Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakberendező vagyok. Szívesen válaszolok bármilyen, a témával kapcsolatos kérdésre fórum

Lakberendező vagyok. Szívesen válaszolok bármilyen, a témával kapcsolatos kérdésre (beszélgetős fórum)


2008. jan. 15. 08:55

Szia Kókusz! A fengsuival foglalkozol a munkáddal kapcsolatosan?Engem ez a dolog érdekelne nagyon mert

nem tudom ugy berendzni a lakásomat ugy ahogy szeretetném.Mindig azt érzem hogy hiányzik valami.

6. Kókusz (válaszként erre: 5. - Pici42)
2008. jan. 13. 18:21

Kedves Anett!


Én úgy gondolom, hogyha már eljutottál a feléig, mindenképpen fejezd be. Ha nem fejeznéd be, az eddigi tanfolyam díja kidobott pénz.

Az, hogy mennyire tudsz elhelyezkedni a szakmában, elsősorban nem tehetség, hanem kapcsolatok függvénye. Lehet, hogy valaki nagyon ügyes, mégsem tud elindulni. Hiszen csak az elején döcögős, ha van 1-2 két megrendelés, utána már egyik hozza a másikat.

És van olyan is, aki hát finoman szólva nem ebbe a szakmába való, mégis sok megbízása van.

A tudás, amit ezzel szerzel, csak a tied, elvenni nem tudják tőled. És ha más nem, hát a saját otthonod biztos nagyon szuper lesz!

A döntést neked kell meghozni!

Ildi

2008. jan. 13. 14:43

Sziasztok!

Én a pici42 lánya vagyok és lakbarandezőre járok suliba!És azon gondolkozom hogy végig csináljam-e a sulit, hogy megéri-e ott maradni az utolsó évre?!Tudtok segíteni abban, hogy mennyire lehet ebben a szakmában elhelyezkedni?Én nagyon félek, hogy ha ott matadok és elvégzem, akkor utána nem lesz majd lehetőség sehol!

Kérlek segítsetek nekem!

Anett(pici42 lánya)

2008. jan. 13. 14:33
Kedves Kókusz!Nagyon szépen köszönöm a segítséged!Hét elején neki is látok!További szép 7végét,Hanna
3. Kókusz (válaszként erre: 2. - F290b382c2)
2008. jan. 13. 14:25

Kedves Hanna!

Nem olyan nagy ördöngősség, hogy ne tudnád megcsinálni. Annyi kézügyességed biztosan van, hogy boldogulj.

Először is a felületnek tisztának, pormentesenk és száraznak kell lennie. Ha érdes a felület, le kell csiszolni, mert nem néz ki túl jól, ha a felragasztott új tapéta alatt látható bütkyök vannak.

A tapétát vágd méretre. A ragasztást felülről lefelé csináld úgy, hogy mindíg csak egy 10 cm-es darabon húzod le a hátoldalát. Belülről kifelé haladva simítsd oda a felületre egy puha ronggyal, körkörös mozdulatokkal.

Ha esetleg ferde lett, még le tudod húzni, mert ezeknek a tapétáknak a ragasztója csak 1-2 óra elteltével szárad meg teljsen. Ha nagyon nem megy az, hogy egyenes legyen, akkor nagyobb darab tapétát vágj le, és felragasztás után vágd le a széleken a felesleget tapétavágó késsel.

Ha maradt alatta 1-2 hólyag, akkor sincs gond, kiszúrhatod tűvel, kinyomod belőle a levegőt, nem fog belőle látszani semmi.

Remélem, segítettem.

Jó munkát!

Ildi

2008. jan. 12. 15:22

Szia!

A segítséged szeretném kérni..A konyhámban a szekrényről leszedtem az öntapadós tapétát,mert ocsmány színe volt.Most megvettem a nekem tetsző színűt,de nem tudom,hogy is kezdjek hozzá,hogy ne legyen buborékos,stb.Vagy bízzam másra?Mi a titka?Előre is köszi,Hanna

2008. jan. 10. 22:42
Bármilyen kérdésed van otthonod, lakásod, házad (át)építésével, szépítésével, felújításával, berendezésével kapcsolatban, tedd fel! Kérdezz bátran, segítek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook