Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pigment foltok a lábon! Mi okozhatja és van ez ellen valami módszer, vagy marad ilyen amilyen és esetleg még több és nagyobb is lesz? fórum

Pigment foltok a lábon! Mi okozhatja és van ez ellen valami módszer, vagy marad ilyen amilyen és esetleg még több és nagyobb is lesz? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 3. 17:49
én is úgy tudom,hogy gombás börbetegség,ami nyáron jobban látszik,mivel ott,ahol a gomba él,nem barnul a bör.Menj vele orvoshoz,de szerintem nem veszélyes,csak zavaró.
7. dddd
2012. jún. 3. 17:18
májfolt,bocs...
6. dddd
2012. jún. 3. 17:18

Fehér?

az több dolog miatt is lehet.Van egy vitiligo nevű betegség,olyan,mint amásfolt,csak fordítva.Nem hiperpigmentált,hanem fehér marad.

Van egy másik,egyik diákomnak volt,a nyakán.Nem barnult le egységesen a bőre,hanem foltokban fehér maradt.

Bőrgyógyászhoz mnet,kiderült,hogy valami gomba okozta ezt.Kapott krémet rá,és jó sokára ugyan,leht,hogy csak köv.nyáron,már nem emlékszem,de vissszaállt az egységes bőrszíne.zerintem meg kéne mutatnod orvosnak.

2012. jún. 3. 16:51
Fehér színű. Először csak apróbb foltokat vettem észre majd ezek a foltok a nyár közeledtével növekedtek! :( Nem járok szoliba az anyajegyeim miatt így ez kizárva... :/
4. dddd
2012. jún. 3. 16:30

Attôl is fûgg,milyen eredetû.

Mindig is megvolt,vagy egyszer csak kijôtt?

Tèlen halvanyabb,vagy nem?

2012. jún. 3. 16:05
Milyen színü a folt?
2012. jún. 3. 15:09
Nem szoktál véletelenül gyantáztatás után szolizni? Attol pl lehet vagy borotva után is akár.
2012. jún. 3. 14:24
Pigment foltok a lábon! Mi okozhatja és van ez ellen valami módszer, vagy marad ilyen amilyen és esetleg még több és nagyobb is lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook