Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Szabó Andrea, XV. ker, SZTK, vélemények? fórum

Dr Szabó Andrea, XV. ker, SZTK, vélemények? (beszélgetős fórum)


28. Funny (válaszként erre: 27. - Dius)
2012. jún. 9. 12:58
Ahha, ertem. Na,hat akkor,ha ilyen jo velemennyel vagy rola,akkor kedves Forumindito,hajra! :-)
27. Dius
2012. jún. 9. 12:17
Azért nem tudtam időpontot kérni,mert nem tudtam mikor kell mennem, vártam egy vizsgálat eredményét és kérdéses volt hogy melyik héten érkezik... de tényleg úgy érzem megéri nála kivárni ezt az időt,mert nagyon alapos, nagyon figyel mindenre és bármilyen kérdésem volt türelmesen meghallgatott és válaszolt. :)
26. Funny (válaszként erre: 25. - Dius)
2012. jún. 9. 09:02

Akkor ezek szerint nem csalt az elso benyomasom rola. :-)

Idopont? En mindig ugy megyek mindenhova. Igy is volt,hogy kellett varnom,de nem orakat.

25. Dius (válaszként erre: 1. - 07016ed7ac)
2012. jún. 9. 02:03
Én hozzá járok az sztk-ba, nagyon sokat köszönhetek neki, a többi orvos.. nem való orvosnak. Nekem a doktornő rengeteget segített, túl vagyok egy méhen kívüli terhességen és most próbálkozhatunk újra. Nagyon sokan vannak nála tény, most csütörtökön 4 és fél órát vártam... de úgy gondolom hogy megéri!
24. Funny (válaszként erre: 23. - Bcicus)
2012. jún. 8. 18:45
Gondolom,hogy nem voltal a toppon,aztan meg mar orultel,hogy tul vagy rajta.
23. Bcicus (válaszként erre: 22. - Funny)
2012. jún. 8. 15:32
Nem voltam olyan állapotban akkor, mire rendbe raktak meg már nem akartam.
22. Funny (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2012. jún. 8. 15:14
Nem semmi. En amilyen vehemens termeszetu vagyok, lehet, hogy visszamentem volna asztalt borogatni.
21. moonlight13 (válaszként erre: 20. - Bcicus)
2012. jún. 8. 09:13
Mindegy, mindenesetre elég rosszul hangzik. Én is oda jártam sokáig.
20. Bcicus (válaszként erre: 19. - Moonlight13)
2012. jún. 8. 00:24
Nem, mert már nem emlékszem a nevükre fejből.
19. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2012. jún. 7. 23:52
Megírod priviben, hogy kiknél voltál?
18. Bcicus (válaszként erre: 17. - Moonlight13)
2012. jún. 7. 23:34
Hát az. Még egy vv beutalóra sem megyek be hozzájuk. Nem véletlenül mentem magánklinikára szülni.
17. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2012. jún. 7. 23:31
Ez nagyon durva!
16. Bcicus (válaszként erre: 13. - Funny)
2012. jún. 7. 23:07
És ezt nem egy doki nem vette észre mert legalább 3nál voltam és mindegyik csak lerázott.
15. Funny
2012. jún. 7. 22:09
*hogy lesz ez meg igy se. :-)
14. Funny (válaszként erre: 12. - 07016ed7ac)
2012. jún. 7. 22:08

Nem is tudtam,hogy nem lehet oda gondozasra jarni. Bar logikus. Igy is mindig csuszasok vannak.


Esetleg meg az Ors Vezer teri SZTK-t tudom ajanlani. Allitolag ott klasszisokkal normalisabbak. Kerdes,hogy fogadnak-e. Volt,akit igen. Szerintem egy probat meger.


Jaj,de jo,hogy minden rendben. Az en manom az ultrahangokon mindig fenn volt,de azon kivul meg allandoan panikoltam,hogy minden rendben van-e. Ejszaka indult be egy kicsit. A CTG-re egy ido mar ugy mentem,hogy toltottem magamba a Colat,ne kelljen orakat ott lenni.

Miota meg kinn van, alig alszik,pedig elvileg ennyi idosen szinte csak ennie es aludnia kene.

Ugy

13. Funny (válaszként erre: 11. - Bcicus)
2012. jún. 7. 22:01

Jesszusom! Az nem semmi. Ennyit az elhivatottsagrol... Persze az orvosoknak sincs konnyu dolga, lehet rossz napja, stb. De ez mar jocskan atlep egy hatart. De duhos tudok lenni ilyenkor.

Remelem azota rendben vagy.

12. 07016ed7ac (válaszként erre: 9. - Funny)
2012. jún. 7. 17:53

Szia :) Köszönöm szépen,h kérdezed :)


Sajnos,nem lehetséges odajárni terhesgondozásra.


És tényleg 12 hetes vagyok,a pici rendben,megvan mindene,csak rettentő lusta,vagy 20 percig noszogattuk,mire jó pozícióba került a nyaki redő méréshez :))) Nagyon jó volt látni :)

11. Bcicus (válaszként erre: 10. - Funny)
2012. jún. 7. 13:18
Fél évig "kezeltek" fájdalomcsillapítókkal közben közölték hogy semmi bajom a véfge felé olyan fájdalmaim volt, hogy megmozdulni nem bírtam, de szerintük semmi bajom, majd közölték vakbélgyulladásom van (fél évig?) és mennyek a sebészetre, ez csak egy bibi volt sok sok éve nem volt már vakbelem. Ekkor váltottam visszamentem a régi dokimhoz akit azért hagytam csak ott mert nagyon messzire költözött. Még meg sem vizsgált már a labor eredményemből mondta hogy valami nagy gáz van valami nagyon nagy gyulladás ( az sztk-ban a laborra azt mondták tökéletes), majd amint benézett majdnem elájult mindenem a hüvelytől a petefészekig iszonyatos gyulladásban volt mondta, hogy nem sok hiányzott, hogy olyan állapotba kerüljek hogy akár a méhemet is ki kelljen venni. Ebből az állapotból az sztkban semmit nem vettek észre.
10. Funny (válaszként erre: 5. - Bcicus)
2012. jún. 7. 12:22
Elmeseled,mi tortent?
2012. jún. 7. 12:21

Van valami fejlemeny?

Minden rendben volt az ultrahangon?

8. Funny (válaszként erre: 7. - 07016ed7ac)
2012. jún. 6. 19:43

Kerdezz ra szerintem holnap az Uzsokiban,hogy tudsz-e oda jarni terhes gondozasra! Folosleges ezt az SZTK-t eroltetni.


Nekem a rossz AFP-re mondtak,hogy teljesen rendben van...


Egy doktornot ismerek ott,akit barkinek szivesen ajanlok. Dr. Csoi Virag fogdokino. Sajna megszenvedtek a fogaim terhesseget. Szerintem,ha az elozo fogorvosnal maradok,ki is hullanak.

2012. jún. 6. 14:56

Én az elsőmet sztk segítséggel és az Uzsokiban szültem,ügyeletessel,könnyen,gyorsan,gond nélkül. Szóval nekem nincs bajom (nem volt az sztk-s ellátással),de ennek már több mint 3 és fél éve.


Hát,Lányok,nem volt bent a doktornő,az a dilettáns,modortalan f*szkalap (bocsánat) volt helyette,aki megállapította a terhességem és adta a beutalókat..nagyszerű munkásságának köszönhetően,mint kiderült,nem 9 hetes terhes vagyok,hanem 12...és nekem már megvolt az uzsoki ultrahang időpont jún 28ra megbeszélve..sírva hívtam őket,h csináljanak vmit,hálistennek a hölgy a telefonban ugyanúgy fel volt háborodva,mint én,úgyhogy besuvasztott holnap 7:15-re.

Szóval a doktornőről fogalmam sincs,de még mindig remegek az idegtől...

2012. jún. 6. 13:13

Sajnos a szüléshez én is magán orvost kerestem, mert egyik sztk-s orvosról sem hallottam jót. Tavaly volt egy kisebb problémám és elszaladtam, gondoltam csak nem lehetnek olyan szörnyűek. Nagyon bunkó és unszimpatikus volt a doki aki épp rendelt, már a nevére sem emlékszem. Ennyi elég is volt, az biztos hogy oda többet nem megyek.


Majd azért írd meg milyen volt a doktornő!

2012. jún. 6. 12:55
Őt nem ismerem, de asztk-s nőgyógyászatra a lábam nem tenném be. Engem majdnem egy életre tönkre tettek.
2012. jún. 6. 12:39

Hat igen. Nekunk is a gatyank rament a maganra, de muszaj volt.

Ha minden kotel szakad es o sem valik be, probald meg az Uzsokit!

Minden orvos es apolo es csecsemos szuper.

En egyszer mentem a magan rendelobe, egyszer oda, radasul ma 2 hete szultem ott. Ugyhogy batran ajanlom a szuper SZTK-nk helyett.

3. 07016ed7ac (válaszként erre: 2. - Funny)
2012. jún. 6. 12:16
Ma megyek "bemutatkozni" ,és rettentően aggódom,mert az összes ottani orvost végigpróbáltam már rajta kívül,és egyik botrányabb,mint a másik. Viszont ő az utolsó esélyem,mert magánról szó sem lehet.
2012. jún. 6. 12:14
En ketszer jartam nala, amikor leletekert mentem (akkor mar reg ott hagytam az SZTK-t), igy azt sajnos nem tudom,hogy szakmailag milyen, de nagyon kedves,mosolygos es mind a ketszer felajanlotta, hogy megvizsgal. Rajta kivul 2 dokinal voltam ott. Az elso miatt dontottem a maganorvosnal. A masodik sem gyozott meg, hogy maradnom kene. Ez a no viszont jonak tunt,csak addigra mar odaig jutottam a dokimmal, hogy semmi penzert nem valtanek.
2012. jún. 6. 11:50
Aki járt már nála,milyen véleményt tud mondani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook