Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Probléma a volt barátnővel fórum

Probléma a volt barátnővel (beszélgetős fórum)


1 2
43. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 42. - MarcsiFr)
2012. jún. 5. 16:16
Éljen a költözés...ezzel a problémátok egyszer s mindenkorra megoldódna.
42. MarcsiFr (válaszként erre: 41. - 1f54aa1f71)
2012. jún. 5. 09:58

Pont a párom szájából hangzott ez el, hogy a tóparton is grillezhetnénk.

Elképzelhető, hogy a közös udvar problémakör is belátható időn belül megszűnik, mivel költözésre készülünk. Egészen pontosan ez a gondolat is tőle származik. Persze én nagyon örülnék neki.

A szívességkunyerálással kapcsolatban a párom szemmel láthatóan egyre inkább próbál távolságot tartani. Bár továbbra sem értem, hogy miért nem képes egyszerűen azt mondani, hogy NEM.

41. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 35. - MarcsiFr)
2012. jún. 5. 08:29
Még annyi, hogy grillpartit lehet máshol is tartani, pl vízparton, erdőben, tegyétek át máshová a partihelyszínt és nem kell lemondania arról sem.
40. 97f33311ff (válaszként erre: 38. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 22:56

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de elég "Butus" vagy, ha magadtól nem jössz rá a dolgokra, pedig egyértelmű!

Az elmúlt időszakban mintha már lett volna hasonló téma...érdekes vagy kamu. Egyre több nő alázza meg magát egy kapcsolatban, de ilyen legalja módon? Hát az eszed hol hagytad? Nálam egy normális, boldog párkapcsolat abból áll, hogy teljesen lezárni az exet, ami elmúlt, az vége, ha én kellek, nincs más semmilyen formában, nemhogy ilyen megalázó édes hármas. Ha annyira konfliktuskerülő lenne a párocskád, akkor veled! kerülné a legjobban a konfliktust, és nem hozna ilyen helyzetet a kapcsolatotokba, ha szeretne. Te meg ne legyél ilyen nyámnyila, állj a sarkadra, és irányítsd az életed. Ha neked rosszul esik az, amit az ex művel a kedveseddel, kerek-perec mondd meg nekik. Felnőtt, értelmes emberek vagytok, értitek a szót. Ha ez a párodnak nem tetszik, akkor lehet továbblépni, illetve. kilépni.

Azt meg remélem viccből írtad, hogy majd az ex mucus előtt enyelegsz a férjeddel, mert ez így, ilyen tettetett formában nevetséges, és a saját gyengeséged mutatod majd. Egy pasit ne ilyen módon akarj "megtartani", vagy közölni a kívülállókkal, hogy a tied. Bár te tudod, neked mi a jó ebben a kapcsolatban...szerintem itt hiányzik a tisztelet.

39. c038824e2c (válaszként erre: 38. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 22:33
A palid ezek szerint képes erre.
38. MarcsiFr (válaszként erre: 37. - Virus2008)
2012. jún. 4. 14:25
Pont ez a kérdés: hogy azért érhetett el a csaj nála ennyit, mert a párom még mindig "sóvárog utána", vagy azért, mert a párom egy elképesztően konfliktuskerülő ember és nem mer neki nemet mondani, a csaj pedig rendkívül erőszakosan nyomul. Egyébként más emberekkel szemben is konfliktuskerülő és ebből volt már sok problémája. Összességében nem csak a csaj miatt, hanem emiatt az életforma miatt hagyták el a nők. A kapcsolatuk egyébként 10 évvel ezelőtt volt. Ennyi időn át lehet valaki után sóvárogni?
37. virus2008 (válaszként erre: 22. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 14:09

Biztasd csak magad, hogy minden rendben van.

A hátad mögött meg ugyanúgy haverkodnak szerintem.


Most itt ringatod magad, hogy ez az megkaptam az enyém, nem találkoznak..Mi ez ovi?

Látod itt is sokan dobbantanának...


Ha már nem egy kapcsolat ment tönkre emiatt,akkor ott gebasz van.


Most nem akarlak bántani,de nem a csajjal van a baj, hanem min2-vel, a drága párod sóvárog a nő után aki kidobta.


Több mint valószínű, hogy ők ketten se veled se nélküledben vannak.

36. MarcsiFr (válaszként erre: 32. - 9536810fa1)
2012. jún. 4. 14:06
Szerintem jól látod. Az anyukája nem rossz szándékkal tette, amit tett. Érdemes ezt letisztáznom. Én tisztelem az ő barátságukat, de szeretném, ha ő is tiszteletben tartaná az én kérésem. Remélem, lesz eredmény.
35. MarcsiFr (válaszként erre: 34. - 1f54aa1f71)
2012. jún. 4. 14:01

Szia Mira2012!


Köszönöm a hsz-t, jók a meglátásaid. A csaj tényleg azzal manipulál, hogy játsza az áldozatot és a párom pedig sajnálja. Egyébként van pasija, de valahogy úgy látom, hogy csak úgy van neki, hogy legyen.

A párom rendkívül konfliktuskerülő, nem mer nemet mondani. Ha valaki erőszakos, sajnos rá tud nyomulni. Szóval szerintem nem az áll a háttérben, hogy szerelmes lenne a csajba.

Ezen felül, (ezt eddig nem írtam) a párom ezelőtt heti 3X tartott grillpartit a kertben, még télen is, ez volt a mindene, imádta és mostmár nem tart, mert a volt barátnő folyton benn lóg az udvarunkon. A korábbi életmódjának a megváltozása is feszültséget kelt a páromban. Az én véleményem az, hogy a párom kezében van a kulcs, le kellene zárnia a történetet, túllépni és ezt közölni a volt barátnővel is, nem pedig menekülni előle.

Tanácsaidat, hogy miként viselkedjek, megfogadom azon kínos esetre, ha összefutunk a csajjal. Köszi

2012. jún. 4. 13:24

Ez az ex szerintem csak akkor fog leállni, ha talál magának valaki mást, addig úgy kezeli az exét, mintha még mindíg a pasija lenne...nem vagy egyszerű helyzetben, de nem kell jóban lenned a csajjal, hozd egyértelműen a tudtára, hogy a terhetekre van és a párodnak is csak ő sajnálja és ezért nem mondja meg neki.


Mindenhol, ahol be akar férkőzni közétek állítsd le, pl. kutyátokat hagyja békén, mert tőletek megkapja a szükséges szeretetet, keressen magának pasit


Közös udvart em lehet leválasztani?


Én amúgy a helyedben tuti a csaj előtt, ha odamegy hozzátok bandázni elkezdenék a pasimhoz bújni puszilgatni...stb, hogy érezze az ex, hogy csak gyertyatartó. Egy idő után ő fogja magát kellemetlenükl érezni.


Pasid mennyire lenne ebben partner, hogy ilyen fondorlatos módon leépítséltek, mert, ha ő jópofizik vele a csaj nem veszi a lapot.

33. Noarashi (válaszként erre: 30. - VictorHUN)
2012. jún. 4. 12:32
Teljesen egyetértek. Mármint a második mondatoddal! :)
32. 9536810fa1 (válaszként erre: 29. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 12:13
Ha valami zavar a kapcsolatban, akkor tuti, hogy valami zavaró is van benn... a nők ezt megérzik. Mondd el mindenkinek, akit érint, hogy mi a gondod, és mi legyen a mihez tartás... ha ez nekik nem OK, akkor dönts úgy, hogy Neked jó legyen. ... szerintem..
31. e41a021e6e (válaszként erre: 30. - VictorHUN)
2012. jún. 4. 12:12
Like
2012. jún. 4. 12:11
Én úgy leütném mind a kettőt mint a sz*rt! "Maradjunk csak barátok" az akkora rizsa szöveg, hogy aki ezt elhiszi az meg is érdemli!
29. MarcsiFr (válaszként erre: 24. - 9536810fa1)
2012. jún. 4. 12:09

Kedves Béka-Királylány!


Miért ne lehetnének barátok, ez nem tartozik ránk, az ő dolguk. Viszont az meg ránk tartozik, hogy mi kivel vagyunk barátok és ahhoz viszont az anyukájának nincs köze. Biztos vagyok benne, hogy nem ártó szándékkal tette, de többször előfordult már, hogy beszervezte a csajt a mi programjainkra, úgy, hogy nekünk nem szólt. Ez viszont gond.

2012. jún. 4. 12:02

Hmmm.....

Nekem ez a sztori nagyon ismerős....

27. MarcsiFr (válaszként erre: 23. - 6b006fc769)
2012. jún. 4. 12:02

Kedves Panna33!


Azt hiszem, jól látod a lényeget. Ez a gond. Mert ugyan visszafogta a csajt, de állítása szerint csak az én kedvemért. Valójában azt érzem, hogy már a páromnak is kezdett terhessé válni ez a kapcsolat, de ő egy olyan valaki, aki nem meri, egészen pontosan lelkiismeretfurdalást kelt benne, azt mondani, hogy nem és a volt barátnő ezzel él vissza. Egyetértek abban is, hogy ameddig ő ki nem áll szívből és meggyőződésből a kapcsolatunk mellett, addig marad ez a helyzet. Mármint hogy a csaj minden eszközzel megpróbál ránk nyomulni, a párom meg zavarodottan menekül.

26. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:59

Tudod, mi jutott eszembe? Hogy egy ilyen értelmes nő, aki ilyen szépen, pontosan meg tudja fogalmazni a gondolatait, hogy lehet ennyire buta...??

Ne vedd zokon, de téged úgy átvernek, mint sz.rt a palánkon.

Nekem ez egyáltalán nem tűnik boldog párkapcsolatnak, maximum a Te fantáziádban van annak elkönyvelve. És az egyetlen probléma nem a volt barátnő, hanem a pasid, aki téged lépten-nyomon megaláz. Állj a sarkadra!

25. 55a05b8a19 (válaszként erre: 22. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:43
akkor meg most mi a fene a gondod??szerintem unatkozol,jo neked,adnék a gondjaimból szivessen,már magad sem tudod hogy mit szeretnél
24. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:39

... elköltözni valószínűleg nem fog azért, mert Ti összejöttetek... párod anyukájával miért lenne haragban. Akkor nem értelek? Most végülis mi a gondod?

Én is jóban vagyok a volt anyósommal, pedig 13 éve elváltam... simán benn voltam nála a kórházban is a múlt héten, pedig van új társa a volt férjemnek. A lányával napi kapcsolatban vagyok... Most akkor mi van, én is ki akarom sajátítani?

A nyitó hozzászólásod nem erről szólt, mint amit most írtál!

2012. jún. 4. 11:36

Hátőő. Nos szerintem a párod b..a+ a rendkívűl szoros baráti kötődését. Nem normális ilyen kapcsolatot fenntartani az exszel és ha bárki mást mond, az érdekből mondja. Sőt, ha te vagy a felelős, és rossz érzést kelt benne, hogy "elszakítod" őket egymástól, akkor nem biztos, hogy van helyed neked köztük.

Mi lenne a megoldás? Az, hogy a párod belássa azt, hogy nincs helye az exnek a kapcsolatotokban és ezt szívből ki is fejtse a lánynak. Nem úgy, mintha ez a te erőszakolt kívánságod lenne, ami neki sem tetszik, csak belemegy a békesség kedvéért, hanem úgy, hogy magáévá tegye a gondolatot és kiálljon bátran és határozottan mellette.

2012. jún. 4. 11:35

Kedves Fórumozók!


Köszönöm a hozzászólásokat. Annyit hozzátennék, hogy mindezen események kb. fél évvel ezelőtt történtek és azóta a nő már nincs benne az életünkben. Mármint olyan értelemben, hogy a párom nem kezdeményez semmiféle kapcsolatot vele. Ha bejön az udvarunkba, akkor a párom már nem megy le hozzá. Szóval a párom mégiscsak letette a voksát mellettem, még ha - állítása szerint - nem is igazán értette, hogy én ezt miért kérem. Viszont az is tény, hogy a csaj minden eszközzel megpróbál benn maradni a párom életében (közös udvar, közös barát, párom anyukájával jóban van stb.)

21. e41a021e6e (válaszként erre: 1. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:33
Honnan szeded az információkat, hogy a másik nővel miket csinál? Például shoppingolás..étterem.
2012. jún. 4. 11:27
Szerintem nyugodtan mutasd meg a párodnak a fórumot, hogy hány pihentagyú nőtársad csinálná ezt utánad... ha jól számoltam, egy se.
19. virus2008 (válaszként erre: 1. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:27

Szerintem a válasz egyszerű drága párod még mindig ahhoz a nőhöz vonzódik, és ő tudja ezt és hülyíti is.


Nincs ló jó a szamár is.Ilyenek a pasik.


Szerintem te csak egy házvezetőnő vagy.

Az a baj ha ez így megy 8 hónap után hát...


Úgyhogy felejtsd el nagyon gyorsan.


Dobd ki a fenébe szerintem.

18. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:23

Csaj bunkó, párod tapló... tömören ennyi.

Én lelépnék... simán és gyorsan.

17. nadry
2012. jún. 4. 11:19
szerintem hagyd ott, tuti találsz olyat akinek nincs "utánfutója"
16. 83e25137af (válaszként erre: 1. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:19
fuss ahogy a lábad bírja és vissza se nézz!!!
2012. jún. 4. 11:18
Nem is az excsajjal van a gond,hanem a paliddal.Haggya,hogy minden kapcsolatát tönkre vágja az excsajhoz fűtődő viszonya és még véletlen sem gondol abba,hogy ez nem normális.Ha már több Nőt hagyott elmenni az excsaj miatt,akkor rajta kívül neki senki sem fontos.Ha neked ilyen pali kell,akkor ne panaszkodj.
14. 55a05b8a19 (válaszként erre: 1. - MarcsiFr)
2012. jún. 4. 11:10
Bocs,elfelejtettem,te irtad,8 honapja élek boldog párkapcsolatban,HOL VAN ITT A BOLDOGSÁG????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook