Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Voltatok már anyajegy vagy szemölcs levételen?Mik a tapasztalatok? fórum

Voltatok már anyajegy vagy szemölcs levételen?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
49. 8565183eb5 (válaszként erre: 48. - Kismarcsi)
2008. febr. 22. 22:53

Nekem szikével vágtak le egy pici szemölcsöt a szemhéjjamról. Nagyon féltem de heg nélkül gyógyult.

Régen a kezem is televolt az vmi kanál szerűvel kaparták le és csak nyáron látni picit. Nekem is vírusos volt még úgy kaptam el apukámtól mert ő mindig elvakarta magán. Vhogy vérrel terjed. Ecsetelték kenegették évekig előtte.

2008. febr. 22. 22:32
A tapasztalat az,hogy a mi kedves dokink elküldött az akkor 7 éves fiammal lézeres szemőlcs levételre,borzalmas volt.4-en alig bírtuk lefogni a gyereket,a szemőlcsbe adta az érzéstelenítőt,és mivel a fiam nem bírta, megmozdult,és a lézer 1 kicsit megvágta a lábát.Számla nélkül 5000ft.volt.de a java ez után jött.kb 2 hét múlva elkezdett terjedni a teste több részén is.kb20-25.Eredmény utólag:Doki:ki volt az a nem norm.aki leszedetett egy vírusos szemölcsöt?elkezdték fagyasztani.nem vált be.kenegettem valami gyógyszertári vacakkal,ez se vált be,majd a keresztanyám,valami gyógyfüves izével kezelte 2 hétig,és mellé át tértünk a mosdó kenőcsre.eredmény:ma már csak a leszedett sz. helyén van 1 kis heg. így jártunk!
2008. febr. 22. 21:47

Sziasztok!

Debrecenben tud valaki szépen dolgozó orvost? Érdekel a metszés és a lézeres is. Úgy döntöttem, mind a kettőt kipróbálom a karomon és az arcomon azzal csináltatom, amelyik szebb lett, pontosabban nyomtalan. Bár nem tudom, egyáltalán hihetek abban, hogy létezik teljesen nyomtalan levétl..

46. Huncutka84 (válaszként erre: 44. - Lily3)
2008. febr. 15. 00:33
Nekem ezek ilyen anyajegyszerű bigyuszok... ugyh inkább nem kenegettem semmivel. Nagyon fehérbőrű vagyok, nem volna szabad napoznom, mert attól is nőnek, szaporodnak sajna...
45. Laryan
2008. febr. 14. 22:40

Csajszik!

Leírnátok nekem priviben,a helyeket ahol voltatok,köszi :))

44. lily3 (válaszként erre: 43. - Huncutka84)
2008. febr. 14. 21:18
Én a disznó perzseléshez hasonlitottam a szagot.Mindegy nagyon büdös volt.Nekem nem vérzett.Rosszabbra számítottam,nagyon bevoltam tojva.Egyébként nekem régen volt a kezemen és azt szépen leszárította a vérehulló fecskefű.A nyelvemet is kentem ezzel-azzal hátha...Te nem próbáltál előtte ilyesmit?
43. Huncutka84 (válaszként erre: 34. - Lily3)
2008. febr. 14. 18:04
Amikor belenyomta a doki az érzéstelenítőt, az volt kellemetlen... de nem mindenhol. Amit a kezembe adott, azt meg sem éreztem, amit meg az oldalamba... hát majd bepisiltem:-). A lézerezést már nem érzetem, csak "sültcsirke" szag volt:-). A sebek utána nem fájtak, csak vérezgetett némelyik.
2008. febr. 14. 17:28
Nyugodj meg, nekem volt egy nagy kiálló anyajegyem pont a két mellem között. Kb 2 perc és már ott sem volt. Semmi fájdalmat nem éreztem és utánna sem. Vigyáztam a varratra 2 hétig és kész. Egyátalán nem bántam meg, hogy megválltam tőle talán csak azt, hogy 40 évig voltunk eggyütt. Persze nem akarom elbagatelizálni mert mindenki máshogy parázik szerintem minden az agyban dől el. Elhatározás kérdése. Gondolj a mellplasztikásokra mekkora műtét és egyiksem panaszkodik hanem örül , hogy megcsinálta.
41. lily3 (válaszként erre: 40. - Laryan)
2008. febr. 14. 15:55
Rendben;Nektek is!
40. Laryan (válaszként erre: 39. - Lily3)
2008. febr. 14. 14:14

Ez igaz!

Akkor én is elnézést kérek,hogy félreértettelek.

Akkor minden rendben,szép napot Nektek :))

39. lily3 (válaszként erre: 38. - Laryan)
2008. febr. 14. 14:06
Ebből szoktak lenni a bonyodalmak,minden fórumban.Félre értettél.Én nem azért irtam le mert te kérdőre vontál.Csak úgy általánosan.Tudom hogy nem bántottál és sem akartalak téged.Ez van amikor nem élőben megy a beszélgetés,és nem halljuk a másik hangsúlyát.Bocsi!
38. Laryan (válaszként erre: 37. - Lily3)
2008. febr. 14. 11:21

Nem igazán értem ezt a stílust,de mindegy.

Én sem vagyok híve a fizetésnek és a boritékolásnak,hiszen az a dolguk az orvosoknak,hogy ellássák a beteget.Nekem se fizet a fizetésemen kívül senki azért mert elvégzem a munkámat.

És mint mondottam,csak érdeklődtem és nem pálcát török feletted,hogy hova mentél.

Szia!

37. lily3 (válaszként erre: 36. - Laryan)
2008. febr. 14. 11:09
Nem mentem magán rendelőbe ugy gondoltam nem fizetek egy vagyont,mikor ingyen is megcsinálják ugyan ugy.Nekem tudod a szájsebészetre kellett mennem nem bőrgyógyászhoz.Egyébként meglepően kedvesek voltak,hiába nem adtam pénzt.Tulajdonképpen nem az ellátást kell megfizetni hanem a bánásmódot.Szia!
36. Laryan (válaszként erre: 35. - Lily3)
2008. febr. 14. 10:48

Nem hiszem,csak érdeklődtem.

Mert engem is érdekel-e téma,hiszen én indítottam ezt a topicot,és csak jó helyeket keresek.

35. lily3 (válaszként erre: 31. - Laryan)
2008. febr. 14. 10:10
Rendelésen.Gondolod,hogy a magán orvosnál másképp csinálták volna?Amugy már kezd hámosodni,kb 2 hét kell neki.Egy lyuk volt a nyelvemben.
34. lily3 (válaszként erre: 30. - Huncutka84)
2008. febr. 14. 10:09
Nem semmi!Neked fájt?
2008. febr. 13. 23:08
Nekem a hüvelykujjamon volt,lefujták fagyasztó spray-vel.és éles kanállal levették,levágták.Nem emlékszem,hogy fájt-e,mert rég volt,de nem lehetett vészes.
32. Laryan (válaszként erre: 30. - Huncutka84)
2008. febr. 13. 22:57

Szia Huncutka!

Te már kész edzett vagy e téren :)

31. Laryan (válaszként erre: 29. - Lily3)
2008. febr. 13. 22:56

Szia!

Magándokinál voltál,vagy rendelésen?

30. Huncutka84 (válaszként erre: 29. - Lily3)
2008. febr. 13. 00:13
Nah, gratula... én 2 hete pénteken voltam és rólam 16ot szedtek le:-)
29. lily3
2008. febr. 12. 19:05
Ma szedték le a szemölcsöt a nyelvemről.Túléltem.Sőt nem is fájt igazából.Leégették.Most még érzékeny.
28. lily3 (válaszként erre: 27. - Huncutka84)
2008. jan. 26. 22:20
Köszi!
27. Huncutka84 (válaszként erre: 26. - Lily3)
2008. jan. 26. 14:20

Hát abból gondolom, mert a lézerrel ugye kiégetik a szemölcsöt/anyajegyet... és a nyelv az egy lágy, rugalmas, "nyálas", puha vmi. Nem nagyon hiszem h beleégetnek neked egy lukat. Szerintem érzéstelenítő, zsibbasztó, kifeszítik, aztán kivágják... úgy mint a nyelvpiercing.

Az h mennyire fáj... most mondjam azt h kellemes?:-). Mikor csinálják, szerintem eléggé elérzéstelenítik ahhoz, h ne fájjon, és ne rángasd a nyelved. H utána mennyire fáj... az sok mindentől függ.

Szerintem egy ideig nem fogsz se túl sós, se túl csípős, se túl savanyú kajákat enni:-)

Egyébként nem kell félni, ez is csak egy seb ami fáj, fáj aztán begyógyul. TE MEG ERŐS VAGY!:-)

26. lily3 (válaszként erre: 25. - Huncutka84)
2008. jan. 26. 09:58
Miből gondolod?Nem túl biztató...Bevallom félek tőle.Szerinted utána fájni fog?
25. Huncutka84 (válaszként erre: 24. - Lily3)
2008. jan. 26. 09:52
Nyelvedről tuti nem lézerrel szedik le:-)... azt biztos kivágják
24. lily3
2008. jan. 25. 22:05
Nekem a nyelvemen van szemölcs.Kedden kell mennem a szájsebészetre.Kiváncsi leszek innen hogy szedik le.Most már zavar mert el kezdett nőni.Izgulok,hisz a nyelv olyan érzékeny.Lézeres levételt hol csinálnak?
23. Egnisz
2008. jan. 25. 02:54
Nekem a hátamról vágással szedtek le anyajegyet, műtét közben nem fájt, de utána nagyon és évekig viszketett és nagyon csúnya volt. Így 7 év után végre lapos lett a heg, de még mindig nagyon látszik. Szerencsére nincs több zavaró anyajegyem.
22. canon01 (válaszként erre: 18. - D9d8721118)
2008. jan. 24. 23:38

Sziasztok!

A nővéremnek nagyon csúnya szemölcse volt a homlokán, de félt levetetni. Pár éve (54 évesen)ment el csak, és lézeresen leszedette. Ő, azt mondja, hogy csak lézeresen érdemes leszedetni.

2008. jan. 22. 00:12

Sziasztok! tudtok olyanrol, hogy ha allkapcson van anyajegy, hogy attol lehet e csomo az allkapcson? és sztem no!voltam szajsebesznél, panorama rontgen, meg ilyenek, o nem latott semmit, marmint, h ez a fogamhoz tartozna, most viszon elkuldott meg borgyogyihoz, ahova meg varom az idopontomat!szerintetek mi lehet ez? segitsetek!nem faj, nem érzékeny, csak ott van, és idegesit!fogaim se fajnak,inyem se, sot rendben vannak a fogaim!

koszonom

kiara

20. d9d8721118 (válaszként erre: 19. - Huncutka84)
2008. jan. 12. 19:17
Akkor nem tudom...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook