Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül a Mc Donald's-os kolbászburger? fórum

Mennyibe kerül a Mc Donald's-os kolbászburger? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
61. 34c48a3825 (válaszként erre: 60. - Nori124)
2012. jún. 8. 08:46

Akkor a gyengébbek kedvéért ezredszer: egy fórum attól fórum, hogy amíg nem törvénysértő, addig mindenki azt ír bele, amit akar. Aki ezt befolyásolni akarja, az enyhén szólva is butácska.

Így csodálkozni ezen is butaság.

Ennyi a dolog nyitja.


Majd ha nem nyilvános fórumban tesz fel kérdést, azaz nem tárja nyílt plánum elé, akkor majd nem véleményezi senki. Esküszöm, nem ennyire komplikált ügy ez.

60. nori124 (válaszként erre: 57. - 34c48a3825)
2012. jún. 7. 17:59

Kedves Jukio,


érteni értettem mindent, de azért köszönöm a magyarázatot. ;)

Te ugyanúgy azok között voltak, akik támadtak. Nos, ennek nem láttam igazán értelmét. Ahelyett, hogy átkattintottál volna máshová. Mert, mi közöd neked ahhoz, ki hány nappal előbb akarja tudni, hogy mennyibe kerül valami, amit X nap múlva fog enni!?


Szép napot!

59. Guruljka (válaszként erre: 53. - 34c48a3825)
2012. jún. 7. 02:02

Eny nyilvános fórumba igenis fel lehet tenni kérdéseket. Miért is ne lehetne? Épp látok egy kérdést, hogy "Nálatok esik már a hó?" Ezt is a kíváncsiság íratta a kérdezővel.


És nemhogy nem kérte ki magának, szóhoz se jutott! Úgy nekiestetek, "kit érdekel annak a sz@r nak az ára" mondanivalóval, hogy elképedésében meg sem szólalt.

Hallani meg csak egy számot, azaz árat akart volna...

2012. jún. 6. 21:06

Mielőtt érdeklődnétek felőlem és a kolbiburgerem felől...

Igen ettem ^.^

Finom volt, de 990 Ft-ért nem éri meg,de legalább kipróbáltam és kész. :D

57. 34c48a3825 (válaszként erre: 56. - Nori124)
2012. jún. 6. 12:43

Én meg azt, aki nem tud ÉRTELMEZNI :D


Ennyire azért nem bonyolult ÉRTENI, amit olvasol :D


NEM arról van szó, hogy ne tehetné fel a kérdését.


ARRÓL VAN SZÓ, hogy utána NE kérje ki magának, ha mindenféle válaszokat kap és NEM KIZÁRÓLAG azt, amit hallani akar.


MERT a fórumok így működnek.


Így már érthető vagy így, negyedszer leírva is nagyon bonyolult?! :D

56. nori124 (válaszként erre: 55. - 34c48a3825)
2012. jún. 6. 11:52

hja, mert a te "Hol tudnék szép, egyforma szörpös üvegeket venni?" kérdésed k*rva fontos. és magas színvonalú. gratulálok. bagoly mondja...

imádom az ilyen embereket :-)

55. 34c48a3825 (válaszként erre: 54. - NutellásPalacsinta)
2012. jún. 6. 11:40

Felteheted. És a fórum lényegi eleme mindenütt, a világon, hogy szabad véleménnyilvánítást generál.


Azaz az a hülye, aki a mindenféle reakciókon meglepődik. Ez van :D

2012. jún. 6. 11:32

Jukio


Elnézést már basszus. Ez az első kérdésem,itt és az egyben utolsó is. A címszó alatt a "tudásbázis"-t olvastam, gondoltam itt feltehetem a kérdésem. De úgy látszik nem,elnézést!


De hogy egy tök jelentéktelen kérdésen ennyien felhúztátok magatokat... és már tök úgy néz ki ez lenne a világ legfontosabb kérdése :)

Hááát..erre már nem lehet mit mondani :D

53. 34c48a3825 (válaszként erre: 52. - Guruljka)
2012. jún. 6. 08:02

Az a gond ezzel, hogy ez itt nem a tudakozó. Ez egy nyilvános fórum, aminek ez a lényege, az, hogy nem tudakozóként működik, azaz kérdés-válasz.


Ezt fel kell vállalnia annak, aki a fórumot használja.

52. Guruljka (válaszként erre: 47. - 34c48a3825)
2012. jún. 6. 07:37

Nézd...van, hogy az embernek valami eszébe jut, és azonnal szeretné tudni a megoldást. Nem találja, hát megkérdezi.

Ugyanis sima választ vár, és nem véleményezést. Nem kéri, hogy fogadják örökbe és neveljék, abban sem kér tanácsot, mit tegyen. Simán egy számadatra kíváncsi. Erre lehet nem reagálni is.

És természetesen lehet még napokig görcsölni is azon, hogy mások mit esznek.

Az egyik húgom ilyen: aki nem úgy gondolja, ahogyan ő, az szerencsétlen primitív. Emiatt húsz éve nem beszélünk egymással, nincs miről ugyanis.

Szólás-és hallgatási szabadság van, hálistennek, és élünk is ezzel. Slussz. :)

51. Té-eM
2012. jún. 5. 22:51

El ne felejtsd holnap mész a mekibe kolbászos burgerért.

Aztán megedd mindet.:)

2012. jún. 5. 12:36
Én rostélyos burgert ettem, az 990 pénz volt, gondolom a kolbászos is annyi lehet, menüben 1350!:) Viszont ez a rostélyos nagyon-nagyon finom, úgyhogy ajánlom!:)
49. 34c48a3825 (válaszként erre: 48. - Cbe6ba1fa9)
2012. jún. 5. 12:03
Nyílt fórum, szólásszabadság.
48. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 47. - 34c48a3825)
2012. jún. 5. 11:41

Akkor vegyétek úgy, hogy hangosan gondolkodott. :)


Az sem ésszerű, hogy rögtön cseszegetni kezditek a másikat. Szerintem.

47. 34c48a3825 (válaszként erre: 46. - Guruljka)
2012. jún. 5. 08:19

Abszurd kérdésre abszurd válaszok születnek.


A legérdekesebb ebben a "jelenségben" az, hogy valaki két nappal a gyorsbüfélátogatás előtt már ezzel foglalkozik, majd rákérdez és amikor éppen ezen mások csodálkoznak vagy nem járnak abba a büfébe pont azt enni, akkor a világ a hülye.


Normális megoldás: odamegyek akkor, amikor a közelben vagyok és megnézem, mennyibe kerül és megveszem, ha akarom. Valószínűleg mások is így érzik, ezért születtek ilyen válaszok.


Vagy csak az én fejemben értelmetlen a dolog, de vállalom. Két nappal korábban ezzel foglalkozni...


Egyébként ez egy nyílt fórum, meg szólásszabadság is van, így aztán mindenki azt ír, amit akar, oda, ahová neki tetszik, amíg azzal direkt nem sért másokat. A fórumok így működnek.

46. Guruljka (válaszként erre: 45. - 34c48a3825)
2012. jún. 5. 08:04

A kérdező kérdezett, erre kapott hideget-meleget, elmeszakértői véleményt is, de választ nem.

Érdekes a jelenség.

45. 34c48a3825 (válaszként erre: 43. - Guruljka)
2012. jún. 5. 07:58

Talán azért nem tudták beírni, hogy mennyibe kerül, mert NEM járnak gyorsbüfékbe ipari szemetet enni vagy mert épeszű ember számára nem kardinális kérdés egy gyorsbüfé árlistája annyira, hogy meg is jegyezze.


Esetleg azért, mert FEL SEM MERÜL, hogy 2 nappal korábban már ezen gondolkozzon valaki. Anyám, borogass!

2012. jún. 5. 05:45
Bocsénat, beragad néha a billentyűzetem, mert már öregecske. És én sem látom jól, mit írok, mert én is öregecske vagyok.
43. Guruljka (válaszként erre: 25. - DorkaMoncsi)
2012. jún. 5. 05:44

Miért, hát nem akkor gépelem be a kérdésemet, amikor éppen eszembe jut? Most fél haz, úgy fél kerttő tájban néztem meg a számlaegyenlegem. Pedig az is ráért volna...de én épp akkor akartam megnézni. Na és???

Ennyi gépelés árán már simán lehetett volna válaszolni egy sima kérdésre, ahelyett, hogy egy vadidegen nevelésébe kezdtek.

Rákerestem simán is, árra is, honlapon is, és sehol nem közölnek árat. Ha bármelyikőtökben meglett volna ennyi jóindulat a kérdező iránt, már rég túl lennénk az egészen azzal, hogy pl. "voltam arra a múltkor, láttam kiírva, hogy x Ft"...És akkor csak max. 3 hsz.

Igenis nem mindenkinek van közel ilyen népetető, ezen kívül pedig láttam itt már ennél nagyobb marhaságot is kérdezni, arra simán ment több száz hsz. Pedig már az első keresésre megvolt a válsz...

42. zsuzsanna47 (válaszként erre: 39. - Leoborta)
2012. jún. 5. 00:42

Az a kérdésed amit feltettél szavazásra: "A dinnyemagokkal mit csinálsz?" legalább olyan "okos"

kérdés volt , mint az itteni, ha nem okosabb.

Ja, és rettenetesen "vicces" .

2012. jún. 4. 23:30

ahelyett, hogy mindenki a saját háza táján söprögetne..

borzalmas, hogy mennyi rosszindulat árad belőletek. remélem elélveztek mindannyian.

szánalmasak vagytok.


NutellásPalacsinta, szard le őket. jó magasról.

2012. jún. 4. 23:16

Én tudom, hogy sokszor az emberek itt vezetik le a napi feszültséget (munka után főként, én is most ültem le). De őszintén nem érzitek, hogy kissé rosszindulatúan és ledegradálóan tudtok egy-egy ilyen fórumba írni? Teljesen felesleges bántani őt, mert vannak itt olyanok, akik százszor cikibb dolgokat is kiírnak.


És attól, hogy beszóltok valakinek, nem lesz jobb napotok (bár aztán fene tudja...), maximum neki esik rosszul, mert ártalmatlan kíváncsiság volt tőle.

2012. jún. 4. 23:13

Azt nem tudjátok, mennyibe kerül a Sanyinál itt a sarkon a kakaós csiga?

léccccciiiiiii!

2012. jún. 4. 22:53
:DDD
37. zsuzsanna47 (válaszként erre: 28. - NutellásPalacsinta)
2012. jún. 4. 22:48
Hogy, itt milyen intelligens és udvarias férfiak is vannak. Eddig azt tapasztaltam, hogy így is van.Tévedtem.Vannak itt unintelligensek is.
36. Judit36 (válaszként erre: 2. - Té-eM)
2012. jún. 4. 22:48
XDXDXD
35. 051809cc90 (válaszként erre: 34. - 051809cc90)
2012. jún. 4. 22:47
Ezért elnézést kérek...látom hogy beteg vagy.Mármint az evés terén.Remélem meggyógyulsz majd.Minden jót:Szia
2012. jún. 4. 22:39
Most zaba napi reggeli lesz biztos neki.
33. 051809cc90 (válaszként erre: 30. - P.Petra)
2012. jún. 4. 22:37
De megám!kolbászburger!Nyammm...micsoda egészséges kaja!Fúúúúj!inkább vegyél boltba zsemlét, és teavajat, és házi parasztkolbászt hagymával, paradicsommal, paprikával egy bögre teával, amit te csinálsz otthon,nem bolti!jobban jársz vele az biztos!
32. 051809cc90 (válaszként erre: 31. - Té-eM)
2012. jún. 4. 22:35
Ott a pont!Ámen!Jóccakát!:-D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook