Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » AmpliFitness tapasztalatok fórum

AmpliFitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 12. 14:51

Sziasztok,

4. hónapja járok heti 2x, 3x és nagyon elégedett vagyok. Az időhiány miatt és a gyors eredmény miatt döntöttem az ampli mellett. Nagyon szép feneket csinál és összességében hat az egész testre még a vádlira is . Vékony testalkatom miatt már igen látványos eredményt értem el a kezdetihez képest. Sajnos most egy ideig nem fogok tudni menni, ezért ha valakit érdekel van egy havi (30 napos) korlátlan bérletem, amitől megválok megegyezés szerinti áron.

2015. febr. 13. 08:28

sziasztok!

én jártam rendszeresen(most "sajnos" nem tudok járni),de sztem jobb mint a speed. formásodtam is Tőle,és izzadtam is mint a ló. :-) heti 1x mentem,ill. fogok menni megint.érdemes kipróbálni! :-)

2014. szept. 18. 19:37

sziasztok!

én a múlthéten voltam először életemben speedfitness-en...gondolom én h a legalacsonyabb fokozatra volt állítva,szinte meg sem izzadtam,de más ill harmad napra volt izomláz a fenekemnél(akkor éreztem mikor ültem rá a wc-re :-D ), hnap megyek amplifitnessre mert szeretném összehasonlítani a kettőt.bár azt mondják a városba h az amplit jobban dicsérek pedig nemrég óta van csak a speed egy pár éve.

úgyh kíváncsian várom,majd írok h milyen volt. :)

33. piciri
2014. márc. 19. 12:01
Én olvasok :) de írni egyelőre nem tudok mit
2014. márc. 15. 16:37
Jár még erre valaki? Ma amplimixet csináltunk, index:99. Ez a program könnyebb, mint a nyirokdrenázs sztem.
2014. márc. 3. 18:32
Először én is így voltam, hogy nem mertem annyira, mert nem tudtam, hogy mire számítsak. Inkább lightosan, mint, hogy félidőben lekapcsoltassuk a gépet, hogy nem bírjuk tovább:)
30. piciri (válaszként erre: 29. - Egészségügyis)
2014. márc. 3. 12:50

Köszönöm! Én elsőre nem nagyon mertem még feljebb tekertetni, mert nem tudtam, hogy esetleg a bátorságomnak köszönhetően utána nem lesz-e valami kellemetlenségem.

De legközelebb merészebb leszek :)

2014. márc. 2. 20:08
Nálam fájdalomtűrésig tekerik. Izomlázam nekem sincs, speed-fitnesz után volt, de annál mégsem láttam változást. Inkább egy enyhe izomfáradtság van utána.
28. piciri
2014. márc. 2. 18:10
Sziasztok. Én egyszer voltam eddig egy próbaedzésen. Nem tudom, mit kéne érezni. Nem fáradtam el, vagy ilyesmi. Izomlaz se lett, bár azt mondta az edző h nem lesz. Kellett volna valami különöset éreznem? Azt persze éreztem, hogy húzza össze az izmokat, de nem volt fárasztó. Nem vagyok túl edzett, és vékony alkat vagyok.
2014. márc. 2. 09:20
De jó neki! Én is addig szeretnék eljutni, de 80-90 között ingázok.
2014. márc. 1. 19:53
Férjem a harmadik edzésen már 100 fölött nyomta,központilag is :)))mondtam is neki,hogy nem normális :)) de bírja :)
25. egészségügyis (válaszként erre: 6. - Fiskerkarma)
2014. márc. 1. 16:45
A mellkasi elektróda nálam max. 30-on szokott lenni. A középső zöld sáv:90-en, a többit pedig folyamatosan emeli, a végére a comb kb:90-100, a fenék:70-80, has:70-80, derék: 70-80 kar pedig kb. 60.
2014. márc. 1. 16:39

Sziasztok!


Én eddig 9 alkalommal voltam. Szerintem is jobb, mint a speed-fitness. Az én indexem (mai) 87, 650 kcal, de nem nagyon tudom feltornázni az indexemet (58 volt a legelső alkalommal). Állítólag 100 fölött az igazán jó. Az első alkalmak után nagyon éreztem a változást. Nekem a fenekemet dolgoztatja meg legjobban. A 7-8. alkalom után nem éreztem változást. Azok hypertrophiás edzések voltak. Ma nyirokdrenázson voltam (9. alkalom), állítólag szeretik, mert szép lesz tőle a bőr. Ha van kérdésetek, szívesen válaszolok. Én egyébként hetente 1x járok, de nekem is nagyon tetszik.

2014. febr. 5. 15:33

Sziasztok!

Belső combra és popsira is hatékony? Nekem csúnyán "megnőtt" a belső combom,de amúgy nem vagyok kövér,átlagos testalkatom van..Ezzel azt is el lehet tűntetni? Köszi előre is.

22. beus91 (válaszként erre: 19. - Edc6f2c7cd)
2014. jan. 10. 14:22

Szia :)

Bár látom nem mostani a bejegyzés, de én Újpestre járok az Árpád útra, konkrétan 2 perc séta a metróról, és csak ajánlani tudom. Nagyon szeretem, nagyon jó hely, aranyos, hozzáértő edzőkkel :)

Ha még nem találtál mást, szerintem egy próbát megér, biztos, hogy megszereted :)

2013. aug. 9. 22:13
Sziasztok! Én most találtam a 10.ker.-ben az élessaroknál egy ampli stúdiót, akit érdekel, nézzen be tök aranyosak, és 2800.-ért!!! van náluk edzés!!Igaz nincs shake, de minden nagyon korrekt, és nagyon kulturált kis hely :)
20. Nori82
2013. júl. 12. 09:02
Sziasztok. Jövő hónapban lesz fél éve, hogy az 5.kerületi Hold utcai stúdióba járok és már 10 kilótól sikerült megszabadulnom. Heti 2x járok, eleinte volt, hogy 3x is, csak a munkám nem engedte később. Én teljes mértékben meg vagyok elégedve az Amplifitnessel, és az edzőkkel is.Mikor elkezdtem járni kaptam személyre szabott étrendet, és sok jó tanácsot tőlük, hogy mit tegyek a -15 kiló ért :) Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
2013. máj. 2. 13:33

nemsoka bezar a hely, ahova jarok, ezert szeretnem kerdezni, hogy tudtok e a 3as metro vonalan, vagy max felora tomegkozlekedessel a pöttyös utcatól szalont

:(

2013. ápr. 25. 15:43

Ha valakit érdekel egy 4 alkalmas Ampli bérlet ruhával együtt, írjon privit.

12,000 ft lenne együtt minden és a Szugló u-ba szól a bérlet.

17. edc6f2c7cd (válaszként erre: 8. - 209f310345)
2013. ápr. 8. 12:24
jobban ki vagyok parnazva, de nem birtam jobban. remelem majd legkozelebb :D
2013. jan. 23. 21:56
Sziasztok! A 2.(Szilágyi Erzsébet fasor, Fény u) vagy 3. kerületi (Pacsirtamező u) Amplifitness stúdiókról bármilyen információra, véleményre kíváncsi vagyok! (Most szeretnék bérletet venni) Köszönöm!
15. Zso1 (válaszként erre: 14. - Cornflower)
2013. jan. 16. 21:26
Szia, szeretném megkérdezni, hogy melyik is az a terem, ahova jársz? Nem találok amplifitnesst sehol a 14. kerületben. Nem kell a neve csak az utca... hátha megtalálom. vagy lehet én nem tudok keresni rendesen a netes keresőben :) Köszi
2012. nov. 14. 11:17

Sziasztok!


10-es Amplifitness bérletemből megmaradt (kismama lettem) 4 alkalom, amit eladnék.

Felhasználható bármeddig, Bp-en a Bosnyák térhez közeli szalonban, profi személyi edző irányításával.

Ruhát ott is lehet bérelni, de eladnám a sajátomat, ami M-es méret.

4 alkalom 12,000 ft, ruhát odaadom 5000 ft-ért (8.500 ft-ért vettem, 6-szor használtam)

Együtt 15.000 ft-ét vihető, Örsön át tudom adni.

2012. nov. 14. 07:20
szia! nekem elég kötött a rendem de egyszer csak sikerül összefutni:)
2012. nov. 7. 20:34

Szia!!!:)

úgy látom "edzőtársra" leltem:D én is ugyan oda járok, ha az üllői út legeslegelejére gondolsz!:D Örülök, hogy nem csak én vagyok megelégedve velük, jó ezt olvasni!:D te mikor szoktál járni? :D

11. Miniminna (válaszként erre: 10. - Lizzy88)
2012. nov. 7. 08:59

Szia Lizzy88!

Nekem ugyan ez a problémám VOLT! én már a nyár közepe óta használom az ampli fitnest és én nagyon meg vagyok vele elégedve, a zsírpánrák( úszógumi) fokozatosan eltűnt az oldalamról, illetve a csípőm formálódott aminek kifejezetten örülök:) igen van külön zsírégető program, sőt cellulitkezelés is. Ha megfelelő edző vesz kezelésbe akkor igen is ér valamit!!!:)

2012. szept. 19. 13:57
Sziasztok! Nekem a hasammal, a derekammal és a csipőmmel van problémám. Elég rendesen lerakódtak a zsírpárnák, mert nagyon keveset mozgok. 160 centi és 50 kiló vagyok. Igazából csak a zsírpárnákat szeretném eltünteni. Olvastam az amplifitness oldalán, hogy van külön zsírégető program. A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ér-e valamit. Köszönöm!
2012. aug. 31. 11:48
Heeelló! Eddig kicsit drága volt nekem az amplifitness. most találtam kupont neten szerintem befizetek rá és meglátjuk...Milyen étrendet javasoltok mellé?
8. 209f310345 (válaszként erre: 7. - Fiskerkarma)
2012. aug. 17. 11:13

Szia!


Én nem tapasztaltam ilyesmit, de mondjuk én mellkasra egyáltalán nem kérek. Így is lapos vagyok, nem ott akarok változni :)


Alapvetően normális testalkat vagyok (172cm és 58kg) itt-ott van egy-egy hurkácska, de nem sok. Inkább csak plöttyedt voltam, úgyhogy elsősorban én is azért járok, hogy izmosodjak, ezért az izomnövelőt szoktam leginkább csinálni meg az erősítőt. Nekem a max kalória 334 volt, én is furcsáltam az elején mennyire kicsi amikor 150-ekkel kezdtem, de edző nagyon megnyugtatott:


először is, aki jobban ki van párnázva sokkal jobban bírja, mert ahhoz, hogy az inger az izomhoz jusson, át kell mennie egy nagyobb plussz rétegen (leegyszerűsítve). Ezen kívül, nagyobb feleslegből egyértelműen többet és könnyebben lehet leadni.

Ha egy egyszerű fogyókúrát nézel, ha valaki 120kiló, hamarabb tud megszabadulni mondjuk 5kilótól, mint egy ugyanolyan magas 50kilós emberke. Meg alapvetően, ha erősítesz, akkor nem fogysz, hanem átalakul a plöttyedt kis zsírocska izommá, ahogy nekem is!!! :)))


Én tegnap voltam a 11. edzésemen. Kilóra 58,5 vagyok, még több is, mint amikor elkezdtem, de ránézésre sokkal vékonyabbnak és feszesebbnek tűnök, mert a kis úszógumim szépen lement és a fenekem se lóg már a combom közepéig, mert elkezdtem izmosodni :)


A fenekemen nagyon hamar látszódott a változás, kb. 5alkalom után már kikerekedett (előtte hosszúkásan lógott...). Az úszógumi neccesebb volt, de hát az amúgy is érzékeny téma, ha azt vesszük, hogy az évek óta zabált összes csokika és cukorka rakódott oda le.... :) De most már az is láthatóan lejjebb ment! Ha felhúzok egy farmert, oldalt már nem puklisodik rá a hájcim, csak még a hasam nem tökéletes.


De kitartás mindenkinek, mert tényleg megéri!

2012. júl. 27. 12:12
Hm, én heti 3x fogok járni, most vettem meg a bérletet mert a kellemetlen érzések ellenére is szeretném mostmár végig csinálni.. Egyébként nő vagyok, 158cm és 47kg. Elsősorban izmosodni, szálkásodni és erősödni szeretnék :) Ma voltam edzeni, kicsit jobban bírtam mert az indexem 60% -on volt de még mindig nem az igazi.. 190kcalt égettem el.. :( Nem tudom ennek fényében mennyire lesz hatékony. 4 alkalom után tulajdonképpen semmilyen változást sem tapasztaltam. Ez a szúró, fájó érzés szívtájékon csak akkor észlelhető ha a mellkasi csatornát feltekeri az edzőm. Kb 30%-ra emeljük fel, így nem érzem de elsőre nagyon ijesztő volt.. Azt hittem ms is tapasztalt ilyet. Pedig elvileg a szívre nem lehet kros mert teljesen más frekvencián mozog a gép.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook