Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, hogy ez mi lehet? Szerintetek? fórum

Nem tudom, hogy ez mi lehet? Szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 6. 16:53

hát igen, gyógyszert felírni mindig egyszerűbb...

inkább vizsgált volna alaposan ki, mi okozza a késést, nem a tünetre gyógyszert felírni, ill. azzal művi úton meghozni a vérzést :(


szerintem menj vissza ehhez a dokihoz, ha nem hajlandó kivizsgáltatni, akkor egy másik dokihoz


Bármi okozhat ilyet, nem is írok lehetőségeket, az is lehet, hogy semmi komoly, de jobb a rossz eshetőségeket kizárni. Pláne ha babát szeretnétek, jó lenne tudni, minden rendben van-e odalent.

2012. jún. 6. 16:25
tudom. De az orvosok általában rögtön adnak valamit mert hogy néz ki hogy azt mondja tessék hazamenni és várni majd megjön. ja és neki az pénz ha gyogyszert felir...
5. naiv (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2012. jún. 6. 16:24
doki adta nem én kértem
2012. jún. 6. 16:20
Szerintem egy kis késéstöl még nem kell volna rögtön hormontablettához nyulni. Föleg ah egyébként rendben van. Sok mindentöl késhet, néha bárkinél elö fordul. A kisteso bármikor összejöhet, persze pontos ciklusban könnyebb tervezni. De ettöl még összejöhet.
2012. jún. 6. 16:19
sztem mindenkeppen menjel vissza a dokidhoz...
2. naiv
2012. jún. 6. 16:14
Tehát május 4-én kellett volna,h megjöjjön de mivel minden tesztem negativ lett(utolsót a mult hétfőn csináltam) voltam dokinál a mult hétfőn megnézett uh-n és nem látott semmit és ugy döntött,h ad tabletát amit 5napig kell szednem reggel este amikor pedig letelik az 5 nap ezután 3dik naptol várható a mensesz de lehet 5nap is hát nekem ma van az 5dik napom de semmi azon kivül,h kicsit fájogat az ölem de semmi jele a menseszemnek!!14-én pedig indulunk görögökhöz!!Nem tudom,h mit csináljak,h megjöjjön!!Igy kistesót se birunk tervezni szerintem!!Nem??
1. naiv
2012. jún. 6. 16:13
Nem tudom, h mi lehet!!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook