Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Kelen Fitness Slim Krém fórum

Dr Kelen Fitness Slim Krém (beszélgetős fórum)


2016. szept. 16. 08:30
Én kipróbáltam. 4 napig nagyon jó volt, éreztem is, hogy bizserget, mintha hasizomgyakorlatokat csináltam volna. Az 5. napon a kezemen, ujjaimon 12 vízhólyag, a hasamon, ahol bekentem kb. fél centiméterenként pattanás keletkezett. Még aznap írtam e-mailt a dr. Kelennek és az oldalukon is írtam nekik emiatt. 1 nap telt el, még nem válaszoltak. Komolyan gondolkozom rajta, ha nem változik a csípő, égető érzés, elmegyek bőrgyógyászhoz és beperelem a céget, mert sehol nem jelölik, hogy ilyen hatása lehet. Teljesen allergén mentesnek írják mindenhol.
2013. febr. 12. 08:55
senki nem használ mostanában ilyen krémet?
2013. febr. 11. 19:43
sziasztok.mit mondanátok a dr kelen cellulitis elleni termékeiről?megéri használni?
2012. jún. 5. 10:27
Én is mozgáshoz akarom használni,hogy picit változtasson a bőrömön,illetve,hogy jobban hasson a mozgás mondjuk a hasam környékére.
8. stregadjde (válaszként erre: 7. - B81fcd1219)
2012. jún. 5. 08:49
ez így van.. mozgás elengedhetetlen.
2012. jún. 5. 08:48
Mozgás nélkül,sok folyadék nélkül egyik sem hatásos.Viszont,ha kombinálod,beindítja a vérkeringést és méregtelenítést.
2012. jún. 5. 08:47
Én rendszeresen használtam, edzés előtt bekentem magam. Nem észveszejtő a változás, de mindenképpen segít a fogyás mellett a bőr feszesítésében. Sajnálom hogy egyes területeket lusta voltam bekenni, mert ott a gyors hízás-fogyás miatt csíkos maradt a bőr.. máshol ez nem történt meg a krém miatt. Nekem bevált.
5. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Schogetten)
2012. jún. 5. 08:41

Szia!


Mielőtt terhes lettem, hónapokig használtam. Nem volt vészes a narancsbőröm, és kövér sem voltam, csak szerettem volna, ha szebb lesz a bőröm. Minden este fürdés után bekentem a combom és a fenekem vele, majd betekercseltem magam fél órára. Kb. 3-4 hét után már látható volt a változás. Persze emellé tornáztam is heti 3-4-szer és nem ettem sok cukros dolgot.

Ha befejezem a szoptatást, biztosan újra használni fogom, mert nekem bevált.

2012. jún. 5. 08:32
Nem tapasztaltam tőle látható változást (régebben).
2012. jún. 5. 08:24

Szia-Sziasztok!


Inkább az a kérdés, hogy van e olyan karcsúsító, feszesítő stb. krém, ami hatásos... szerintem nem igazán.

2012. jún. 5. 08:18
Szia! A bnőm és én is használtuk. Xart sem ér!
2012. jún. 5. 08:16
Sziasztok!Valaki használta már?Tényleg hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook