Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a Seven Omnipotence masszázsövet? fórum

Próbálta már valaki a Seven Omnipotence masszázsövet? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 9. 16:01
Meghalt a fórum???
46. tinaa
2009. dec. 27. 21:44

ja még azt szeretném megtudni hogy ha nem diétázok és napi 3szor 10percig használom akkor 3 honap alatt mennyit lehet lefogyni?

én különösebben nem vagyok kövér csak pár kilót szeretnék leadni a hasamrol a combomrol és a fenekemröl ja meg feszesíteni szeretném mert hát elléggé löttyett és naracsbőrös. ezt ezzel az övvel elérhetem??

45. tinaa
2009. dec. 27. 21:32

sziasztok!

én is elgondolkodtam azon hogy vegyek egy ilyen övet vagy ne.

nekem csak az lenne a kérdésem hogy szabolcs szatmár bereg megyében valahol meg lehet e venni, vagy csak rendelni lehet?

és ha csak rendelni akkor az hány nap mulva érkezik meg?és amugy ez tényleg eltünteti a zsírt a hasrol vagy bárhonnan és feszesit is??

2009. dec. 4. 14:33
De, használ. Lentebb leírtam amiket tapasztaltam róla. De ha még kérdésed van, privátban is itt is szívesen válaszolok.
2009. nov. 29. 19:21
hahó! Nem használja már senki?
2009. nov. 21. 19:13

Sziasztok!

Használjátok még az övet? Én is szeretnék ilyet venni, csak nem tudom hogy használ-e.

2009. aug. 5. 23:31

üdv,

nekem van ilyen övem, tv nézés közben szoktam használni,de az utóbbi időben arra lettem figyelmes,hogy működése közben zajcsíkok jelennek meg tőle a tv képernyőn.Olyan, mint amikor a régi orosz porszívót használjuk)))

Nem tudja valaki,hogy ez mitől van? Előzőleg nem volt, csak pár napja,pedig azóta semmi nem vátozott: ugyanolyan messze vagyok a tv készüléktől,nem ejtettem le az övet,stb. Köszi előre is.

40. Malbe (válaszként erre: 39. - Mirror)
2009. jún. 29. 13:01
Amúgy ezeknek a masszázsöveknek mekkora a maximális átmérője???
39. mirror (válaszként erre: 36. - Aditzata)
2009. jún. 20. 17:01

Szia!


Olvastam a fórumon a kérdésed: a masszázsöv 10 perc után leáll. Én úgy használom hogy a kijelzőjén figyelem hogy telik 10től lefelé az idő és mikor 1re vált nem várom meg hogy kikapcsoljon hanem én kapcsolom le, és teszem át egy kritikus részre, majd folytatom.

2009. jún. 8. 19:39
Sziasztok! Most kezdtem el gondolkodni,hogy nekem is be kellene szereznem egyet,de nagyon elbizonytalanitottak a vélemények.Szeretnék hinni benne,mert már annyi mindent kipróbáltam és eddig semmi nem segitett,de szerintem a remény megint eldönti ezt a kérdést.Nem sokról van szó 5-10 kg és ne mondjon nekem senki ódákat a mozgásról,mert mozgok és még spiningelni is járok!
37. djjjozsi (válaszként erre: 35. - Mirror)
2009. jún. 5. 15:46
én nem diétáztam, de mégis használt, tehát van zsírégető hatása. az övemen már 2 új lukat kellett szúrnom. és az eredeti és az új között 5.5 cm van. és már kell majd új lukat tennem az övre.
2009. jún. 3. 22:34
Ma vettem meg a seven omnipotence masszazsovet es rovid ido alatt lealt. Tudja valaki mi lelte szegenyket? Vagy van egy ido Stand by?
35. mirror
2009. máj. 13. 08:14

Sziasztok! Igaz már régóta nem szólt senki ehhez a fórumhoz, de gondoltam csatlakozom a vélemény nyilvánítók széles palettájához. Tulajdonosan lettem a napokban én is a gépnek, szerintem fantasztikus! Jól átmozgat mindenhol, még egy kis izomláz-féle érzés is van az alhasamban! :) Senki ne gondolja hogy önmagában a gép bármilyen eredményt is hozhat!! Ha valaki ugyanúgy tovább eszi a csülökpörköltet este 9kor, az ne várjon csodát! Mint minden ilyen "fogyasztó gép" ez is önmagában diéta nélkül mit sem ér! Ráadásul nem ettől fogytok, hiszen ez csak a bőr feszesítésére szolgál, nem pedig a "zsír lebontására"! Észszerűen végig kell gondolnia mindenkinek mit is vár ettől, van e benne akaraterő, pontosabban kellő akaraterő, hogy diétázik-e és úgy használja a seven-t, vagy továbbra is várja a "csodát" ami önmagától nem fog bekövetkezni!

sok sikert mindenkinek!

2009. febr. 3. 18:03
Nekem is van egy de egy idő uitán nem sokat használt..
33. djjjozsi (válaszként erre: 31. - Zelma)
2009. febr. 3. 08:39

"és álltában tönkrement az akkuja"


Olvasd el amiket régebben írtam a kontakthibáról, ha van egy pákád, pillanatok alatt helyrehozható a hiba :) Megtaláltam azt a kis alkatrészt, amit kiműtöttem belőle és azóta tökéletesen zizeg.


hello!

jjozsi

32. Zelma
2009. febr. 3. 02:16
Ja, és felháborítóan rövid a zsinórja! Ezek minden lehetségest lespórolnak.
31. Zelma
2009. febr. 3. 02:15
Sziasztok, használtam néhány hétig, aztán utazás, egyebek miatt a szekrény mélyén pihent és álltában tönkrement az akkuja. Sajna, a számla sem volt meg, veszteséglista:)
30. djjjozsi (válaszként erre: 29. - 7c55d6a7fd)
2009. febr. 2. 22:48

Nem próbáltam még :)


Szerintem eléggé nehezen lehet a kettőt összehasonlítani.

2009. jan. 28. 21:50

djjjozsi: szerinted jobb a Velform Sauna Massage?

Vagy még nem próbáltad?

2009. jan. 26. 17:31
Köszi! Akkor még várok egy pár véleményt és meglátom, hogy megveszem-e.
2009. jan. 26. 09:45

Szerintem használ. Csak figyelj arra, hogy


-egy huzamban ne használd 30 percnél tovább, mert eléggé melegszik a motorja.


-Előtte ne egyél lehetőleg, mert felkavarja a gyomrodat


-Mivel az izmok összehúzásán alapszik, ezért ha használod ne feszítsd be a hasadat.


-Mielőtt elkezded az egész dolgot, egyszer mérd le mi hány centi, utána csak 1 hónapra mérlegeld :) Sokaknak egy héten belül látványosan hat a centikre, de mivel minden ember más és más, ezért a lelkesedésed szegheti ha naponta méregeted magad, és visszahathat a teljesítményre.


-A táp kábellel óvatosan bánj, vigyázz arra hogy ne húzódjon nagyon, mert idővel a sok feszítéstől a benne lévő csoki(kis kocka belül) kontakt hibás lehet. Ezt otthoni módszerekkel is javíthatod, de ha még garanciális érdemes szervizelni. Csak simán kiiktathatod azt a kis kockát, igazi funkciója nincs, csak a gyors csereszavatosságot oldaják meg vele.


-A szíjról pár szót: A szíj egy éven belül kinyúlik annyira, hogy elcsúszhat a fém karabínerről, és helyenként zavaró lehet.


itt egy kép erről:

[link]


A felső és alsó végét le kell varrni pár öltéssel, és akkor már nem fog gyűrődni.


Leszámítva ezeket a dolgokat sok feleslegtől megszabadulhatsz, és mellette még masszíroz is.


Ha a kép nem jelenne meg, vagy többet szeretnétek, privátban megtehetitek.


üdv, jjozsi!

2009. jan. 25. 12:56

Hello mindenkinek!

Mi a véleményetek a Seven Omnipotence masszásöv-ről?

Mert már nagyon kéne de nem tudom hogy érdemes-e megvenni.

Várom a véleményeteket!

2009. jan. 13. 20:57

Zenovia: ahány gép annyi működési el. ÖSszerázta a gyomrodat, mert használat előtt ettél, ami a leírásban is benne van hogy ne tedd. És nem hagyott semmilyen foltot, én pólón keresztül használom.


Egy érdekesség. 3 hónap után, annyit használtam, hogy az övön belüli drót összekötő múanyag kocka kontakt hibás lett. Arra lettem figyelmes, hogy időnként kihagy a gép, és csak akkor indul be, ha meghúztam a drótját :) Elővettem egy forrasztó pákát, kibontottam a cuccot, elvágtam az összekötő kocka két oldalán az 1 pár drótot, és összeforrasztottam, és jól bebugyoláltam szigetelő szallaggal. Bekapcsolt, és azóta hibátlanul működik. Akit érdekel hogyan kell ezt a kontakt hibát megcsinálni otthon, dobjon privátot, és felveszem kamerával :) Gondolom szervizelik is, de most én annyira elégedett vagyok vele, hogyha elromlana, vennék egy újat. Ja, és nem a tévéshopnak dolgozok :)


Ha azt veszem körülbelül 21 ezerbe kerül, és nem kell költenem fitness szalonra, vagy másik fogyasztógépekre, plusz olyan ételt eszek amilyet azelőtt (én egy evezőgép és eközött vaciláltam) akkor az öv jobban bejött). És nem csak hogy fogyaszt, de masszíroz is. Mennyi egy masszázs átlagban ?

A negatív visszajelzéseket beküldőknek meg nem értem miért nem hatott a dolog. Én nem mértem centivel hogy mennyi megy le, és a méregetésnek meg pszichés gátló hatása is lehet.

2008. okt. 10. 15:20
Jaj nehogy megvegyétek. Anyukámnak már 3-4 fajta rázó rezgő öve volt, semmire nem jó, csak egyik másik fájdalmat okoz, foltokat. Egyszer én is kipróbáltam az egyiket, szépen összerázta a gyomromat, hányingerem lett. Ennyire jó.
2008. aug. 26. 12:29
Én is gondolkodtam ilyenbe..de egy kicsit most elbizonytalanodtam,hogy írtátok páran,hogy nem használ :((
22. carma
2008. aug. 24. 17:43

hahó emberek!

erősen gondolkodom h megvegyem e ezt a gépet... 20 ezer az mégis csak 20 ezer így csak akkor rendelem meg ha tényleg műxik.

szóval vannak tapasztalatok vélemények bármi? érdemes megvenni vagy humbug az egész?

21. Polgar.Krisz (válaszként erre: 15. - 0148b688d6)
2008. júl. 22. 14:43

Nyugi kicsinek hangzik de nagy,és használ legalábbis szerintem igen!!

tényleg hatásos

2008. jún. 15. 11:42

Sziasztok, nekem is van pár hónapja seven-em, de nekem sem használt eddig semmit, pedig szinte minden reggel hazsnálom 3x10 percet (1 has, 2 oldalamra fordítva, persze nem tudom, hogy ez jó-e). Egyszer már cserélnem kellette, mert leállt, igaz az adapterénél kicsit kihúzódtak a drótok, de ezt nem mondtam. De nagyon macerás, mert tényleg sokszor feszül!

Én azért fogom még használni, de egy ismerős azt mondta, hogy nagyobb lett a hasa tőle, és egy kicsit algondolkoztam, mert a hájam mostanában nekem is elég soknak tűnik..........

2008. jún. 3. 17:07

engem az érdekelne, hogy mi van azokkal az övekkel, amik nem a seven de azokat is reklámozzák, és esküdöznek, hogy milyen jók. (pl. most láttam az u.n. vibra zone-t vagy mit)

vagy ezek a már emlitett utánzatok?

2008. máj. 22. 13:44

Kb 2 hónapja vettem emg ezt a Sevent, de eleinte nem volt időm használni. AZutóbbi 3 hétben intenzíven használom (egy nap 3x a hasamon; 3x a fenék; 3x a combomon). És eddig még egy mm-t sem fogytam. Semmi hatása nincs még. Mielőtt elkezdtem hsználni, lemértem magam mindenhol, és azóta minden héten újból előveszem a cm mérőmet. Semmi. AMugy az a 70 cm, ami az övre van írva, az csak az ön egy része, a gép maga nincs benne. Teljes hosszúságban 150 cm.

Egy nap 3x eszem, és minden nap 3 liter vizet iszom. Semmi változás nincs eddig. Kiváncsi leszek, hogy 2-3 hét múlva is így lesz e. De nekem ez egy nagy csalódás! 10 perc után ugye felmelegszík 42 fokra, utánna fél óráig nem használom, és így tovább.... Eddig csak azt olvastam, hogy milyen jó, pedig nekem egyáltalán nem jó.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook