Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vannak gondjai odalenn? fórum

Miért vannak gondjai odalenn? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 10. 15:04
úgy lesz
2012. jún. 10. 14:31
lépj tovább
2012. jún. 8. 13:51
Igazad van, azt mindják a jó szex sokszor a kapcsolat alapja. Megoldani biztos meg lehetne a problémát, kérdés hogy megéri e a fáradtságot a pasi, most úgy gondolom nem.
25. eufórbia (válaszként erre: 24. - Picipoki)
2012. jún. 8. 13:32
Én tuti hagynám az ilyen problémás pasit,mert ha a kapcsolat elején már gondok vannak mi lesz később ha már kicsit megfakul a varázs??
2012. jún. 8. 12:53
Hagyjam?
23. 74f8c12b8e (válaszként erre: 19. - Picipoki)
2012. jún. 6. 21:27

Jajj...nem veszed észre,hogy ez nem igazán kapcsolat?

és hogy nem nagyon töri össze magát utánad

22. Ágio8405 (válaszként erre: 21. - Zsanci79)
2012. jún. 6. 21:13
Hát igen....:(
21. zsanci79 (válaszként erre: 19. - Picipoki)
2012. jún. 6. 21:10
Túl sok a "lehet" ebben a kapcsolatban. Valami nem kerek...
2012. jún. 6. 21:04
Vagy lehet hogy mégsem lesz ebböl semmi komolyabb.
2012. jún. 6. 20:27
Lehetséges az, hogy annyira kellemetlenül érzi magát, hogy e-miatt nem keres. Mert ritkán jelentkezik és akkor is csak napközben, este soha mert hát abból félhet hogy az lesz hogy előjön a téma hogy együtt alszunk és fél a folytatástól, ezért inkább még az esélyt sem adja meg annak hogy újra előjöjjön ez a probléma, és a fejét a homokba dugva kezeli ezt.
18. e2228b8123 (válaszként erre: 16. - Picipoki)
2012. jún. 5. 05:14
Ha volt műtéte, valószínű egy csomó jódos fertőtlenítőt kapott, ami eléggé lelohaszthatja a nemi vágyat. Fontos, ha valami hasonló gond van férfinél, meg kell nézni, milyen gyógyszert szedett, mert még egy mezei kalmopirin is átakaítja teljesen a nemi vágyat. Sajnos bizonyos gyógyszerre az első mellékhatás a nemi vágy változása.
17. jstefan (válaszként erre: 3. - Picipoki)
2012. jún. 4. 22:31
Az a gondja hogy az ejakulációját nem tudja késleltetni!!! Mert ha azt tudná, akkor téged kb. 2 órás kőkemény együttlét után úgy megdolgozna hogy neked lenne úgy 8-10 orgazmusod,neki addig csak egy,és lehetne előlről kezdeni az újabb 2 órás együttlétet.A neten nézzetek utána hogy milyen módon lehet az ejakulációt késleltetni mert ez megtanulható, és az mindkettőtöknek nagyon nagyoooooon jó lesz!
16. zsanci79 (válaszként erre: 15. - E41a021e6e)
2012. jún. 4. 17:41
Szíved joga!
2012. jún. 4. 16:18
Olvastam, van véleményem a válaszról amit kaptál tőle, maradjon az én titkom mit gondolok :)
14. zsanci79 (válaszként erre: 12. - E41a021e6e)
2012. jún. 4. 15:28

Először is, ha Te valamivel nem találkoztál még, az nem jelenti azt, hogy nincs is!

Te olyan tanácsot adtál a kedves kiírónak, hogy ne beszéljen vele, én meg azt hogy beszéljen vele. Majd ő eldönti mit akar tenni. Attól hogy számomra az lenne a megoldás hogy beszélek vele, az még nem azt jelenti, hogy rossz döntés, sőt!


És igen, képzeld, mi már az első alkalom után beszéltünk róla, hogy miért nem megy.

Nehezebben oldódik fel szexuális téren jelentése:

Sokkal érzelmesebb típusú ember, mint a férfiak általában. Ahhoz hogy jól működjön, magát az embert is jobban meg kell ismernie, össze kell szoknia vele, össze kell csiszolódnia vele stb....nemtudom érthető e? Ezt Ő mondta nekem mikor beszélgettünk róla. Ja, és apró dolgok kizökkenthetik közben....pl.elkezdett sütni a nap, besütött és zavarta, vagy el kellett lépnie becsukni az ablakot, ilyenek.....ez most persze viccesen hangozhat, még mielőtt megkérdeznéd, igen, ez megtörtént eset. És milyen jól tettük, hogy beszéltünk róla.

Tudod miért? Mert látta hogy magamra veszem, sőt hangot is adtam neki, hogy biztosan miattam van, nem vagyok elég jó, stb. Ilyen még nem történt velem előtte, nagyon sz.r érzés volt, nem éreztem magam kívánatosnak, stb., és ez igencsak önbizalomromboló egy nőnek. De mivel erre rákérdeztem, elkezdtünk beszélni erről is. Természetesen először csak nagyvonalakban, de akkor is már az első eset után tudtam kb. hogy mi a szitu!

És a kiírónak pont ez a baja, hogy nem tudja mi a szitu! Minket kérdezgetve nem is fogja tudni!

S ha magára húzza ezt az egészet, hogy miatta van, akkor bizony az egyenes út ahhoz, hogy az önbizalma csorbuljon! Szerintem nem ezt akarja! Pedig erre feleé halad.....


Ja, és roppant jó lett az ágyban egy idő után :)

Hát neki fel kellett oldódni. Evvan! Ha tetszik, ha nem :)


Remélem kiviséged kellő képpen kielégítettem!

2012. jún. 4. 15:06

Hát szerintem ha nincs eget rengető nagy ágyfelgyújtós minőségi sz.x hát......


Az is lehet, hogy másra gerjed,de ezt neked kell kideríteni.

Az a 12 év is különbség is számít ezekszerint.


Ebben mi segíteni nem tudunk sajnos, ezt nektek kell megoldani,és valljuk be ha a sze.xben bajok vannak, az régen rossz.

12. e41a021e6e (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2012. jún. 4. 14:53

:)

Ha jól olvastam két hetes kapcsolatról van szó.

Szerinted mi a valószínűsége, hogy az a férfi korábban ha esetleg hasonlóan járt már beszélt erről a nővel?

Itt nem homokba dugásról van szó, hanem tapintatosságról.

Én ennyi idő után nem hoznám szóba a témát.

Végképpen nem értem a mondatodat, miszerint vannak férfiak akiknek idő kell míg feloldódnak.

Valahogyan még nem találkoztam ilyennel, képzeld már szűz férfivel is jártam és pontosan tudom teli volt gátlásokkal mégis állt neki.

Ez a feloldódás kicsit furcsának tűnik nekem..első olvasatra. Egy nőnél még talán bejön egy ilyen a képbe bizonyos korig "mi lesz utána, remélem nem csak arra kellek" gondolatocskánál, de egy férfinél?

Azért valami feloldódás biztosan van, most megyek csinálok egy forró kávét, egy kis cukorral, az fixen fel fog..

Létezne nem oldott állapotban lévő férfi? Izgulós férfiről már hallottam..


Mik a tünetei egy nem oldott férfinek?

Kivi vagyok :)

11. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Picipoki)
2012. jún. 4. 13:36
erre senki nem fogja tudni megmondani neked a választ itt, csak ö tudná vagy egy orvos
10. zsanci79 (válaszként erre: 12. - Nevi78)
2012. jún. 4. 13:27

Persze, nem kérdezi meg, hanem még 20x kiírja ezt a fórumot, amit már nem is tudom hanyadszorra tesz meg. Na ettől aztán megoldódnak a problémák! De jó is lenne ha így oldódnának meg a problémák:))

Lényeg a lényeg, egy harmonikus párkapcsolat alapja a KOMMUNIKÁCIÓ!!!!! Ha nem tudtok egymás előtt kinyílni, tabuk nélkül beszélgetni, hanem csak homokba dugod a fejed, azzal nem oldasz meg semmit, csak elodázod a problémát!

Egyébként vannak olyan pasik, akiknek több idő kell, míg feloldódnak. Én sem hittem volna, de nekem is volt szerencsém egy ilyen pasiba belefutni. Ha ez a helyzet, akkor is meg kell ezt beszélni. Mi megbeszéltük, persze a beszélgetésre a másik fél is nyitott volt......

9. 2c563972fe (válaszként erre: 3. - Picipoki)
2012. jún. 4. 12:25

Már az előző topicodnál is meglepődtem,hogy ez kérdés.

Lehet,neki nem olyan nagy a szexuális étvágya,mint neked.Napi 3-4 az neked kevés??? (Ha jól értelmezem,amit írtál.)Egy 35 éves férfi feltételezem dolgozik,lehet fáradt,igen,szerepe lehet a műtétnek,de lehet,neki elég lenne a napi 1 is.Még akkor is,ha csak a kapcsolat elején vagytok.Lesz ez még rosszabb is,azaz kevesebb.

8. e41a021e6e (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2012. jún. 4. 10:45

Jellemző tulajdonságai: Együttérzés, önzetlenség, barátságosság, érzékenység, képzelőerő, fatalizmus, passzivitás, érzékenység, szerénység.


Neked 1 heti horoszkópos böngészést javaslok.

7. e41a021e6e (válaszként erre: 16. - Picipoki)
2012. jún. 4. 10:42

:)

Na igen, mi az ami lehetetlen nélküle..illetve nehezebben megvalósítható.

Ha egészségügyi gond van azt úgy is csak az orvos tudja megmondani. Nem biztos, hogy orvoshoz kell szaladni ha néhányadikra nem teljesen üzemképes.

Ráadásul az elején.


Én hozzábújnék este, nem kell mindig állítgatni.

A kezdeményezéshez meg annyit, hogy ahogyan érzed, nem kell túl nagy tapasztalat a másikról ki lehet gyorsan deríteni jó-e az ha én kezdeményezek.

de lehetőleg nem is várnám meg míg lelankad ->

gondolom, hogy nem szeretnéd megvárni, értem teljes mértékben, mondom nem kell mindig arra irányozni. Csináld azt amit ő csinált utána, ha nem jön össze simogassad, hozzá kell bújni ilyenkor, aztán megnyugszik. És te is.

Nem tudni hogy komolyabban van-e probléma, és azon sem érdemes gondolkozni hosszú ideig most akkor kivel van a gond?

Olvastam a másik forumot is, mindenkinek más a gyakoriság igénye, gondolom tudod; de ha lehet ne feltétlenül hidd el, hogy a kapcsolat első időszakában egyfolytában kufirc van. Tény, hogy több van és csökkenhet az idő múlásával, de sok a túlzás is. Én sosem összpontosítottam arra, hogy na most három perc tutira azt csináljuk semmi értelme, nem érdemes előre gondolkozni főleg egy ilyen helyzetben.

A velem lehet a baj gondolat normális, minden bizonnyal a másik oldal is megkérdezte magától néhányszor mi a baj velem?

Amit biztosan nem csinálnék az a női repertoir villantgatása..na hátha arra majd..

Az eleje, a kapcsolat eleje. És a másik eleje, hogy valójában volt szex, csak a kis mohó picipoki kicsit kivan most :)


Én felírok most neked randi/1 szexet (ha hosszú a randi akkor is csak egy szexet) valami igazit és kis idő türelmet.


Dátum, pecsét satöbbi.

6. bnedora (válaszként erre: 16. - Picipoki)
2012. jún. 4. 10:32
Te vagy a fórumindító, neked kell a fórumot vinni, és ha valaki másra tereli a témát, neked kell figyelmeztetni őket, hogy nem az volt a téma. Ezért fölösleges volt az újabb fórum nyitása. De úgy látszik, nem csak a pasiddal van probléma.
5. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 16. - Picipoki)
2012. jún. 4. 09:58
Nos,akkor én most írtam neked az előzőleg indított topikodba.:)
2012. jún. 3. 22:50

Erre mi honnan tudnánk a választ itt?

Lehet lelki vagy testi gond is. De itt senki nem fogja tudni neked megmondani. Beszélj inkább vele, persze finoman. Kérdezz rá hogy gyakori ez nála meg ilyesmi.

2012. jún. 3. 22:46
Az első szexnél minden rendben volt, viszonylag hamar elment, aztán a második menetnél kényeztettem lent elég nehezen állt fel újra de sikerült aztán megint pár perc után elment. Utána a következő szexnél rendben volt kb 10 percig bírta, aztán még az nap este csak aludtunk mert azt mondta meg sem tud mozdulni. A következő szexnél felállt neki mikor még ruhában voltunk és csak játszottunk kicsit, aztán mikor már odanyúltam nem állt és mondta hogy jahj neee aztán jó deeee :D és kényeztettem lent és körülbelül negyed óra után félig meddig felállt neki, aztán bette, pózt váltottunk ez kb 5-10 perc volt és utána kivette és csak simgatott ölelgetett puszilgatott de már nem tette vissza és éreztem hogy nem áll fel neki, nem ment el. Mi lehet a gond? :(
2012. jún. 3. 22:44
kinek?
2012. jún. 3. 22:40
Miért vannak gondjai odalenn?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook