Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jade köves masszázs papucsról van tapasztalatok? fórum

A jade köves masszázs papucsról van tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2016. aug. 5. 13:36

Tavaly nyáron vettem egy ilyen papucsot. Első időszakban zokniban is nehezen tudtam állni benne, nagyon fájt (nyomott, szúrt mindenhol), fgőként a sarkam de egyébként mindenhol-

Akkor azt gondoltam hogy az 5-6 ezer ft-os kiadás elúszik használati élmény nélkül, mint a nyél nélküli fejsze.

Otthon igyekeztem akkor speciális időszakokban hordani, őpl a konyhában főzés közben. Ott végül is nem sokat kellett sétálni, mivel nem túl nagy a konyhám, inkább csak jobbra lépek, balra lépek.

Így is nehéz volt, minden lépés fájt.

Aztán behoztam a munkahelyemre, (egy irodában dolgozom,) ami lehetővé tette hogy huzamosabb ideig is rajtam legyen, főként ülés közben. Fokozatosan szoktattam hozzá magam, és most már napi több órát van rajtam a papucs, mezítláb:)) Most már akár kocogni is tudnék benne:)))akár gyerekkoromban, amikor mezítláb futkároztam úton-útszélen, és semmi sem szúrt nem számított egy kis kavics... Nekem nagyon kellemes élménnyé vált a papucs használata:))

Szóval akinek ilyenje van, annak kitartás, kitartás, kitartás!! :)

2012. jún. 6. 10:21
Nekem is műanyag tüskés papucsom van,nagyon jó.Felpezsdül az ember tőle.Néhány ezer ft volt,de kevés helyen kapni vidéken.
2012. jún. 6. 10:10

Egy nagy csalás!!!

Az akupresszúrás pontok helyeit célozza ingerelni,de ezt bármilyen anyaggal meg lehet oldani,jól hangzik a jade kő,de ha talpbetétet veszel ami ugyanezt tudja,olcsóbb is és célhoz érsz!A fapapucsok,parafapapucsok között is van ami úgy van kialakítva!nekem műanyagból van ami átöblíthető és az is jó.(speciális lágy műanyag,nem izzad a láb mezítláb sem!Németországban vettem 5 euróért)

2012. jún. 6. 09:58

Javaslom, hogy olvasd el ezt a ciket. Valahogy sikerült egymás mellé keverni, szerintem nincsenek véletlenek...

[link]

2012. jún. 6. 09:29
Anyukámnak vettünk egy fél éve, az első használatkor sok helyen fájt nagyon a lába. Nyomta. Igazából csak akkor veszi fel, hogyha eszébe jut éppen. Jó érzés miután leveszed és rálépsz a sima parkettára olyan, mintha még mindig rajtad lenne a papucs és nyomkodnák a kövek a talpadat. Kellemes, de ne vegyél tizenezer Ft-ért szerintem. Nekünk olcsón sikerült 3-4 ézerért venni, annál többet nem ér meg szerintem!
2012. jún. 6. 09:22

Napi 15 perces használat javasolt.

"A JADE masszázspapucs természetes, ásványi kövekkel masszírozza a talpat, mely módszer a távol-keleti tradicionális kezeléseken alapul. "


Szerintetek?

2012. jún. 6. 09:21
A jade köves masszázs papucsról van tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook