. 11. 08:42
Begyulladt a hátamon valami zsírmirigy, vagy valami ilyesmi, azt vágták ki. Körbeszurkálták érzéstelenitővel (6-8 szuri), aztán szikével széttrancsírozták a hátam. BBBRRRRRRR. Csináltak a hátamra egy kb 5 cm átmérőjü lyukat, amit nem varrtak össze.
2008. jan. 11. 08:32

Rólam 2-3 évente lelézereznek párat... sajnos ilyen tipus vagyok. Az egy picit kellemetlen, amikor belenyomják az érzéstelenítőt, aztán elég büdös amikor leégetik őket, de akkor már semmit sem érzek. A seb sem fáj, mert ugye el van égetve...és vizsonylag hamat is gyógyul.

Páromnak kivágták és eléggé szenvedett vele...

2008. jan. 11. 08:27
Szia!Nekem is szedtek már le kettőt/vágták/.Semmit nem éreztem,csak mikor kiment az érzéstelenítő hatása,akkor picit feszült a bőröm.Ennyi:)
2008. jan. 11. 08:13
szió! Nekem is szedtek le. És nekem is csak az érzéstelenítő volt picit kellemetlen. Jó most megcsináltatni még télen, mert utána a nappal nagyon kell vigyázni. kb 1 hónapig.
2008. jan. 11. 07:12
Nekem kettőt szedtek le vágva, egyet égetve. A vágásokat meg sem éreztem, nagyon jó volt az érzéstelenítő. Viszont az égetésnél nem hatott, így mindent éreztem. Viszont egyáltalán nem volt vészes az sem. Nem kell tőle félni egyáltalán!
2008. jan. 11. 06:57
Nekem kb 4 éve szedtek le anyjegyet,helyileg érzéstelenítették,semmit nem éreztem,csak miután kiment az érzéstelenítő hatása fájt egy kicsit.Nagyon szépen begyógyult.
2008. jan. 11. 05:59

Igen. Én utoljára októberben voltam és egyáltalán nem volt gáz. Az érzéstelenítő szuri kicsit kellemetlen volt, de egyébként nem éreztem semmit. Ill., csak megijedtem mikor kezdték elégetni az eret:) Olyan mintha egy villámcsapás lett volna:))))))

A fájdalom ( az érzéstelenítő beadása) attól függ, hogy hol van.

2008. jan. 10. 23:22
Voltatok már anyajegy vagy szemölcs levételen?Mik a tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook