Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bogácsról vagy Cserépfaluról hogyan lehet eljutni a subalyuki ősemberbarlanghoz, illetve a barlanglakásokhoz? fórum

Bogácsról vagy Cserépfaluról hogyan lehet eljutni a subalyuki ősemberbarlanghoz, illetve a barlanglakásokhoz? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 7. 21:05
Köszi :) Reggel indulunk, remélem, jó időnk lesz a túrázáshoz!
7. 74f8c12b8e (válaszként erre: 6. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 6. 19:24
Barlanglakások pedig Noszvajon vannak,átalakítva művésztelepnek.Belépőt kell fizetni,de nagyon érdemes megnézni,egyedülálló látványossság: egy tufába vájt labirintus.Szabadtéri kiállítóteremként is funkcionál.
6. 74f8c12b8e (válaszként erre: 4. - Honigbee)
2012. jún. 6. 19:19

Én jártam ott,nem volt nagyon érdekes,sőt a felfestés is hiányos volt,eltévedtünk..2 éve.Mármint az ördögtorony tanösvényen.

A cserépváraljai kaptárkövek látványoasabbak.

A Suba -lyukhoz egyszerűbb az úttest mellett menni Cserépfaluból,aztán mikor Bükkzsérc felé kanyarodik az út,ott ellenkező irányba tartani.Jól karbantartott,aprókaviccsal leszórt földút vezet a Suba-lyukig, a főúttól még kb. 10 perc gyalog.

Azért turistatérképet vigyetek,és érdemesebb a minél nagyobb utakra hagyatkozni,a Bükkalján már nem egy turistautat benőtt a gaz nyakig,mert senki sem használja...

5. kriszta8 (válaszként erre: 4. - Honigbee)
2012. jún. 6. 17:04
Köszi :)
2012. jún. 6. 15:47

Meg is néztem neked,Cserépfalu központjából indul az

Ördögtorony tanösvény.Gondolom,jelölt túraútvonal.

2012. jún. 6. 15:44
Nézd meg Bogács honlapját,én ott láttam.Lányom most van Bogácson erdei iskolában és azért kerestünk rá.
2012. jún. 6. 15:28
Bogácsról vagy Cserépfaluról hogyan lehet eljutni a subalyuki ősemberbarlanghoz, illetve a barlanglakásokhoz?
2012. jún. 6. 15:26
Bükki túrázók, segítsetek!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook